Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Filipeczek

Breitling chrono

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, waszym zdaniem oryginał czy fake? Tak, wiem że jest w dobrym stanie i czysty :D. Dziękuje z  góry za pomoc.

125B3B81-E11B-46EF-9088-797C0665EB5A.jpeg

99D9B1B1-BEE3-4F94-8FCE-C905C43B1EBF.jpeg

FB65148F-744B-4DD1-9B09-D4975F34511D.jpeg

7C6D80F6-5E37-4E9E-B0CC-333815CD8008.jpeg

BE659131-267D-4EE0-B8DE-7F41B27C9426.jpeg

333B6830-D027-4B05-BEE5-B8AB4C0FABEE.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróbki tego modelu tak wyglądają że w zasadzie po wyglądzie zew. nie ma szans stwierdzić, za to są szanse na stwierdzenie czy ktoś założył do oryginalnego breitlinga branse za 20pln i traktował go jak młotek - co z doświadczenia sugeruje że jest to podróba. 

 

Btw. I ja bym tego gołymi rękoma  nie dotykał bo nowa fala pandemii w trakcie. 

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na brajtkach się nie znam, ale brudny zegarek = dobra cena. parę strzałów tego typu miałem, często typu połowa wartości rynkowej. brud się zmywa, a geldy w kieszeni zostają ;)


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, eye_lip napisał(-a):

Podróbki tego modelu tak wyglądają że w zasadzie po wyglądzie zew. nie ma szans stwierdzić, za to są szanse na stwierdzenie czy ktoś założył do oryginalnego breitlinga branse za 20pln i traktował go jak młotek - co z doświadczenia sugeruje że jest to podróba. 

 

Btw. I ja bym tego gołymi rękoma  nie dotykał bo nowa fala pandemii w trakcie. 

 Dziękuje za odpowiedz. Tez właśnie skłania mnie to do zdania, ze może to być podróbka. Pewnie za dwa tygodnie będę miał go okazje podotykac jeszcze raz i spróbuje go otworzyć (jak właściciel pozwoli) :D.                                      
PS odkazilem ręce, mam nadzieje, ze to wystarczy i nie będę nowym ogniskiem :D

52 minuty temu, oszolom napisał(-a):

na brajtkach się nie znam, ale brudny zegarek = dobra cena. parę strzałów tego typu miałem, często typu połowa wartości rynkowej. brud się zmywa, a geldy w kieszeni zostają ;)

No właśnie tu podobna historia. Tylko tez rodzą się pewne wątpliwości co do oryginalności. No i to co sugerował Eyelip. 

2 godziny temu, jakubos napisał(-a):

chyba ori

porównuję z tym 

https://www.chrono24.pl/breitling/breitling-super-avenger-skyland-chronograph--id23636773.htm

Z wyjątkiem bransolety. 

Bo to jakiś szajs

Tak, bransoleta jakiś szajs. Właściciel miał go na pasku, ale się zużył.

 

ps Eyelip miał racje, na 99% podróbka. Wskazówka sekundowa chronografu ma koło nierówno osadzone w wskazówce. Jest bardziej na na prawo. Przynajmniej tak mi się wydaje :). Podobno jedyna różnica widoczna z zewnątrz. Dzięki za pomoc wszystkim!

Edytowane przez Filipeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.06.2022 o 20:10, Filipeczek napisał(-a):

 Dziękuje za odpowiedz. Tez właśnie skłania mnie to do zdania, ze może to być podróbka. Pewnie za dwa tygodnie będę miał go okazje podotykac jeszcze raz i spróbuje go otworzyć (jak właściciel pozwoli) :D.                                      
PS odkazilem ręce, mam nadzieje, ze to wystarczy i nie będę nowym ogniskiem :D

No właśnie tu podobna historia. Tylko tez rodzą się pewne wątpliwości co do oryginalności. No i to co sugerował Eyelip. 

Tak, bransoleta jakiś szajs. Właściciel miał go na pasku, ale się zużył.

 

ps Eyelip miał racje, na 99% podróbka. Wskazówka sekundowa chronografu ma koło nierówno osadzone w wskazówce. Jest bardziej na na prawo. Przynajmniej tak mi się wydaje :). Podobno jedyna różnica widoczna z zewnątrz. Dzięki za pomoc wszystkim!

 

Moim zdaniem styrany oryginal. 

Wszystkie detale, wlacznie z fontem num seryjnego sie zgadzaja i wygladaja bardzo dobrze. Aby miec 100% pewnosc, musialbym miec zegarek w reku, ale zdjecia bardzo dobrze rokuja :) 


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

Moim zdaniem styrany oryginal. 

Wszystkie detale, wlacznie z fontem num seryjnego sie zgadzaja i wygladaja bardzo dobrze. Aby miec 100% pewnosc, musialbym miec zegarek w reku, ale zdjecia bardzo dobrze rokuja :) 

Już miałem sobie dawać spokój :D. Zegarek na pewno jest ciężki i detale wyglądały bardzo dobrze. Przynajmniej na pierwszy rzut oka. Spróbuje jakoś przekonać właściciela do otwarcia go, bo podróbki tego modelu są naprawdę bliskie doskonałości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Filipeczek napisał(-a):

Już miałem sobie dawać spokój :D. Zegarek na pewno jest ciężki i detale wyglądały bardzo dobrze. Przynajmniej na pierwszy rzut oka. Spróbuje jakoś przekonać właściciela do otwarcia go, bo podróbki tego modelu są naprawdę bliskie doskonałości.

 

Dodam, ze na zdjeciach wyglada na to, ze szklo ma jakas powloke.

Pytanie czy otworzenie zegarka rozwieje watpliwosci, bo podrobki byly oparte na 7750 z modyfikowanymi wahnikami 😅

Warto rozebrac bezel, i sprawdzic czy czesci maja logo B


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.