Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Carrot

Konkurs fotograficzny Lipiec " Faktura " GŁOSOWANIE

Faktura  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jeszcze przypomnę, że nagroda Eugeniusza wędruje do zdobywcy 2. miejsca czyli Masu.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O proszę, całkowicie zapomniałem! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z kolei @Waldziorma przywilej wyboru tematu kolejnego konkursu. Także niech szanowny kolega się dobrze zastanowi... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. 

Nie ma co się zastanawiać tydzień ;)

Wiem, że nie zawsze wszystko wszystkim będzie się podobać, ale skoro ja wybieram temat to wybieram:

 

"Czas pod wodą"

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że temat bardzo trafiony biorąc pod uwagę sezon wakacyjny urlopowy 👌🤙

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zaakceptowany :) Myślę że będzie duża frekwencja :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, tak prezentuje się ostateczny ranking 3 sezonu konkursów fotograficznych!
W ciągu ostatnich 12 edycji zostało nagrodzonych punktami aż 14 osób, zdobywając łącznie 246 punktów. Walka o zwycięstwo trwała do ostatniej chwilico było bardzo ekscytujące.

Jako organizatorzy chcielibyśmy wam bardzo podziękować za niesłabnące zainteresowanie naszymi konkursami - robimy to tylko i wyłącznie dla was, dlatego bardzo nas cieszy wysoka frekwencja, a tematy i zdjęcia które wywołuję ożywioną dyskusję są tym co lubimy najbardziej :) 

Razem z @Carrot zdecydowaliśmy się przeprowadzić jeszcze jeden, czwarty sezon konkursów fotograficznych i już teraz zachęcamy was do brania udziału w kolejnych edycjach - już jutro zaczniemy zbierać zdjęcia.
Gratuluję @Waldzior i @Olciakk zajęcia miejsc na podium. To nie lada wyczyn bo wymaga nie tylko tworzenia świetnych zdjęć, ale również trafiania w gusta głosujących, a do tego jeszcze sporej regularności przez cały rok - czapki z głów dla was!

Dziękuję również całej reszcie osób, która bierze udział w naszej zabawie i bez względu na liczbę punktów, jest z nami od dawna.

1. miejsce- Waldzior                   44 punkty

2. miejsce - Olciakk                    42 punkty

3 - miejsce - Masu                    40 punktów

Gio                        26 punktów

lysolek007              24 punkty

Edmund Exley    16 punktów

Enkil                      10 punktów
Krygo                    10 punktów

Carrot                     8 punktów

Piotoman               6 punktów
Jan                           6 punktów

rk7000                    6 punktów

Nocny Duch             4 punkty

Szpindlakfan            4 punkty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dziękuję za głosy. 

 

Walka na podium bardzo wyrównana. 

Wchodząc do zabawy, nie spodziewałem się, że mogę zająć tak zaszczytne miejsce. 

Podoba mi się, że w tym konkursie wygrywały zdjęcia zegarków a nie zegarki, bo mimo, że forum jest zegarkowe, to idea konkursu jednak fotograficzna. 

 

Gratuluję również osobom z podium jak i wszystkim pozostałym. 

 

PS, czy te punkty można wymienić teraz na zniżkę przy tankowaniu na Orlenie? 🤔 

😎😉

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Waldzior napisał(-a):

PS, czy te punkty można wymienić teraz na zniżkę przy tankowaniu na Orlenie? 🤔 

😎😉

Jedynie na cukier :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Masu napisał(-a):

Jedynie na cukier :)

Eh, nie słodzę 🙄😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, rk7000 napisał(-a):

Pięknie, brawo  dla zwycięzców i organizatorów  👋👋👋

I dzięki za całoroczną zabawę 🙂🙂🙂

Dzięki za obecność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcom. 

Dziękuję za oddane głosy i miłą zabawę. 

 

Pozdrawiam Jacek 


"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.07.2022 o 20:08, Carrot napisał(-a):

Moi drodzy, a oto wyniki:

 

 

 

Głosowałem tym razem na dwie prace - ich autorami byli @Christo i @sanik. Obaj znakomicie ukazali piękne tarcze nietuzinkowych zegarków, klasycznie - co było moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem - je kadrując. Zresztą - Breguet akurat jest tu marką szczególnie zasłużoną w dziedzinie, do której odsyłał temat konkursu. Gratuluję moim faworytom, ale też oczywiście laureatom.

 

W dniu 31.07.2022 o 10:30, Masu napisał(-a):

Moi drodzy, tak prezentuje się ostateczny ranking 3 sezonu konkursów fotograficznych!

 

Dziękuję Organizatorom i wszystkim uczestnikom oraz głosującym za współtworzenie tej bardzo wartościowej dla Forum inicjatywy. To była świetna i rozwijająca zabawa! Dla mnie ten sezon był wyjątkowy - po raz pierwszy nałapałem aż tyle punktów do klasyfikacji generalnej, no i po raz pierwszy wygrałem jeden z konkursów, w dodatku z dość dużą ilością głosów oddaną na zrobione przeze mnie zdjęcie ;)

 

Przede wszystkim - gratuluję zwycięzcy i zdobywcom miejsc na podium. Nie jest łatwo tak regularnie punktować. Brawo! :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Edmund Exley napisał(-a):

 

Głosowałem tym razem na dwie prace - ich autorami byli @Christo i @sanik. Obaj znakomicie ukazali piękne tarcze nietuzinkowych zegarków, klasycznie - co było moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem - je kadrując. Zresztą - Breguet akurat jest tu marką szczególnie zasłużoną w dziedzinie, do której odsyłał temat konkursu. Gratuluję moim faworytom, ale też oczywiście laureatom.

 

 

Dziękuję Organizatorom i wszystkim uczestnikom oraz głosującym za współtworzenie tej bardzo wartościowej dla Forum inicjatywy. To była świetna i rozwijająca zabawa! Dla mnie ten sezon był wyjątkowy - po raz pierwszy nałapałem aż tyle punktów do klasyfikacji generalnej, no i po raz pierwszy wygrałem jeden z konkursów, w dodatku z dość dużą ilością głosów oddaną na zrobione przeze mnie zdjęcie ;)

 

Przede wszystkim - gratuluję zwycięzcy i zdobywcom miejsc na podium. Nie jest łatwo tak regularnie punktować. Brawo! :)

 

Dzięki 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem trochę się spóźniłem z gratulacjami i prośbą o dane do wysyłki. Czasami niestety jest tak, że gdyby doba miała nawet 34 godziny, też byłaby zbyt krótka 😜

 

Wszystkim uczestnikom "Faktury" serdecznie gratuluję, a Patryka proszę o podanie nr paczkomatu i adresu email 

(proszę często te same osoby o to samo, to dlatego że nie tworzę żadnej bazy danych. Mam tylko kilka nr tel)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.