Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Funky_Koval

Pudło na zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie poratujcie. Gdzie ja znajdę jakieś porządniejsze (do tej pory używałem takiego za parę dyszek z allegro) pudło na 6 lub 9 sikorów.  Tylko szkopół w tym, żeby poduszeczki były o małym obwodzie - bo mam szczupłe nadgary i w większości pudeł nie mogę zapiąć bransolet na nich. Sugestie?


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie śmierdzącego i uszkodzonego chińskiego badziewia za symboliczne kilka dych (allegro) zmieniłem podejście i polecam - dziś przyszło:

https://sklep.katatime.pl/pl/skrzyneczki-pudelka-rollery-etui-i-teczki/306-skrzyneczka-na-zegarki-kasetka-na-zegarki-6-szt-recznie-robiona.html
Wygląda solidnie, poduszki wystarczająco elastyczne, generalnie kupiłbym ponownie.

 

F92C10B0-E9AA-4E18-BF52-D212FB6CB979.jpeg

2C5EB1C9-971A-47D4-89DA-733517743CF6.jpeg

CAEA954A-7132-467D-9102-DE9D9544397E.jpeg

A22D52A1-3F1F-4057-A064-F12B2CE2C2BF.jpeg

507CD177-707C-4F3C-BE76-EBDF9111A39E.jpeg

08E4040D-42A0-4E61-8DE6-D8C341553100.jpeg

4D0EE3AE-47E9-40C4-8CC7-FA003427DEAB.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, stanwojenny napisał(-a):

Po zakupie śmierdzącego i uszkodzonego chińskiego badziewia za symboliczne kilka dych (allegro) zmieniłem podejście i polecam - dziś przyszło:

https://sklep.katatime.pl/pl/skrzyneczki-pudelka-rollery-etui-i-teczki/306-skrzyneczka-na-zegarki-kasetka-na-zegarki-6-szt-recznie-robiona.html
Wygląda solidnie, poduszki wystarczająco elastyczne, generalnie kupiłbym ponownie.

 

F92C10B0-E9AA-4E18-BF52-D212FB6CB979.jpeg

 

Jak dla mnie jakość wykonania tego pudełka pozostawia wiele do życzenia. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są fajne pudła, ale kosztują niemałe pieniądze np. mahoń + skóra, etc. Każdy ma możliwość zamówienia projektu ,,pod siebie": pudło na jeden lub kilkanaście zegarków, czy tzw. ,,koniki" na jeden/kilka zegarków. Reasumując, myślę że warto wydać pieniądze 🙂 Na uwagę zasługuje - świetny kontakt z właścicielami przy realizacji zamówienia.

Niżej moje pudło na 12 zegarków, zamówione kilka lat temu. W linku pokaz ich możliwości:

https://estimo.co/galeria/

 

Polecam

 

20220518_233859.jpg

20220518_234056.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, furraan napisał(-a):

Są fajne pudła, ale kosztują niemałe pieniądze np. mahoń + skóra, etc. Każdy ma możliwość zamówienia projektu ,,pod siebie": pudło na jeden lub kilkanaście zegarków, czy tzw. ,,koniki" na jeden/kilka zegarków. Reasumując, myślę że warto wydać pieniądze 🙂 Na uwagę zasługuje - świetny kontakt z właścicielami przy realizacji zamówienia.

Niżej moje pudło na 12 zegarków, zamówione kilka lat temu. W linku pokaz ich możliwości:

https://estimo.co/galeria/

 

Polecam

 

20220518_233859.jpg

20220518_234056.jpg

Tylko cena pewnie sroga?


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.06.2022 o 19:12, TRobert napisał(-a):

Pudełko na zegarki - drewniane, ręcznie wykonane (zegarowki.com)

Podobają mi się ich produkty, a że muszę kupić sobie jakieś kolejne pudełko to zastanawiam się nad ich wyborem.Czy ktoś z forum jeszcze korzystał i nie było problemów z wysyłką itp ?

Edytowane przez Pawel88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzyneczki na zdjęciach wyglądają fajnie, ale zwróć uwagę, że to jest drewno sosnowe, więc bardzo miękkie. Na eleganckie pudełko moim zdaniem trochę za miękkie. Wgniotki i rysy będzie łapać bardzo łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak kupione coś? Bo też mnie by się takie z małymi przydało na 8-10. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie kupione bo nie da rady ustalić rozmiaru poduszek. Same pudła też jakoś nie zachęcają jakością. Takze zostaje na razie przy tym co mam.

Edytowane przez Funky_Koval

quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam te pudełka mam to. 

 

https://allegro.pl/oferta/pudelko-na-10-zegarkow-london-skora-naturalna-q-12271750361

 

To jest skórzane 

 

I jeszcze takie tylko z wieczko pełne. 

 

https://allegro.pl/oferta/etui-pudelko-skorzane-na-6-zegarkow-bond-szklo-cz-9792505976

 

Eko skóra ale też się super trzyma. Tylko niestety tutaj są dość duże poduszki na zegarki przy nadgarstku około 18cm. Za to duże przegrody i super się mieszczą duże zegarki 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.06.2022 o 11:30, Pawel88 napisał(-a):

Podobają mi się ich produkty, a że muszę kupić sobie jakieś kolejne pudełko to zastanawiam się nad ich wyborem.Czy ktoś z forum jeszcze korzystał i nie było problemów z wysyłką itp ?

Sam szukałem opinii w maju i mało co o nich było, ale zaryzykowałem i kupiłem. Używam od prawie miesiąca i wszystko jest ok.

Co do wgniotek, bo niby miękkie drewno - nic takiego się nie dzieje, ono jest polakierowane, a więc nieco twardsze.

 

Z wysyłką nie było problemu, mojego koloru nie było, ale w kilka dni zostało zrobione i wysłane. Ja mogę polecić, mam dokładnie to: https://www.zegarowki.com/drewniane-pudelko-na-zegarki/pudelko-na-zegarki-wenge-czarny-i-bez/

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Janek_K napisał(-a):

am szukałem opinii w maju i mało co o nich było, ale zaryzykowałem i kupiłem. Używam od prawie miesiąca i wszystko jest ok.

Co do wgniotek, bo niby miękkie drewno - nic takiego się nie dzieje, ono jest polakierowane, a więc nieco twardsze.

 

Z wysyłką nie było problemu, mojego koloru nie było, ale w kilka dni zostało zrobione i wysłane. Ja mogę polecić, mam dokładnie to: https://www.zegarowki.com/drewniane-pudelko-na-zegarki/pudelko-na-zegarki-wenge-czarny-i-bez/

Dziękuje za informację, to zakupie u nich pudełko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Pawel88 napisał(-a):

Dziękuje za informację, to zakupie u nich pudełko :)

Nie ma problemu 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka jeszcze małych poduszek to idealny będzie niemiecki Friedrich23. Dziś mi przyszedł, 16.5cm-17cm oplata poduszkę idealnie bez zgniatania jej. Niżej przykład 4, są 6, 8, 10 itp itd. I cenowo też nie kosmos. 

 

152467326_71ZmAwYD1ZL._AC_UL1280_(1).thumb.jpg.622e701918f2fa237cd514a4d0180681.jpg

 

Edyta: poduszki mniejsznie niż w lidlowych

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.