Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Darecki

Renowacja IWC z lat 70-tych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Gdzie/kto w Krakowie podjął by się renowacji zegarka IWC. Zegarek jest na chodzie, wystarczy ogólny serwis mechanizmu (czyszczenie, przesmarowanie i regulacja) jedynie do wymiany jest szkiełko plus odświeżenie cyferblatu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, Darecki napisał(-a):

Witam.

Gdzie/kto w Krakowie podjął by się renowacji zegarka IWC. Zegarek jest na chodzie, wystarczy ogólny serwis mechanizmu (czyszczenie, przesmarowanie i regulacja) jedynie do wymiany jest szkiełko plus odświeżenie cyferblatu. 

 

 

podrzuc zdjecia prosze :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez graver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek ustawiałem wczoraj i trzyma dokładność perfekcyjnie, ale i tak pasowałoby zrobić mu odświeżenie. Poza mechaniką pasowałoby wyczyścić cyferblat, wymienić szkiełko i może spolerować kopertę.

 

IWC2.jpg

IWC3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek wymaga dość poważnego serwisu

najbardziej bym się jednak chyba obawiał tego krzywego ucha

tarczę można spróbować umyć

 


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek w ciągłej eksploatacji od połowy lat 70-tych. Nawet robota koło domu mu nie straszna :) 

Ale wracając do tematu - kogo w Krakowie byście polecili?

Edytowane przez Darecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wcześniej że polecam Pana Wojnara na rynku głównym 28 w Krakowie, ale olałeś więc skasowałem wpis.

Edytowane przez graver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego czujesz się aż tak niedowartościowany brakiem atencji :) wpisu nie olałem i dziękuję za radę - pewnie skorzystam z jego usług. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.07.2022 o 07:47, graver napisał(-a):

Napisałem wcześniej że polecam Pana Wojnara na rynku głównym 28 w Krakowie, ale olałeś więc skasowałem wpis.

Graver, weź się chłopie tak nie obrażaj... Wszystkie my tu są równe...☺️😉


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też polecam Pana Pawła, czasem ma dłuższe terminy ale zawsze warto


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, no już ok. Byłem u Pana Wojnara w zeszłym roku i naprawdę polecam, posiada nawet szkiełka "obłe" do zegarków vintage nie wiem czy zwracacie na to uwagę ale ja tak, zegarki kiedyś miały właśnie obłe szkiełka a nie od tfu rusków wystające i szpecące zegarek, to raz a dwa póki co ma jeszcze wskazówki które może dopasować, niestety byłem w Krakowie przejazdem i nie mogłem skorzystać z usług Pana Wojnara.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.