Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Sebastianno

Poljot de luxe opinia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć to mój pierwszy post na tym forum i mam nadzieję, że w dobrym miejscu go pisze. Zaczynam zabawę w rosyjskiemi zegarkami. 

Dziś na giełdzie gościu miał fajnego poljota de luxe automata. Widziałem, że stan naprawdę bardzo dobry, nie widziałem żadnych śladów użytkowania. Czy warty on jest 500zl? Czy cena takiego zegarka może iść w górę i czy warto go kupić?

Z góry dzięki za odpowiedzi 😀

received_777636850321289.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dokładnie tego to 500 na pewno nie warto. To jakiś franken.

PS Może się trochę pospieszyłem z oceną, ale nie podobają mi się wskazówki.

Edytowane przez marekvegas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marekvegas napisał(-a):

Jeżeli dokładnie tego to 500 na pewno nie warto. To jakiś franken.

 

Tak ten. Na żywo wyglądał lepiej ale już cała "podnieta" na ten zegarek mi zeszła, chyba sobie daruje.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, wypowiedzą się jeszcze specjaliści od radzieckich. Jednak 500 to sporo za ruska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako zbieracz właśnie poljotów 29j automatic pozwolę sobie wtrącić swoje 3 grosze. Zegarek ze zdjęcia z całym szacunkiem dla kolegi @marekvegas jest wg. mnie w pełni legitny i nic mu nie brakuje. 

 

Ja za nowe poljoty 29j de luxe bez papierów płaciłem po 500 zł już 10 lat temu. I wcale nie żałuję, bo duble w bardzo ładnym stanie sprzedawałem w ubiegłym roku drożej. Poza tym, tych zegarków w stanie nos już nie widuję. Wprawdzie niewielki zysk i trzeba przyznać, że inne modele ruskich sikorów cenę zwielokrotniły, a na tych zwrot jest mizerny. Jest to spowodowane wysypem współczesnych tarcz, które zepsuły rynek bo pojawiło się bardzo dużo frankenów udających zegarek w idealnym stanie. 

 

Podsumowując: jeśli ten zegarek jest w stanie zbliżonym do nowego to ja bym dał 500 bo tego wzoru tarczy akurat nie posiadam. Po prostu nie spotkałem go w takim stanie jaki zbieram. Ale podkreślam, że dałbym tyle za naprawdę świetny stan. Jeśli ma niewielki ślady używania to określiłbym jego wartość na  350-400. Swoją drogą, jeśli nie jesteś fanem tych zegarków, to zacznij od czegoś tańszego. Żadna okazja to nie jest. przy okazji wrzucam moje deluksiaki w automacie.

IMG_4293.thumb.JPG.76d2d63f9673ca2287bddfa9ce678d74.JPG

 

Edytowane przez ridah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było dostać lepsze zdjęcia do oceny. Wg. Mnie 500 za de luxa to dużo, jeśli nie jest w stanie NOS. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tego Poljota na giełdzie. Nie jest on w jakimś super stanie. Uważam, że 500 zł to za dużo za taki stan. 

Edytowane przez Qba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się zagadać do tego gościa, żeby wysłał mi parę zdjęć SMS. Dostanę to wrzucę ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Qba. napisał(-a):

Widziałem tego Poljota na giełdzie. Nie jest on w jakimś super stanie. Uważam, że 500 zł to za dużo za taki stan. 

Dzięki za odpowiedź 😀 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowało to tu jest parę dodatkowych zdjęć. Ja wycofuje się z handlu ale mogę zostawić kontakt do gościa 

IMG_20220725_231355.jpg

IMG_20220725_231350.jpg

IMG_20220725_231347.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.