Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Miki2020

Wybór z propozycji / propozycje do ok. 4 tyś

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, szuwi napisał(-a):

Ja bym nie kupował nowego balla, a używkę. Model FE, szczególnie z lupką, to jest killer. Gs ma swoje plusy - łatwiej sprzedasz, ale do 4k to będzie trudny do przewidzenia staruszek, a Ball będzie "horny" :)

Formmeister39 to fajny zegarek, jak masz +18cm. Kupiłem, ale na moim 16,8 był niestety za duży. Poza tym nie psujmy zabawy - niech OP się wykrwawi na pierwszy i wróci po drugi zegarek z nowym budżetem ;-))

 

Kolega pisał, że obwód nadgarstka to 18,5 i z tego co widzę bardziej szuka modelu oficjalnego, biznesowego a mniej do tyrania na co dzień. Biały lub granatowy VC podejdzie idealnie. A do tego może dorzucić np RZE jako EDC i jest w łącznym budżecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ralf58 napisał(-a):

 

Kolega pisał, że obwód nadgarstka to 18,5 i z tego co widzę bardziej szuka modelu oficjalnego, biznesowego a mniej do tyrania na co dzień. Biały lub granatowy VC podejdzie idealnie. A do tego może dorzucić np RZE jako EDC i jest w łącznym budżecie.

Vacheron Constantin przekroczy budżet. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Ralf58 napisał(-a):

 

Kolega pisał, że obwód nadgarstka to 18,5 i z tego co widzę bardziej szuka modelu oficjalnego, biznesowego a mniej do tyrania na co dzień. Biały lub granatowy VC podejdzie idealnie. A do tego może dorzucić np RZE jako EDC i jest w łącznym budżecie.

Przy 18,5 biały vc formmeister będzie ok, ale polecany przeze mnie ball też da radę. To, że ja go katuję to mój wybór, a zegarek spisuje się na 102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

Wydaje mi się, że mimo całej urody CW, to jednak kolor zielony w podstawowym zegarku jest trochę uciążliwy.

 

Godzinę temu, Miki2020 napisał(-a):

Hmm, nie rozważałem dotąd zielonej tarczy.

 

Zielony to przykład. Tak jak napisałem już wcześniej - są różne kolory tarczy do wyboru. Jest biała, jest czarna, jest też granatowa. Na paskach i na bransolecie.

Jest też wersja z komplikacją GMT. Wybór jest spory.

Natomiast jak nie CW, to wspomniany Ball Firerman jest świetną opcją. Też leży świetnie na nadgarstku i jest klasycznym EDC.

W podobnych pieniądzach można chyba też kupić Longines Conquest. Marka zacna i rabat ok. 20% od ceny z metki do wytargowania.

 

obraz.png.b88fd878f65088aec483f4c671e1d82b.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ballade w wersji cosc bez plastiku w środku. 

 

500_500_productGfx_50996.jpg.cb1992cc1a3a63ad2da642d9684c983b.jpg

 

ballade_powermatic_80_cosc-6.jpg.e5c7e71efcb98e08d58193bcf19d4113.jpg

Ten też w wersji kajdan jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Miki2020 napisał(-a):

Realny to jest dopisek: ZAPYTAJ SIĘ O DOSTĘPNOŚĆ. W tłumaczeniu na polski - czekaj tatka latka. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Miki2020 napisał(-a):

Obczaj priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Miki2020 napisał(-a):

Ten model IMO jest świetny. Wiem, bo mam. 🙂 Poszukaj używki - powinieneś znaleźć za ok 3k. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.08.2022 o 12:51, eddi87 napisał(-a):

A może ballade w wersji cosc bez plastiku w środku. 

 

500_500_productGfx_50996.jpg.cb1992cc1a3a63ad2da642d9684c983b.jpg

 

 

Ten też w wersji kajdan jest. 

Też bym postawił na Ballade(jednym z powodów jest COSC), to odpowiednik DJ, którego założysz do wszystkiego.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Miki2020 napisał(-a):

Znalazłem Balla Fireman's za 4800, czy to w ogóle realne?

 

Jak szukasz Ball'a Firemana w dobrej cenie, to popatrz tutaj:

 

https://www.olfert-co.de/ball-fireman-enterprise-herrenuhr-nm2098c-s20j-bk

 

obraz.thumb.png.3876e19b40ee8c62740b183326a5eaa2.png

 

To jest chyba poprzednia generacja Firemana. Bez lupki.

Z kodem Pfingsten wychodzi około 800 EUR czyli jakieś 3800 PLN . Wysyłka już chyba w tej cenie. Bardzo dobra cena za ten zegarek.

 

obraz.png.020603073f7a1af2f5f90115ed51968b.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dobra cena, ale ja bym szukał używki z lupką. Serio. Daj sobie czas - warto. Napisz na bazarku i innych mediach. 

Ja mam z jasna tarcza - zważywszy na jasne okienko daty, mi pasuje bardziej. Na moim nadgarstku 17cm jest dobrze, na Twoim większym będzie świetnie. 

 

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.