Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
marekvegas

SDGM003 vs SARX045 vs SARB033

SDGM003 vs SARX045 vs SARB033  

11 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Który wybrać? Miałem SDGMa i chyba chciałbym do niego wrócić, ale pozostałe dwa też są ok. Pomóżcie rozwiązać zagadkę

Edytowane przez marekvegas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych jak dla mnie SDGM mimo że nie kojarzę SARB034 (może chodzi o 035?). Gdybyś dodał do tego zestawienia SARX035 to miałbym trudny wybór. I chyba właśnie SARX035 by u mnie wygrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ma być ciemna tarcza to raczej SARB033. U mnie też wygrywa zdecydowanie SARX035.

Edytowane przez siomon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SARX35 też ok, ale z tych dwóch wybieram SDGMa003. 045 ma trochę inną strukturę tarczy a SARB 033 jest trochę mniejszy. Nie miałem okazji go widzieć na żywo, więc pytam czy warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cluscaKupiłem SARBa. Chyba dlatego aby spróbować czegoś innego niż miałem i rozmiarowo mniejszego. Niby 2-3 minimetry różnicy, a na ręce wygląda mały. Na razie jest ok, ale czy zostanie dłużej?  Tak offtopowo, to zaliczyłem powrót do SPB053😁

IMG_20220927_105932.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa SARB-y i pomimo, że uważam je za nieco przymałe, nie potrafię się z nimi rozstać. Kusił mnie wiele razy SARX033/035/055/057 oraz SDGM001/003, ale to jednak zegarki w nieco innym typie. bardziej eleganckie, a SARB-ik jest mały, niepozorny, a i tak sprawia wiele radochy.

Gratuluję zakupu i niech się dobrze nosi :)

 

 

20211112_114445451_iOS-850px.thumb.jpg.977999b3ebde41640649376d1f962959.jpg

 

 

20210216_203319-1000px.jpg.370a2d8a6221aaef436671b6bb972038.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak założę SARBa po nurku to też mi się wydaje mały, ale po chwili przechodzi.

On jest W Sam Raz :)

Do tego stopnia, że Presage 40 mm u mnie się nie przyjął. Rękę mam ok 18,5 cm w obwodzie.

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SARB jest dla mnie GENIALNY. Koperta ma świetne proporcje, jest idealnie wyprofilowana i leży jak przyklejona. Tak, jest nieco mniejszy ale taki ma być - dzięki temu jest wyjątkowo wygodny i świetnie się nosi. PS. Nadgarstek mam 18 - 18,5 cm.

 

EDIT: literówka.

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.09.2022 o 12:23, cordi7 napisał(-a):

SARB jest dla mnie GENIALNY. Koperta ma świetne proporcje, jest idealnie wyprofilowana i leży jak przyklejona. Tak, jest nieco mniejszy ale taki ma być - dzięki temu jest wyjątkowo wygodny i świetnie się nosi. PS. Nadgarstek mam 18 - 18,5 cm.

 

EDIT: literówka.

 

Jeżeli chodzi o wygodę to całkowicie się zgadzam, tym bardziej że mam nadgarstek trochę mniejszy (17-17,5). Teraz w wolnej chwili założę bransoletę i zobaczymy jak będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to zegarek typowo "paskowy". Od początku posiadania tego modelu w dwóch wersjach kolorystycznych, ani jeden nie wylądował jeszcze na bransie. Rzeczywiście leży jak przyklejony, u mnie nadgarstek podobnie jak u @cordi7 również w okolicach 18,5cm. Kusiło mnie niejednokrotnie wymienić na SARX033/035, ale gdzieś z tyłu głowy kołata się myśl, że urok tego zegarka tkwi właśnie w rozmiarze. Wprawdzie już kilkukrotnie moja lepsza, piękniejsza i oczywiście mądrzejsza połowa (wolę się zabezpieczyć, a nuż czyta forum ;) ) sugerowała, że jest nieco za mały dla mnie, ale to mogą być tylko podchody do "wrogiego przejęcia" zegarka ;)

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.10.2022 o 00:35, clusca napisał(-a):

Moim zdaniem to zegarek typowo "paskowy". Od początku posiadania tego modelu w dwóch wersjach kolorystycznych, ani jeden nie wylądował jeszcze na bransie. Rzeczywiście leży jak przyklejony, u mnie nadgarstek podobnie jak u @cordi7 również w okolicach 18,5cm. Kusiło mnie niejednokrotnie wymienić na SARX033/035, ale gdzieś z tyłu głowy kołata się myśl, że urok tego zegarka tkwi właśnie w rozmiarze. Wprawdzie już kilkukrotnie moja lepsza, piękniejsza i oczywiście mądrzejsza połowa (wolę się zabezpieczyć, a nuż czyta forum ;) ) sugerowała, że jest nieco za mały dla mnie, ale to mogą być tylko podchody do "wrogiego przejęcia" zegarka ;)

 

Jeżeli nie korzystasz z bransolet, to może poratujesz mnie pinami i tulejkami? Mam dwa ogniwa do przedłużania obecnej bransy,  a gdzieś zaginęły owe piny i tulejki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z uwagi na fakt, że mogą niebawem trafić na bazarek - choć bardzo bym nie chciał, ale noszę się z innym zakupem i w razie potrzeby będę musiał zasilić budżet - wolałbym trzymać komplet. W ogóle białego kupiłem z niekompletną bransoletą, brakowało zdaje się dwóch ogniw, ale udało mi się dokupić do niego jedno ogniwo i sam nie mam tego bolca i tulejki. Ale to chyba standardowe rzeczy są, pewnie każdy szanujący się zegarmistrz będzie cos takiego miał w swoim "pudełku z rupieciami". No chyba, że się mylę i to jakiś niestatdardowy wymiar jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.