Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
JustWalker

Cena realizacja - co to oznacza w ofercie sprzedaży?

Rekomendowane odpowiedzi

Temat może dziwny, ale niektóre oferty sprzedaży zegarków zamiast ceny mają dopisek "Cena realizacja".

Przeczytałem regulamin sprzedaży i nie znalazłem tam żadnego wyjaśnienia.

Czy ktoś z doświadczonych forumowiczów może wyjaśnić o co w tym chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realizacja ,znaczy realizacja transakcji ,nie kosztować, do póki kasa nie wpłynie na konto . Po transakcji jak wszystko będzie ok .sprzedający pisze ,kosz i oferta ginie z forum

Edytowane przez revolta4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sprzedający nie ma do niego 100% zaufania...


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, revolta4 napisał(-a):

Realizacja ,znaczy realizacja transakcji ,nie kosztować, do póki kasa nie wpłynie na konto . Po transakcji jak wszystko będzie ok .sprzedający pisze ,kosz i oferta ginie z forum

 

Dziękuję za wyjaśnienie. 👍

Pod regulaminem jest tylko napisane: "Uprzejma, ale stanowcza prośba. Zmieniajcie tytuły nieaktualnych tematów - ofert na KOSZ."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Anansi napisał(-a):

Ale sprzedający nie ma do niego 100% zaufania...

Niekoniecznie. Czasami ktoś chce przyjechać i looknąć. Czyli temat w zawieszeniu. Ale można pisać, ze jeżeli byłoby aktualne, to prosisz o kontakt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety są forumowicze, którzy nie potrafią zapamiętać że termin "realizacja" powinien zostać uaktualniony i często wisi to "latami". Prośba o "KOSZ" wydaje im się zbyteczna i tak tworzą bałagan na bazarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez phiszek
      Hej,
       
      Poszukuję eleganckiego zegarka na niezbyt duzy budzet - max 350 zł, i czy możecie mi cos doradzić? Wazne aby był na pasku. Ten model mi sie podoba http://allegro.pl/zegarek-meski-adriatica-a12406-5224-okazja-i6975796385.html?snapshot=MjAxOC0wMy0xMVQxNjowMjozMy41NzdaO2J1eWVyO2RjZjM1ZTZiMWViODlkODA3NTYzOWU2ZjBmMmI2ZGU2MzNlZTFiMGZlY2ZlM2UwMWVjYzlhYzNkN2EwNmFmNmQ%3D 
       
      Co myslicie? Byloby fajnie jakbyscie rzucili jakies propozycje
    • Przez Watch&Love
      Jakie są wasze przemyślenia o marce Czeskiej JVD ?
    • Przez ajin
      Chciałbym zakupić Casio Gshock ga100, słyszałem iż ten zegarek dość często jest podrabiany.
      Potrzebuję jakiegoś sprawdzonego sprzedawce z rozsądnymi cenami.
      Interesuje mnie kolor zegarka:
      -cały czarny
      -czarny z czerwonymi wstawkami 
      Gwarancja fajnie jakby była 24msc+
      Pozdrawiam i dziękuje, nie wiem czy post został umieszczony w dobrym miejscu w razie czego proszę o przeniesienie
      -Ajin
    • Przez Patrict12
      Witam, jako konsument mam pewną propozycje dla bazarku. Ostatnio rozglądałem sie za zegarkiem, i zwróciłem uwage na jedną rzecz. Proponuję wprowadzić obowiązek wpisywania w opisie tematu cene zegarka. Czyli np.: mamy tytuł: Rolex Submariner Date, a w opisie tematu poniżej cene np: 30tys. 
      Nie widziałem żeby była taka propozycja. Z perspektywy kupującego, uważam że to bardzo usprawni handel i pomoże w wyborze zegarka. 
      Jeżeli był już taki temat to przepraszam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.