Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
piteks

Pielęgnacja twarzy dla mężczyzn

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak pamietam to uzywam jakiegos loreal men expert, ale jak nie uzyje to nie czuje zadnej roznicy

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy powstanie piramida prestiżu kremów do twarzy? 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, loco50 napisał(-a):

Sorry Panowie, Wy tak na poważnie 😁

Wątek perfum też działa. W wielkich miastach każdej nocy współcześni American Psycho wychodzą na łowy…a następnego dnia w robocie trzeba „ dowyglądać”. Ale koledzy szczęściarze lokalnie nadal mogą  po Hemingwayowsku pachnieć skórą, benzyną, prochem i jakimś rodzajem tytoniu.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą 😁. I whisky 😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.08.2022 o 13:07, loco50 napisał(-a):

Wy tak na poważnie 😁

 

 

Smiertelnie powaznie  :D  po goleniu od 40 lat tylko Pitralon

 

pit.jpg.6cdafa5deccc1a1581a30a56e4310ec4.jpg

 

pitralon.jpg.049825b618a594e3b689541090b1b3d0.jpg

 

tapatalked

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat dotyczy twarzy, więc zapytam tutaj: po kilku próbach zapuszczenia brody odpuszczałem, ale być może niesłusznie, bo zaczynała mi przeszkadzać. Tym razem postanowiłem że spróbuję dłużej, stąd prośba o podpowiedź: jakie kosmetyki warto stosować aby włosy nie rosły we wszystkie strony, tylko były ułożone (prawie że) jak na głowie? wiem że na brodzie włos jest grubszy i trudniejszy do opanowania, niemniej jednak patrząc np. jak wyglądają u Beckhama ;) odnoszę wrażenie że coś się da z nimi zrobić. nie chciałbym ich natłuszczać, tylko by wyglądały naturalnie, ale że tak powiem, na "uczesane"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, Krzysiek_W said:

Temat dotyczy twarzy, więc zapytam tutaj: po kilku próbach zapuszczenia brody odpuszczałem, ale być może niesłusznie, bo zaczynała mi przeszkadzać. Tym razem postanowiłem że spróbuję dłużej, stąd prośba o podpowiedź: jakie kosmetyki warto stosować aby włosy nie rosły we wszystkie strony, tylko były ułożone (prawie że) jak na głowie? wiem że na brodzie włos jest grubszy i trudniejszy do opanowania, niemniej jednak patrząc np. jak wyglądają u Beckhama ;) odnoszę wrażenie że coś się da z nimi zrobić. nie chciałbym ich natłuszczać, tylko by wyglądały naturalnie, ale że tak powiem, na "uczesane"


Temat nie jest wcale taki prosty, bo nie ma jednego rodzaju włosa/ zarostu, to i układanie  nie jest takie samo. Ja przez kupę czasu przerobiłem różne specyfiki, od conajmniej pięciu lat używam tylko ten balsam. 
Pierwsza fota to starszy wypust, druga to nowy i wygodniejszy dozownik... a produkt ciągle ten sam. 
 

Popatrz jeszcze tutaj:

https://brodatyblog.pl/pielegnacja-brody-poradnik/

75BB0468-0EB2-4166-A857-F6FE4FA5B4A4.jpeg

A87C3499-7C87-47CC-BDA7-817AB0C5FA4E.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Temat dotyczy twarzy, więc zapytam tutaj: po kilku próbach zapuszczenia brody odpuszczałem, ale być może niesłusznie, bo zaczynała mi przeszkadzać. Tym razem postanowiłem że spróbuję dłużej, stąd prośba o podpowiedź: jakie kosmetyki warto stosować aby włosy nie rosły we wszystkie strony, tylko były ułożone (prawie że) jak na głowie? wiem że na brodzie włos jest grubszy i trudniejszy do opanowania, niemniej jednak patrząc np. jak wyglądają u Beckhama odnoszę wrażenie że coś się da z nimi zrobić. nie chciałbym ich natłuszczać, tylko by wyglądały naturalnie, ale że tak powiem, na "uczesane"

Ja jestem zadowolony z kosmetyków firmy REUZEL, mają specjalna linie do pielęgnacji brody. Alternatywą jest linia King C. od Gillett.
Jednak najlepszym sposobem na utrzymanie brody w dobrym stanie, jest cotygodniowa wizyta u Barbera.

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Teufel26 napisał(-a):


Ja jestem zadowolony z kosmetyków firmy REUZEL, mają specjalna linie do pielęgnacji brody. Alternatywą jest linia King C. od Gillett.
Jednak najlepszym sposobem na utrzymanie brody w dobrym stanie, jest cotygodniowa wizyta u Barbera.

