Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Parry

Zegarek do 700 PLN - Lorus, Orient ?

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym stylu to jeszcze Timex, mnie się bardzo podoba 

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-timex-standard-tw2t21200cm


Teraz chyba na zalando longue jakaś akcja z timexem jest więc możesz zerknąć jak się spodoba.

 

Ja z całego serca polecam mimo wszystko Orienta, mam dwa, oba całkiem przyzwoicie wykonane, ja akurat mam dwa automaty i chodzą idealnie. 

Tutaj masz trochę taniej (sklep jest ok, w Gliwicach mają stacjonarny i nawet podobno są partnerami ZIBI): https://www.otozegarki.pl/orient-ra-kv0303b10b-zegarek-kwarcowy-japonskiej-marki-orient?ceneo_spo=true&utm_source=ceneo&utm_medium=referral&ceneo_cid=db82c3ca-5744-f8f8-37f7-9c6258742f66  

 

Co do Lorusa, też mam, też chrono i wykonanie jest spoko, ale dość mocno nie trafia w indeksy sekundowe, jak komuś to przeszkadza to w tym Lorusie by się trochę irytował :D Co do reszty nie mam zastrzeżeń :D 

Edytowane przez Matt3rs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z w/w zegarków ja bym wybrał Edifice który polecił andrzejp1242

No ale to rzecz gustu IMO wygląda najbardziej sportowo

Natomiast myślę że warto by się zastanowić nad rodzajem sekundnika i wybrać co komu bardziej pasuje

Z tego co sprawdziłem na szybko

Wymieniony Timex TW2T21200CM ma centralny sekundnik od chronografu a sekundnik czasu jako subtarcza

Reszta (wymieniony Lorus, Orient i Casio) zdaje się ma odwrotnie

Nierzadko zdarza się że ktoś kupuje zegarek z chronografem po czym stwierdza że jest to raczej taki bajer bardziej niż przydatna funkcja i potem przeszkadza mu że centralny sekundnik jest nieruchomy w pozycji wyjściowej a sekundy czasu odczytuje się z małej subtarczy 

Np. ja tak kiedyś miałem:)

 

Edytowane przez borowik1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi stojąca sekundowa w tanich chrono za nic nie przejdzie. Stoi jak ch... na weselu na godzinie 12 😂. Pomyśl czy na pewno chrono. Jeśli tak to się znajdzie do 700 coś w solarze  z edifice lub citka. A jak zmienisz zdanie że bez stopera to wybór się zwiększy kilku krotnie. Do gotowania jajek wystarczy bezel w diverze 😜. Za 700 to się i automata i solara wygrzebie. A może troszkę zwiększyć budżet i solar plus szafir plus radio? 😎😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie ten Lorus też nie wygląda źle

Jest bardzo czytelny

Tu masz niewiele droższy ale na bransolecie i w sprawdzonym sklepie

https://www.crazytime.pl/product-pol-21161-Zegarek-meski-LORUS-RW401AX9-uniw.html?gclid=Cj0KCQjwmdGYBhDRARIsABmSEeNc2p2tK5d-QFs1v9_X_pVJvfBm2s0QUOm8ont2HKcv-Tqqqx1cdbcaArPvEALw_wcB
 

Lub z białą tarczą też na bransolecie 

 

https://www.zegarek.net/zegarki-lorus/zegarek-rw403ax9

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.