Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MichTheOne

Balticus Grey Seal II

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję nurka Balticus Grey Seal II, najlepsza wersja z szarą tarczą i stalowa kopertą.

 

 

8jOVExu.jpg

 

 

Jestem pierwszym właścicielem. Zegarek kupiłem nowy w 2019 roku w sklepie "Od Czasu do Czasu" w warszawskiej Arkadii. 

 

W tej wersji zegarek jest już nieprodukowany i poza ofertą producenta. Na rynku wtórnym b.rzadko dostępny - obecnie nie widzę żadnych ofert w polskim Internecie.

 

Stan zegarka to wg forumowej skali 8/10. Na kopercie są standardowe mikroryski na elementach polerowanych. Nie ma żadnych głębokich rys, wszystkie są powierzchniowe. Szkło i AR bez skazy. Bezel wewnętrzny działa prawidłowo, z oporem typowym dla tego modelu. Mechanizm to Miyota 9015 - działa bez zarzutu i trzyma dobry czas. Przy okienku daty, w ramce w głębi, jest mała skaza, jakby ubytek w srebrnej farbie. To jest dosłownie milimetrowe i nie sposób złapać na zdjęciu bez makro. Przy normalnym oglądaniu zegarka nie widać i nie przeszkadza, no ale odnotowuję że coś takiego wystąpiło (nie wiem czy od nowości czy w toku używania). Na jednym ze zdjęć zaznaczyłem to miejsce.

 

Sprzedaję pełny zestaw, czyli:

  • zegarek właściwy (stan 8/10)
  • oryginalny pasek z cielęcej skóry, czarny, częściowo karbowany (stan 10/10, nowy, nienoszony)
  • oryginalny czarny pasek gumowy, przeszyty szarą nicią (stan 10/10, nowy, nienoszony) 
  • oryginalna przepiękna logowana klamra do paska (stan 10/10 nowa, nienoszona)
  • oryginalne zapięcie motylkowe logowane (stan 7/10, sporo płytkich mikrorysek od noszenia, poza tym bez zarzutu)
  • oryginalne pudełko
  • kartonowy rękaw na pudełko
  • dowód zakupu (paragon).

 

Nie mam karty gwarancyjnej - zgubiła się. Zegarek jest z oficjalnej polskiej dystrybucji, co potwierdza paragon.

 

Koszt nowego zegarka w aktualnej (mniej udanej) wersji to 2.750 zł.

https://balticus-watches.com/en/sklep/grey-seal-szary-gradient/

 

Moja cena: 2.150 zł   1.750 zł
w tym wysyłka paczkomatem InPost lub odbiór osobisty w Warszawie. Zegarek wysyłam od razu w dniu zakupu.

 

 

Na załączonych zdjęciach zegarek jest pokazany z różnymi paskami i bransoletą. Sprzedawany zestaw obejmuje tylko dwa oryginalne paski Balticus dołączone oryginalnie do zegarka.  Natomiast dla osób zdecydowanych mogę dorzucić GRATIS dedykowany do nurków pasek Hirsh Performance szary albo brązowy (były używane z tym zegarkiem, ale są w przyzwoitym stanie; nowy to koszt ponad 400 zł). Mogę też ewentualnie dorzucić GRATIS grubą bransoletę typu mesh. 

https://www.hirschstraps.com/collections/hirsch-performance-straps/products/hirsch-arne-sailcloth-effect-performance-watch-strap-in-grey-black?variant=18504117124

https://www.hirschstraps.com/collections/hirsch-performance-straps/products/hirsch-james-calf-leather-performance-watch-strap-in-brown-0925002010

 

Zapraszam do kontaktu. Zegarek można obejrzeć na żywo w Warszawie, ale wówczas trzeba mi postawić espresso albo piwo podczas takiego spotkania ;)

 

Pozdrawiam!
Michał

 

 

WWSHrDf.jpg

 

 

RiFsKMX.jpg

 

 

Au3IWue.jpg

 

 

jFADhEN.jpg

 

 

m6VpCAO.jpg

 

 

LnCWgNj.jpg

 

 

Y32QmKa.jpg

 

 

wElmKiB.jpg

 

 

rzH5M1M.jpg

 

 

I66jgZ6.jpg

 

 

iExgcfl.jpg

 

 

uSVmrRu.jpg

 

 

35EmWRN.jpg

 

 

ugV1JwG.jpg

 

 

nhmP7lz.jpg

 

 

5afr33p.jpg

 

 

kkgBu7Q.jpg

 

 

 

Edytowane przez MichTheOne

It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obniżka ceny!

 

Ogłoszenie wisi do najbliższego piątku 15 lipca. Potem wyjeżdżam na wakacje i zwijam kramik :)


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.