Ja do Barbera chodzę co 3 tygodnie i delikatne strzyżenie boków dużo daje tak się nie puszy :)

 

Używam tej odżywki

zuxcLFp.jpg

ale chętnie sprawdzę balsam kolegi Seweryna.  Co do kosmetyków to się nie rozpisuję bo też coś używam ale tylko po to, że skóra pod brodą mocno wysycha więc jakiś krem czy balsam najczęściej właśnie Loreal i do mycia brody też Loreal albo Proraso .

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, warto spróbować... świetnie pachnie (jak ktoś lubi kokos 😉) do tego broda jest ułożona, matowa  i nawet po kilku razowym uczesaniu (tak, czesanie jest ważne) w ciągu dnia prezentuje się naprawdę dobrze, a co najważniejsze to nie jest to tłusty balsam a włos się nie klei. 

Ja do golibrody uderzam różnie, przeważnie co dwa/ trzy tygodnie, z tym że w międzyczasie sam podstrzygę sobie wąsa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.09.2022 o 08:58, tessio napisał(-a):

Czy powstanie piramida prestiżu kremów do twarzy? 😎

 

 

juz dawno jest 😉


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Temat dotyczy twarzy, więc zapytam tutaj: po kilku próbach zapuszczenia brody odpuszczałem, ale być może niesłusznie, bo zaczynała mi przeszkadzać. Tym razem postanowiłem że spróbuję dłużej, stąd prośba o podpowiedź: jakie kosmetyki warto stosować aby włosy nie rosły we wszystkie strony, tylko były ułożone (prawie że) jak na głowie? wiem że na brodzie włos jest grubszy i trudniejszy do opanowania, niemniej jednak patrząc np. jak wyglądają u Beckhama odnoszę wrażenie że coś się da z nimi zrobić. nie chciałbym ich natłuszczać, tylko by wyglądały naturalnie, ale że tak powiem, na "uczesane"


miałem podobne przygody:-)
moje spostrzeżenia, żeby było z brodą wygodnie się żyło:-):
- szczotka do brody i regularne wyczesywanie, im włos dłuższy tym to jest ważniejsze - jak tego nie robię, to zaczyna się swędzenie skóry
- olejek do brody - u mnie raz dziennie, jeden strzał z dozownika, dobrze wetrzeć tuż przy skórze
- wosk - żeby zapanować nad włosami:-)

co do samych kosmetyków - jest tego tyle, że powiem to co ja usłyszałem: wąchaj, testuj i wybierz coś dla siebie:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.08.2022 o 13:41, dziadek napisał(-a):

:)

Ty się tu nie naśmiewaj z tych co się namiętnie kremują,  tylko wysmaruj się łojem baranim z dodatkiem lawendy, to sam zobaczysz jakie odjazdowe wrażenie zrobisz na żonie,  koleżankach w pracy i kobietach wchodzących do Twojego gabinetu. :D

Ty tak na poważnie … uważasz, że @loco50 zrobi jeszcze większe wrażenie niż robi teraz? Impossible 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero jak wypiję to nabieram blasku😁(od razu mówię - to nie moje , to Linda w Reichu) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.09.2022 o 13:35, Londek napisał(-a):

Marcin, warto spróbować... świetnie pachnie (jak ktoś lubi kokos 😉) do tego broda jest ułożona, matowa  i nawet po kilku razowym uczesaniu (tak, czesanie jest ważne) w ciągu dnia prezentuje się naprawdę dobrze, a co najważniejsze to nie jest to tłusty balsam a włos się nie klei. 

Ja do golibrody uderzam różnie, przeważnie co dwa/ trzy tygodnie, z tym że w międzyczasie sam podstrzygę sobie wąsa. 

Już używam od weekendu 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 hours ago, kornel91 said:

Już używam od weekendu 😀

 

I jak się sprawuje mazidło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.08.2022 o 21:28, loco50 napisał(-a):

Nie mój świat 

30% z tych co stanowią podobno 1%..

krem kremem (różna skore każdy ma) ale jakieś maski i tusze to przesada. Moja fryzjerka to nawet mówi ze starsi panowie nie powinni farbować brody bo wyglada śmiesznie i odrosty mają w moment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, 70soul napisał(-a):

30% z tych co stanowią podobno 1%..

krem kremem (różna skore każdy ma) ale jakieś maski i tusze to przesada. Moja fryzjerka to nawet mówi ze starsi panowie nie powinni farbować brody bo wyglada śmiesznie i odrosty mają w moment.

Ja spotkałem się z wstrzykiwaniem botoksu w .... dłonie, żeby się nie pociły i nie było czuć zdenerwowania podczas ważnych biznesowych spotkań.

 

Uważam że faceci mogą o siebie dbać tak jak kobiety. Nie wiem dlaczego wciąz jakoś się utarło że facet ma być męski, tj. zabiegi czy kosmetyki mu nie przystoją. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Londek napisał(-a):

 

I jak się sprawuje mazidło?

