Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
loituma

iPhone 11 Pro 64 GB - pomoc rodzinie z Ukrainy

Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedania jest iPhone 11 Pro 64 GB

 

276153057_iPhone11Pro.thumb.jpg.ed234623e3f777d368350e88caeea9a2.jpg

 

Stan idealny. Nie zauważyłem żadnych mankamentów. Telefon kupiony na wolnym rynku - nie jest obciążony żadną umową.

Nie otwierany, nie naprawiany, nie zalany, używany z wielkim poszanowaniem. Bez blokady icloud. Przywrócony do ustawień fabrycznych.

Telefon sprzedaje rodzina z Ukrainy. Potrzebne pieniądze na życie. Rodzinę znam osobiście. Pracowali przez kilka lat u mojego znajomego. Ręczę za sprzęt i uczciwość oferty własną osobą i moją reputacją na forum. Telefon jest w tej chwili u mnie i osobiście go sprawdzałem. Wysyłkę będę realizował również osobiście.

 

W komplecie:

- telefon

- szkło hartowane (naklejone od nowości - ekran dziewiczy)

- oryginalny przewód

- etui

Kartonik niestety został na Ukrainie.

 

Cena: 2300 zł z wysyłką inPost po mojej stronie.

Możliwy odbiór osobisty i sprawdzenie w Mińsku Mazowieckim, lub we wtorek w Warszawie (po wcześniejszym umówieniu)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczytny cel - jednak mam wątpliwości czy można tutaj sprzedawać takie coś jako pośrednik. Tzn. wiem, że nie można, ale czy cel uświęca środki? Mam szczere wątpliwości.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę poprosić znajomego, żeby założył własne konto i napisał. Tylko nie wiem czy będzie mu po drodze z językiem polskim.

 

Ale niech będzie...

Odkupiłem ten telefon i sprzedaję jako swój.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.