Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Diplodok

Omega Speedmaster Moonwatch

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż poprzednia generacja Moonwatcha, ref. 311.30.42.30.01.005 - full set.

 

Od nowego różni go skrócona bransoleta (ogniwa oczywiście w komplecie) oraz rysa na deklu (4 zdjęcie na wysokości słowa "FLIGHT"), która niestety nie wiem kiedy powstała. Zegarek kupiony 01.02.2021 w salonie Nagel z Gdyni, na ręku spędził zaledwie kilka godzin, niektóre folie są jeszcze niezdjęte. Ten egzemplarz jest też wystawiony na OLX w cenie 24,5k. Ze względu wspomnianą rysę obniżam cenę do 24k do symbolicznej negocjacji. Odbiór osobisty w Trójmieście i okolicach.

 

Na wszelkie pytania odpowiem na PW.

 

zd0BAVK.jpeg

 

5bYX2YW.jpeg

 

OpRGJZT.jpeg

 

GZo6KFS.jpeg

 

S8p9uQf.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem sporo zapytań o zamianę. Jest taka możliwość, ale TYLKO na PAM000 (ewentualnie 112/176 jeśli trafi się idealny egzemplarz) lub Rolex Explorer 39mm - tu oczywiście z moją dopłata. Tylko full sety.

 

Zapraszam do rozmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 1.09 SG zapowiada podwyżkę na Omegę, zatem jeśli ktoś się zastanawia nad Moonem, to jest zdecydowanie dobry moment na zakup :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.