Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
vspr

Jaki pasek + nowa bransa do Aevig Huldra

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem, 

niedawno nabyłem Aevig huldra black i z zegara jestem zadowolony ale wkurzają mnie endlinki przy bransolecie wiec myśle żeby wrzucić go na coś innego.

chetnie kupiłbym jakiś pasek skórzany i może jakąś inna bransoletę. Założenie jest takie ze zegarek ma pasować tez pod garniak wiec NATO i inne sportowe opcje nie wchodzą w grę. 
Macie jakieś pomysły?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieważne z jakim paskiem, to i tak nie będzie dobry zegarek do garnituru.

Jak na pasku, to nosiłbym na takiej grubej, surowej, brązowej skórze. Noszę tak Zelosa Swordfisha (ale nie do garniaka) i bardzo mi to pasuje.

 

obraz.png.5adbee174f59b64ba5d57d9d97c071d2.pngobraz.png.c52d937f94ea48f574257175e7010847.pngobraz.thumb.png.d456a3aba17f6680df549f2e265608f2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie do garnituru?

Od dawna juz nosi się divery do garniakow. IMO na bransie do garniaka jest jak najbardziej ok, tylko mnie te endlinki denerwują..

Mysle tez żeby dokupić mu inna bransoletę no coś takiego:

https://www.strapcode.com/products/metal-ss-bcl03-b030s

 

a odnośnie paska to te paski które wrzuciłeś są bardzo fajne ale zdecydowanie zbyt casualowe.

 

 

Mam tez klasycznego garniturowca, ale z racji zamiłowania do diverow, częściej leży w pudełku niż gości na ręce, chociaż może jego czas jeszcze wróci.

Ogólnie to chodzę na codzień w garniturze do pracy wiec dopuszczalne jest delikatne łamanie schematów. Mam na myśli, że klasyczny garniturowiec jest ma codzień lekko nudnawy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosić można oczywiście wszystko do wszystkiego. Nikt nie zabroni.

Tylko pytanie - czy to będzie w miarę elegancko wyglądało. To słowo niestety dla wielu jest obce.

Są tacy, co trampki czy inne adidasy, a może nawet gumowce do garniturów zakładają - i wg nich jest ok.

I niech im będzie. Jeżeli wyznajesz podobną zasadę... - Twój wybór.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak rozumiem Waszym zdaniem diver, w tym wypadku jeszcze vintage, nie pasuje do garnituru i jest podobnym zestawieniem z garniakiem jak trampek i krawat. Ciekawe jakie by były wypowiedzi  na ten temat jakbym napisał, że mam zamiar kupić do garnituru Rolka submarinera..

Ok, dzięki za odpowiedzi, chyba jednak sam sobie dobiorę pasek do tego zegarka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie unoś się tak...

Nie wypowiem się za innych, tylko za siebie.

Przywołany Rolex submariner nigdy nie będzie stylowo zegarkiem do garnituru.

Podobnie jak żaden inny tego typu, choćby kosztował jego wielokrotność.

Nie o cenę chodzi. Styl, a cena - to zupełnie inna bajka.

Co nie znaczy, że ktoś zabrania zakładania czegokolwiek "do garniaka".

Kwestia gustu i tyle. I nie oburzaj się, że ktoś może mieć odrębne od Twojego zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem Kolego, zasugerowałeś, że nie wiem co to „elegancja”, racz przeczytać swojego wcześniejszego posta.

Ja nie prosiłem o ocenę czy diver pasuje do garnituru, tylko o pomoc w doborze paska spełniającego pewne kryteria. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co napisałem i podtrzymuję w całej rozciągłości.

Nie napisałem niczego personalnie, dokładnie  - "dla wielu".

Jeżeli z tym stwierdzeniem się utożsamiasz, to Twoja sprawa i nic mi do tego.

A w ogóle przpraszam, że śmiałem się odezwać.

Naprawdę szczerze.

Więcej nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat do skasowania, nic nie wniósł na forum. Poproszę moda o usunięcie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.