Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ptrk

Tissot Seastar czy Davosa Argonautic / inny nurek do 4k

Rekomendowane odpowiedzi

Stoję przed kupnem nurka, którego chciałbym zostawić na wiele lat, ma to być zegarek na codzień, więc szkiełko szafirowe i ceramika to mój wymóg. Na oku mam takie dwa zbójniki, co jeszcze byście polecili do 4/4.5k?

Tissot-Seastar-1000-Powermatic-80-T1204071105100.jpg

i-davosa-161-522-02.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Davosy właśnie debiutuje nowy model Argonautica.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wśród diverów w tym przedziale cenowym jest bardzo duży wybór. Zerknij sobie do poniższego wątku gdzie masz cały katalog:

https://zegarkiclub.pl/forum/topic/186831-subiektywne-zestawienie-divera-nurka-i-zegarka-w-stylu-nurkowym-od-1000-do-10000-pln/

 

Moim osobistym faworytem w przedziale cenowym 4-4,5 kPLN jest Christopher Ward Trident Pro 600. Formalnie po podwyżkach trochę droższy, ale pewnie będzie niedługo kupon na -100 funtów.

Trident Pro to piękna koperta, świetne wykonanie, bardzo dobre materiały i przede wszystkim doskonała bransoleta z szybką regulacją "on the fly" jak w Rolexie albo w Tudorze. Jest to zrobione bardzo dobrze i bardzo wygodnie.

Do tego różne rozmiary koperty i różne wersje kolorystyczne, więc można wybrać swój preferowany rozmiar i kolor.

Sam mam 3 zegarki tej firmy (choć akurat nie ten model) i jestem bardzo zadowolony.

 

Tutaj masz film i około piątej minuty jest pokazana ta mikroregulacja bransolety. Film jest sprzed 3 lat, więc zegarek chyba się już trochę zmienił i zapięcie jest teraz chyba mniejsze i jeszcze wygodniejsze.

 

https://www.christopherward.com/dive-watches/c60-trident-pro-600/C60-42ADA3-S0KK0-B0.html

 

obraz.thumb.png.20ec859d6986c5cbb3980aa67f53c14f.png

 

obraz.png.4c563dafdf24c5085fab6a0f7d499e28.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eposssss 😜😜😜😜 

 

1804039013_20220724_125131_HDR3.thumb.jpg.7cedb211e71e2148e0d1aad2ba9f2068.jpg

 

Zresztą co byś nie kupił to jakość będzie podobna na 95% w środku eta 2842, powermatic 80 lub możesz patrzeć czy niektóre są na elabore np glicynki. Szafir będzie w każdym jedynie bezele alu lub ceramika. No i "prestiż" firmy. I wymiary 😛

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Wśród diverów w tym przedziale cenowym jest bardzo duży wybór. Zerknij sobie do poniższego wątku gdzie masz cały katalog:

https://zegarkiclub.pl/forum/topic/186831-subiektywne-zestawienie-divera-nurka-i-zegarka-w-stylu-nurkowym-od-1000-do-10000-pln/

 

Moim osobistym faworytem w przedziale cenowym 4-4,5 kPLN jest Christopher Ward Trident Pro 600. Formalnie po podwyżkach trochę droższy, ale pewnie będzie niedługo kupon na -100 funtów.

Trident Pro to piękna koperta, świetne wykonanie, bardzo dobre materiały i przede wszystkim doskonała bransoleta z szybką regulacją "on the fly" jak w Rolexie albo w Tudorze. Jest to zrobione bardzo dobrze i bardzo wygodnie.

Do tego różne rozmiary koperty i różne wersje kolorystyczne, więc można wybrać swój preferowany rozmiar i kolor.

Sam mam 3 zegarki tej firmy (choć akurat nie ten model) i jestem bardzo zadowolony.

 

Tutaj masz film i około piątej minuty jest pokazana ta mikroregulacja bransolety. Film jest sprzed 3 lat, więc zegarek chyba się już trochę zmienił i zapięcie jest teraz chyba mniejsze i jeszcze wygodniejsze.

 

https://www.christopherward.com/dive-watches/c60-trident-pro-600/C60-42ADA3-S0KK0-B0.html

 

obraz.thumb.png.20ec859d6986c5cbb3980aa67f53c14f.png

 

obraz.png.4c563dafdf24c5085fab6a0f7d499e28.png

 

 

Ten Krzysztof jest chyba na bazarku, wersja 40mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny budżet i fajne zegarki w tym budżecie kupujesz😉 Oba wskazane przez Ciebie mi się podobają. Davosa od zawsze mi się podoba i jeśli chodzi o divery to dla mnie zawsze jeden z pierwszych wyborów w podobnym budżecie ale osobiscie wybrałem ostatecznie eposka😉 natomiast seaster to nowość od Tissotka i wg mnie bardzo udany debiut który ma szanse zrobić karierę. Ma jednak nietypowy rozmiar, dość mały jak na divery, Davosa jest większy, dlatego wg mnie powinieneś wybrać tego który lepiej będzie pasował do Twojego nadgarstka. Jeśli masz do 16 cm to seaster będzie idealny, jak powyżej 16 to Davosa może lepiej wyglądać. Jak zawsze, musisz przymierzyć 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tissot , ze wzgledu na wiekszuly sentyment do marki, niby budzetowo, ale ma w sobie cos. To glos serca , glosu rozsadku brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.