Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lincoln Six Echo

Your Watches

Rekomendowane odpowiedzi

Guys ;)

 

Ktoś zna tę firmę? Pełno ofert na Allegro, ale autor jednego z aż 10 komentarzy  ;) twierdzi, że ściema i nie mają żadnych zegarków na miejscu.

 

Anyway, znacie tę ofertę?

 

YourWatches Sp. zo.o.

Marszalkowska Center, 126/134, Marszalkowska street

00-008 Warszawa


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znamy, legit. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Znamy, legit. 

 

OK, a chociaż kilka zdań więcej mógłbyś napisać, please? Mają jakiś sklep stacjonarny? Jakąś stronę/sklep internetowy poza ofertami na Allegro..?  :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yourwatches.com

 

Stacjonarnego nie mają. To chyba reseller (gwarancję sklepu nie ad) nie wiem czy trzymają stoki czy zamawiają od dystrybutorów. Znajomy zamówił złotą Omegę, czekał trochę ponad tydzień, zegarek przyszedł, wszystko ok. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, eye_lip napisał(-a):

Yourwatches.com

 

Stacjonarnego nie mają. To chyba reseller (gwarancję sklepu nie ad) nie wiem czy trzymają stoki czy zamawiają od dystrybutorów. Znajomy zamówił złotą Omegę, czekał trochę ponad tydzień, zegarek przyszedł, wszystko ok. 

 

Dzięki! :)

 

Wygląda to na zupełnie nową firmę. Wszedłem na niemiecką wersję strony (polska i międzynarodowa figuruje jako "coming soon") pooglądałem trochę, przeszedłem na ich FB, a tam 5 lubiących profil i 7 obserwujących (może mój post tutaj zrobi im trochę reklamy ;)). No i data założenia profilu: kwiecień 2022. Czyli "nówka". Siedziba niemieckiego oddziału we Frankfurcie, pod adresem jakiegoś biurowca, więc niewiele widać (musiałbym znajomka poprosić, żeby tam "zajrzał"). Ale mają konto na Chrono24 i tam wyczytałem, że firma z Danii tak w ogóle:

 

"[ About us ]

We are an internet watch retailer based in Copenhagen, Denmark. We source watches from all over the world and sell them to you at the best and lowest prices. All our products are inspected carefully before we ship them to our clients. We stock everything from affordable fashion/designer watches to expensive top branded watches. If you have a specific watch brand and model that you are looking for, please feel free to talk to us and we will assist you to search for it. Please feel free to talk to us for any questions or concerns."

 

Chrono podaje, że sprzedali tam od 2020 roku 1630 zegarków i mają średnią ocen 4,85.

 

https://www.chrono24.pl/search/index.htm?customerId=26145&dosearch=true


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w fotoszopie zhakowali sklep Bucherera i wkleili w mapy;) 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba oczywiste, ale tylko dodam że pod adresem Marszałkowska 126/134 mieści się biuro coworkingowe z możliwością wirtualnych biur (zarejestrowanie firmy bez potrzeby wynajmu biura).

 

Jeżeli dobrze rozumiem informacje podesłane przez @Lincoln Six Echo to jest to działająca od lat firma, która po prostu chciała rozszerzyć działalność o Polskę poprzez zatrudnienie kogoś do obsługi polskich klientów i sprzedaży poprzez polską spółkę.

Edytowane przez KLXN

instagr.am/klxn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, KLXN napisał(-a):

To chyba oczywiste, ale tylko dodam że pod adresem Marszałkowska 126/134 mieści się biuro coworkingowe z możliwością wirtualnych biur (zarejestrowanie firmy bez potrzeby wynajmu biura).

 

Jeżeli dobrze rozumiem informacje podesłane przez @Lincoln Six Echo to jest to działająca od lat firma, która po prostu chciała rozszerzyć działalność o Polskę poprzez zatrudnienie kogoś do obsługi polskich klientów i sprzedaży poprzez polską spółkę.

 

Czy tak "od lat", to nie jestem pewien - to, oczywiście, żaden zarzut, bo przecież każdy kiedyś rozpoczyna prowadzoną działalność. Z "ogólnego researchu" wyciągam wniosek, że chyba od jakichś 2-3 lat.

 

O tym adresie na Marszałkowskiej nie wiedziałem, ale w sumie wygląda to teraz całkiem logicznie.

 

Zainteresowałem się nimi dlatego, że "nagle" na Allegro pojawiła się firma z ponad 4 tysiącami ofert, w tym wielu zegarków np. Bvlgari, Rolex, IWC, etc., a w informacjach o sprzedawcy zero konkretów właściwie. Jednak jeżeli, jak się wydaje okazywać, wszystko jest ok, to może to być bardzo ciekawa oferta.  :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LSE od razu napisz że zaproponowali Ci poprowadzenie polskiego oddziału firmy i dlatego ich sprawdzasz 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.