Konsystencja fajna, dobrze się nakłada i całkiem fajnie można uczesać brodę jak dłużej będę używał to zobaczę czy jest na dłużej dla mnie :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam tylko żelu dedykowanego do brody (najbardziej mi przypasował Loreal) i olejku (ostatnio dostałem w prezencie Monat i jestem zachwycony).

do teho koniecznie suszenie brody z jednoczesnym szczotkowaniem - bez tego włosy  się kręcą we wszystkie strony.

Przez pierwsze dwa lata chodziłem do barbera, a od roku strzygę się sam (maszynka elektryczna), efekt nie jest tak dobry, ale tylko przez pierwszy tydzień, potem nie widzę różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.09.2022 o 09:53, beniowski napisał(-a):

Ja spotkałem się z wstrzykiwaniem botoksu w .... dłonie, żeby się nie pociły i nie było czuć zdenerwowania podczas ważnych biznesowych spotkań.

 

Uważam że faceci mogą o siebie dbać tak jak kobiety. Nie wiem dlaczego wciąz jakoś się utarło że facet ma być męski, tj. zabiegi czy kosmetyki mu nie przystoją. 

W powyższym przytoczyłem opinie kobiety. Wiele kobiet patrzy krzywo na malujących się facetów. Krem i pielęgnacja skóry to co innego.

Generalnie moim zdaniem, facet gdy jest taka potrzeba ma się ubrudzić i skaleczyć wyręczając kobietę by ona nie ryzykowała. A dobrze pachnieć i wyglądać to też jest męskie. Makijaż nie jest dla mężczyzn moim subiektywnym zdaniem. Nie słyszałem nigdy o wstrzykiwaniu sobie czegoś w dłonie👀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam trudną skórę na twarzy - bardzo sucha ale łatwa do zapchania złymi nawilżaczami.

Biotherm się nie sprawdził, był świetny krem z Clinique ale go wycofali, niezłe efekty są po Tołpie dermo men sensitive a ostatnio odkryłem ciekawą polska markę estGen - drogie ale świetne kosmetyki. Moja kobieta pokazała mi że krem to za mało, najpierw jeszcze tonik a potem jakieś serum i dopiero wtedy efekty są dobre i trwałe. 

One mają osobny kosmetyk do małego palca lewej stopy i ja się w tym gubię ale widzę że skutek jest lepszy niż moja prowizorka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 70soul napisał(-a):

W powyższym przytoczyłem opinie kobiety. Wiele kobiet patrzy krzywo na malujących się facetów. Krem i pielęgnacja skóry to co innego.

Generalnie moim zdaniem, facet gdy jest taka potrzeba ma się ubrudzić i skaleczyć wyręczając kobietę by ona nie ryzykowała. A dobrze pachnieć i wyglądać to też jest męskie. Makijaż nie jest dla mężczyzn moim subiektywnym zdaniem. Nie słyszałem nigdy o wstrzykiwaniu sobie czegoś w dłonie👀

Mnie nie chodziło o makijaż, chociaż, jeśli facet chciałby się malować, a niech się maluje 😄. Zresztą w XVIII wieku faceci byli o wiele bardziej wymalowani niż kobiety - wszystko już było, nihil novi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.09.2022 o 10:53, beniowski napisał(-a):

Ja spotkałem się z wstrzykiwaniem botoksu w .... dłonie, żeby się nie pociły i nie było czuć zdenerwowania podczas ważnych biznesowych spotkań.

 

Uważam że faceci mogą o siebie dbać tak jak kobiety. Nie wiem dlaczego wciąz jakoś się utarło że facet ma być męski, tj. zabiegi czy kosmetyki mu nie przystoją. 

Taki wizerunek mężczyzny wykreowały poprzednie czasy. Niestety niektórzy dalej w nich zostali, a świat idzie do przodu. Też tak kiedyś myślałem ale powoli się to zmienia🙂.

13 godzin temu, Bugs napisał(-a):

Mam trudną skórę na twarzy - bardzo sucha ale łatwa do zapchania złymi nawilżaczami.

Biotherm się nie sprawdził, był świetny krem z Clinique ale go wycofali, niezłe efekty są po Tołpie dermo men sensitive a ostatnio odkryłem ciekawą polska markę estGen - drogie ale świetne kosmetyki. Moja kobieta pokazała mi że krem to za mało, najpierw jeszcze tonik a potem jakieś serum i dopiero wtedy efekty są dobre i trwałe. 

One mają osobny kosmetyk do małego palca lewej stopy i ja się w tym gubię ale widzę że skutek jest lepszy niż moja prowizorka.

Ja też dzięki mojej Pani dorastam do zmian. Generalnie jak na moich pierwszych takich zakupach zaczęła z Panią w Douglasie rozmawiać o pielęgnacji męskiej twarzy, to siedziałem jak na "tureckim kazaniu".  


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.