Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Mikolaj

Tag Heuer Carrera caliber 16

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Paniom i Panom,

uprzejma prośba o Wasz opinie czy ta Carrera 16 jest OK. Zastanawiam się też dlaczego niektóre modele, które widzę na sprzedaż mają oznaczenie 50M a ale więszkszość na Chrono24 to 100M.

https://allegrolokalnie.pl/oferta/zegarek-automatyczny-tag-heuer-carrera-caliber-16-3o6

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Mikolaj


Sprzedam Omega Speedmaster Professional 3570.50.00 z 06/2011, 10/10 na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na oryginał. Poza tym sprzedawca pozwala sprawdzić autentyczność przed zakupem więc może warto dorzucić tą przysłowiową stówkę i faktycznie sprawdzić u jakiegoś zegarmistrza? 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym taki pewien patrząc bo jakości grawerowania i szlifów wahnika (i ta 16 co wygląda jak 15):

 

Poniżej oryginał dwie fotki i dwa zrzuty z aukcji. 

Screenshot_2022-06-01-21-28-21-824_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-06-01-21-32-35-210_com.ebay.mobile.jpg

Screenshot_2022-06-01-21-32-45-191_com.ebay.mobile.jpg

Screenshot_2022-06-01-21-34-26-439_com.miui.gallery.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, czyli 1:1  - poprosiłem sprzedającego o zdjecia w lepszej rozdzielczosci, ale akurat nie ma zdjęcia samego mechanizmu. Sprzedawca twierdzi, że kupil u sprzedawcy "Wrzeciono Czasu" i poszuka rachunek -  czy Panowie z tej firmy są może tutaj na forum i mogą potwierdzić, że to ich zegarek??? NIestety jestem z Katowice, a sprzedająćy z okolic Poznania więc jechać jak temat wątpliwy nie bardzo mi się chce.

Edytowane przez Mikolaj

Sprzedam Omega Speedmaster Professional 3570.50.00 z 06/2011, 10/10 na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tyłu zegarka jest certyfikat oryginalności wystawiony przez Wrzeciono Czasu, poproś o dokładne zdjęcie i skontaktuj się z firmą w celu potwierdzenia.

edit : doczytałem wypowiedź,

 

 

Edytowane przez Rezi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szef Wrzeciona kiedyś był forumowiczem, ale od lat już nie zagląda na forum, natomiast rzetelność jego sklepu jest potwierdzona. Pozostaje udowodnić że ten konkretnie zegarek pochodzi z tamtego źródła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Wrzeciona i mimo, że certyfikat jest wystawiają imiennie to nie potwierdzą na odległośc, że ten ktoś od nich kupił .Wymagają stawienia się u nich i wtedy mogą to zrobic otwierając zegarek i sprawdzając co się z nim działo. Oznacza to, że sprzedajacy z Poznania, a ja jako kupujący z Katowic musimy się u nich spotkać - czyli raczej nie do zrobienia. Mi chodziło o potwierdzenie faktu, że sprzedali określonej osobie zegarek o określonym numerze ref (czyli ze certyfikat jest prawdziwy), a nie dodatkowo w jakim zegarek jest stanie. Czyli wiem jak od nich coś kupię to także ewentualny kupujący będzie miał problem z potwierdzeniem, że ten certfyikat nie jest lewy. Pozostaje udać się do zegarmistrza  na miejscu i tam potwierdzić czy wszystko OK.


Sprzedam Omega Speedmaster Professional 3570.50.00 z 06/2011, 10/10 na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w ogóle odpuścił. Szkoda czasu i pieniędzy na domysły, weryfikacje i kursowanie po Polsce. Tych modeli dostępnych w sprzedaży są tony, jest w czym wybierać. To co najtańsze nie zawsze jest tanie.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.