Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
marekvegas

Finał Ligi Mistrzów

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za Realem. 💪

 

Kiedyś bardzo lubiłem Liverpool, ale od ostatniego finału (też z Realem 🤨) już ich nie lubię. Sposób w jaki potraktowali Kariusa (który oczywiście zawalił bramki) był karygodny, zwłaszcza w kontekście „you will never walk alone”, z którego są tak dumni. Mam nadzieję, że znowu dostaną w papę 🖕😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie ktoś chce zepsuć wszystkim piłkarskie święto…ile w tym winy francuskich organizatorów, ile nadwyżkowych kibiców  z wysp a ile …dotkniętych  sankcjami Rosjan ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam ale mnie rozpoczęcie (koncert) sie absolutnie nie podobało.


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Jan napisał(-a):

Nie wiem jak wam ale mnie rozpoczęcie (koncert) sie absolutnie nie podobało.

Dla mnie występy przedmeczowe są absolutnie zbędne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Real nie przegrywa w finale 👍

Takie są fakty.

 

 

Edytowane przez Wacor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualny Real nie posiada "galaktycznych gwiazd" w stylu Zidane'a, Ronaldo, Beckhama, czy Roberto Carlosa, etc., ale ci nieco mniej może medialni zawodnicy są po prostu niesamowicie profesjonalni. Znakomici technicznie, siłowo, kondycyjnie, szybkościowo i doskonale realizujący taktykę trenera. Po prostu KRÓLEWSCY. Brawa.  :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w sumie nie wiem co napisać. Pierwsza połowa cała dla Liverpool ale spalony po varze po jednej akcji Realu, który lepszy moim zdaniem nie był. 

No a jednak wygrana Realu Madryt. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szkoda Liverpoolu. W ostatnich dniach przegrał dwa tytuły na ostatniej prostej. Real dziś nic nie pokazał ( poza pająkiem w bramce)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real wygrał finał w dużej mierze dzięki bramkarzowi. Gratulacje za kolejny tytuł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Królewscy, pierwsza połowa słaba, ale takie prawa finału


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że Courtois był świetny. Ale nie zgadzam się, że Real wygrał wyłącznie dzięki bramkarzowi. Real miał sporo "szczęścia w bramce", ale gdyby wykorzystał kilka okazji, które miał w kontrach, również mógł "puknąć" Liverpoolowi jeszcze ze 2-3 bramki. Powtórzę jeszcze raz - patrząc na Real, nawet właśnie w chwilach, kiedy "optycznie" Liverpool przyciskał, cały czas miałem wrażenie, że oglądam drużynę doskonale wiedzącą, co robić, opanowaną, realizującą opracowaną przez trenera taktykę i superprofesjonalną. Liverpool sporo za to biegał.  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja bym wolał żeby najlepsza drużyna Europy nie czekała na cud w bramce i kontrataki. Piłkarsko i z punktu widzenia widowiska więcej szacunku mam dla tego co robił Liverpool. 

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.