Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
peerki

Edox czy Doxa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników. Chciałbym zasięgnąć opinii kogoś kto już trochę zgłębił świat zegarków. To moje początki wiec proszę o wyrozumiałość. Chciałbym zakupić Edox Delfin Diver Automatic model 80110 357NRCA NIR. To był by mój pierwszy automat. Podobają mi się nurki. Obecnie mam kwarc Seastar od Tissota. Czy to dobre rozwiązanie aby rozpocząć przygodę z automatem. Marka Edox jak się pozycjonuje. Co piramida prestiżu to trochę inaczej. Czy jest wyżej niż Doxa ? Nie mówię o Doxie SUb bo wiem ze to trochę wyższa liga. Z Doxy podoba mi się DOXA D-SPORT 166.90.101.20. Jest to kwarc i co prawda nie jest nurkiem ale wizualnie leży świetnie. Martwi mnie tylko klasa wodoszczelności 30m/3At. To takie moje dwa typy na następny zegarek. Jakieś wskazówki co do Marek, zegarków ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Doxe z tej serii. Taki prezent dostałem od żony. Warta te 1100-1200 na pewno, ale nie jest to mój faworyt, na ręku miałem może 3 razy. Kupuj na bransolecie. Edox Delfin to zupełnie inna półka cenowa, w budżecie ok 5k jest kilka fajnych marek/zegarków które warto rozpatrywać. Spójrz na Ch. Warda, Eposa, Seiko, Orient Star, Certina. Olej piramidę prestiżu. Nie ten budżet żeby się tym martwić.

Spójrz tez na bazarku, były ostatnio fajne oferty na Eternę Kontiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz Doxa Sub 200 ,kosztuję podobnie co ten Delfin ;] 


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Reborn napisał(-a):

Mam Doxe z tej serii. Taki prezent dostałem od żony. Warta te 1100-1200 na pewno, ale nie jest to mój faworyt, na ręku miałem może 3 razy. Kupuj na bransolecie. Edox Delfin to zupełnie inna półka cenowa, w budżecie ok 5k jest kilka fajnych marek/zegarków które warto rozpatrywać. Spójrz na Ch. Warda, Eposa, Seiko, Orient Star, Certina. Olej piramidę prestiżu. Nie ten budżet żeby się tym martwić.

Spójrz tez na bazarku, były ostatnio fajne oferty na Eternę Kontiki.


ten Edox chodzi po około 4900 zł. Oczywiście mam możliwość kupna nowego koło 3k. Wiec to rozsądna chyba cena jak za ten automat. Eposy mi się podobają. Nie powiem. Ale ciut za drogo na ten moment. Bardzo podoba tez mi się Rado Chypercome choć to nie nurek. Kilka by się znalazło bo tak można w nieskończoność 😎 powoli wkręca mnie świat zegarków. Oczywiście na moja kieszeń. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, peerki napisał(-a):


to jakaś sprawdzona strona? Bo tak to zamówię w ten sposób. Cena jest atrakcyjna

 

Nic tam nie kupowałem, ale z tego co się orientuję, to sprawdzony sklep.

 

obraz.png.7750ae3909992aac28b1d35fd2136b4b.png

 

 

Masz jeszcze ten model, cały złoty dostępny na Ashford. To sprawdzony, dobry sklep. Wysyłka z USA, ale błyskawiczna (odprawa celna w Polsce niestety już nie taka szybka).

Całkowity koszt (z rabatem 8% i z kosztem wysyłki oraz z opłatami celnymi i kosztem odprawy) to jakieś 2.550 PLN

 

https://www.ashford.com/edox-80110-357jnca-di.html

 

obraz.thumb.png.590e7d2b53bd8f447513667b714289ce.png

 

Jest też złoty na bransolecie, jeżeli ktoś lubi takie klimaty:

 

obraz.png.7ae5054447b43f84c31436bab546d136.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Tu w PL za  znalazłem za 2300 nowy wiec z USA drożej i czas. Dzięki za info. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sklep sprawdzony, kupowałem tam Zodiac, wszystko ok, a co do Delfina, musisz wiedzieć że pasek tylko firmowy będzie pasował, więc nie pokombinujesz z paskami 

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony Edox Delfin Automatic. Następny będzie Sky Diver Neptunian 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.