Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Taki  nabytek  ostatnio,nie  moglem sie powstrzymac  .Roczniak ale  jaki wygodny sposob transportu.Zywotow_Swietych_Starego_i_Nowego_Zakonu.pdf

293530215_365332815728099_5042984163504747484_n.jpg

293798301_3245073155812989_8199435050881770330_n.jpg

294183811_608059110831063_6020981952972779577_n.jpg

293544670_620311949488739_8325618957320851846_n.jpg

293710459_358921299750916_7080760892379359473_n.jpg

293969999_593091702445301_6711558362921857772_n.jpg

293603041_600252124795579_5109698972781404397_n.jpg


Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest w dobrej kondycji.

Ładny.

 

Ps.

Marian zaglądasz jeszcze na forum?

Wszystko ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, old time napisał(-a):

Chyba jest w dobrej kondycji.

Ładny.

 

Ps.

Marian zaglądasz jeszcze na forum?

Wszystko ok?

Cześć, wszystko Ok, zaglądam codziennie. Towarzystwo Kolegów będących na Forum KMZiZ mnie na stałe uzależniło. :)

Aktualnie szukam jeszcze kilku zegarów rocznych, ale ostatnio jest straszna posucha, albo mnie już opuściło szczęście.:(


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To super ze jest ok.Dzieki ze napisales

Ja nie szukam ale ciągle coś mnie znajduje:D

Nie nadazam kasy drukowac.

Na mojej liście jest tylko jedna pozycja-wrzeciono:D. Inne to tak przy okazji:rolleyes:

Ciekawe czy znajdę a jak znajdę czy będę miał kasę.

Pozdrawiam 

Edytowane przez old time

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, old time napisał(-a):

To super ze jest ok.Dzieki ze napisales

Ja nie szukam ale ciągle coś mnie znajduje:D

Nie nadazam kasy drukowac.

Na mojej liście jest tylko jedna pozycja-wrzeciono:D. Inne to tak przy okazji:rolleyes:

Ciekawe czy znajdę a jak znajdę czy będę miał kasę.

Pozdrawiam 

Kolega niemiec  mial niedawno w ofercie wrzeciono pod  kloszem  i  wrzeciono  wiszacy 


Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, janekp napisał(-a):

Kolega niemiec  mial niedawno w ofercie wrzeciono pod  kloszem  i  wrzeciono  wiszacy 

No zgadza sie .Ale tak jak napisalem - kasa musi byc.

Janek wakacje  i kilka innych zegarow oproznilo moja skarbonke

Wiec wrzeciona musialy poczekac😄.

2 sprawa Pan Niemiec ostatnio nie chce wyslac a ja nie mam mozliwosci do niego pojechac.

Ten pod kloszem wystawia juz kilka lat- co jakis czas .

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.07.2022 o 14:34, janekp napisał(-a):

Kolega niemiec  mial niedawno w ofercie wrzeciono pod  kloszem  i  wrzeciono  wiszacy 

Mówisz o tym koledze z Lubeck? Wystawia kilka razy w roku jedno i to samo z różnych kont, raz z ceną raz bez, nie podaje numeru telefonu na wiadomości nie odpisuje. Było już wrzeciono,cylinder,JUF z dzwonkiem,Lira,Szkieletor, teraz ostatnio wystawiał JUF na 4 kolumnach ale też nie raczy odpowiedzieć, więc kompletnie nie wiem jaki ma w tym cel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, piter123321 napisał(-a):

Mówisz o tym koledze z Lubeck? Wystawia kilka razy w roku jedno i to samo z różnych kont, raz z ceną raz bez, nie podaje numeru telefonu na wiadomości nie odpisuje. Było już wrzeciono,cylinder,JUF z dzwonkiem,Lira,Szkieletor, teraz ostatnio wystawiał JUF na 4 kolumnach ale też nie raczy odpowiedzieć, więc kompletnie nie wiem jaki ma w tym cel.

To  chyba  ten sam,niestety jego nieufnosc jest uzasadniona,poznalem blizej  historie wyslania zegara  za pare  tys euro do  Polski, zegar  sie  rozplynal, stracil kase.

Nawiazuje kontakt tylko  z konkretnymi  klientami.


Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janek co to znaczy rozpłyną się?

Rozumiem że paczka zaginęła. 

Jeśli ktoś wysyła coś drogiego beż ubezpieczenia to jest sam sobie winny.

Ja raz popełniłem błąd i wysłałem zegar ubezpieczając tylko na sumę za jaką kupiłem a nie za jaką sprzedałem. Oczywiście paczka zginęła i zarobek szlag trafił. Wmawiałem sobie ze przecież nie straciłem bo to co zapłaciłem zwrócili mi ,ale to przecież oszukiwanie samego siebie:D.

Raz tylko mi paczka zginęła ale od tego czasu wysyłam tylko z pełnym ubezpieczeniem. Zamawiając kuriera na cylindra z Polski do siebie ubezpieczyłem paczkę na 20 tys. zł,oczywiście wiązało się to z dodatkową opłatą .

Kupując zegary w domach aukcyjnych korzystam bardzo często z MBE,oni odbierają pakują i wysyłają do mnie.

W standardowej cenie jest ubezpieczenie do 50 funtów, można też ubezpieczyć dodatkowo ale to kosztuje 3% wartości przedmiotu z aukcji. To dodatkowe ubezpieczenie jest od zaginięcia i uszkodzenia-szkla też.Zawsze place te 3% i śpię spokojnie. Kilka miesięcy temu kupiłem Wurtha z  wysłaniem zapłaciłem  290 funtów (razen z dodatkowym ubezpieczeniem.)

Dotarł z uszkodzonym kloszem ,dostałem zwrot połowę kosztów zegara i wyslania. 

Edytowane przez old time

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MBE też polecam, pakują moim zdaniem na najwyższym poziomie, ale ceny mają zabójcze. Oczywiście jest to rzecz względna i nie zalezy właściwie od wartości przedmiotu (pomijając te 3%). Niedawno kupiłem zegar za 40 GBP (już z narzutami)  a MBE zapakował i wysłał (super zabezpieczony) za 178 GBP. Do tego doszło 8% VAT od antyków w kraju. Lepiej wcześniej wszystko uzgodnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy punkt MBE rządzi się swoimi prawami. Nie ma stałego cennika usług.  Ja za zegar roczny z kloszem w 1 punkcie MBE płacę 40 funtów a w 2 za podobny 120 funtów (cena beż ubezpieczenia dodatkowego) 

Z pakowaniem też różnie bywa,są często super zapakowane ale zdarzają się wyjątki. Kupiłem kiedyś roczniaka z rteciowym wahadlem,zadzwoniłem do MBE i poprosiłem o dobre zapakowanie wahadla i .... Przyszła paczka i coś w niej przesuwało się, już wiedziałem że będzie problem. Okazało się że jakiś debil zostawił luźno wahadlo na podstawie,bez żadnego zabezpieczenia. Klosz w kawałach, jedna fiolka z rtecia rozbita.

Właściciel punktu bardzo kombinowal że zwrotem kasy ,dopiero jak opisałem zajście na stronie fb MBE,zwrócił mi wcześniej ustalone odszkodowanie -oczywiscie warunek postawil ,usuniecie wpisu.

Duże wpływ na cenę w MBE ma odległość między punktem a domem aukcyjnym.

Edytowane przez old time

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.