Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
daywalker123

Polecana bransoleta seiko SRPD73K1

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

szukam bransolety do seiko SRPD73K1 (5kx). Chcę taką aby się nie rozleciała, do 100zł (około) i w miarę możliwości miała pełne ogniwa (a nie te gniecione z blaszki). Kupiłem sikora używanego na pasku NATO, a poprzedni właściciel nie dodal ogniw do bransolety.
Pomożecie?

Znalazłem coś takiego wstępnie - nie wiem czy sie nada...:
https://allegro.pl/oferta/pasek-bransoleta-uniwersalna-stalowa-22mm-imadlo-9611322530

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona się nie nadaje .raz że to lipa ta bransoleta ,dwa nie będzie pasowała do koperty która jest półokrągła a zakończenie bransolety masz proste .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź - a możesz coś zapronować? Kompletnie się nie znam na tym, to mój pierwszy automat i pierwsze seiko i ogólnie.. pierwsze wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, daywalker123 napisał(-a):

Dzięki za odpowiedź - a możesz coś zapronować? Kompletnie się nie znam na tym, to mój pierwszy automat i pierwsze seiko i ogólnie.. pierwsze wszystko.

Najlepiej dokup sobie bransoletę typu mesh, bo z bransoletą nieblaszkową i pasującą do Twojego zegarka, to nawet na Aliexpressie może być kłopot. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Najlepiej dokup sobie bransoletę typu mesh, bo z bransoletą nieblaszkową i pasującą do Twojego zegarka, to nawet na Aliexpressie może być kłopot. 

Poważnie? A to dlaczego? Kurde... fajny sikor,ładny  a mesh to tak...nie podoba mi się. Tutaj wynalazłem jak gość ma bransolete (ale nie wiem czy zagniatana, czy pełne ogniwa).

 

288197156_5560296170649080_965059455856781390_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, daywalker123 napisał(-a):

Poważnie? A to dlaczego? Kurde... fajny sikor,ładny  a mesh to tak...nie podoba mi się. Tutaj wynalazłem jak gość ma bransolete (ale nie wiem czy zagniatana, czy pełne ogniwa).

 

288197156_5560296170649080_965059455856781390_n.jpg

Może i są, ale do 100 zł? Raczej nierealne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Może i są, ale do 100 zł? Raczej nierealne.

No dobrze, więc jaka za większą kwotę? Tylko no kurde... to tylko bransoleta i to stalowa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na Aliexpress, ale to zawsze jest ryzyko, że idealnie nie będzie. Jak coś znajdziesz zapytaj sprzedawcę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Poszukaj na Aliexpress, ale to zawsze jest ryzyko, że idealnie nie będzie. Jak coś znajdziesz zapytaj sprzedawcę. 

No a coś w Polsce? Sikor taki kosztuje tysiąc papieru, nie chciałbym żeby się rozwalił przez bransoletkę która sie może zerwać.
Wymieniamy już 6 postów a ja nadal nie wiem jaka bransoleta jest dobra (są jakieś marki, typy, cokolwiek...co jest godne polecenia?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, revolta4 napisał(-a):

Masz pierwsza lepsza z olx .jest tam tego full ,potarguj się o nią trochę. Spoleruj i masz kajdan seiko .będzie pasował 

 

 

https://www.olx.pl/d/oferta/bransoleta-seiko-do-zegarka-22mm-CID87-IDNZ0bl.html

No dzięki, a to taka będzie pasować do mojego sikora? To jest to półokrągłe zakończenie? Sprobuje szarpnąć za jakieś grosze, no bo jednak jest roz**walona (w sensie rysy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.