Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pechagto

Dwa zegarki jednocześnie

Rekomendowane odpowiedzi

Na ostatnich nagrodach Emmys pojawił się p. Jordan Temple i dumnie pokazywał swój lewy nadgarstek czym mi nasunął pewne pytanie:

jeżeli już masz założyć dwa zegarki, to zrobisz to jak Jordan czy jak Maradona? 

Chętnie poczytam co o tym myślicie :)

diego-maradonas-watch-2.jpg

emmys.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem jeden dzień nosić zegarek na lewej i apple watch na prawej, zupełnie nie moja bajka mieć dwa sikory. Noszenie na jednej ręce już w ogóle wydaje się bez sensu, jeden zegarek będzie niszczył drugi w takim setupie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za koleś i wiedzieć nie chcę, ale normalny nie jest na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa zegarki na jednej ręce - to nie wygląda zbyt dobrze wg mnie, a nawet zupełnie kiepsko i jak było wspomniane wcześniej zegarki mogą się o siebie obijać.
Po jednym na obu rękach też nieco dziwaczne, jednak lepiej ale już wybrałbym tę opcję, nawet chwilami się zastanawiam czy nie założyć na prawą rękę smartwatch'a znaczy opaski żeby liczyła kroki i czas przy komputerze tzn. przypomniała o przerwie i rozprostowaniu się, jednak jeszcze nie próbowałem.

Wysłane z mojego RMX1993 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio jak byłem w górach przez 3 dni to nosiłem dwa zegarki. ☺️
Normalny na lewej ręce i smartwatch na prawej. Nie chciałem się rozstawać z prawdziwym zegarkiem, a jednocześnie chciałem mieć różne funkcje (wysokościomierz, kompas itp.). Nie było źle. 😂


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeciego jeszcze na zenona powinien nałożyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pechagto napisał(-a):

Aby naświetlić trochę jego sylwetkę:

To raczej tak 😉

 

2D72CDFF-AE75-4A04-8616-DFB809AE4AD6.jpeg
 

A w temacie, kupuję uzasadnienie Diego (prezenty od córek, na każdym godzina ze strefy czasowej każdej z nich), choć osobiście wolałbym żeby się złożyly na jakieś GMT powiedzmy od Greubel Forsey ;-), natomiast ja u siebie nie widzę dwóch zegarków jednocześnie, wyjątkiem jakiś podstolik 😉

Edytowane przez Christo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosiłem opaskę na prawej ręce dość długo i oczywiście zegarek na lewej. 

Nie było źle ale trochę to dziwacznie wygląda w odbiorze 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak drugi to tylko tak jak na obrazku.

 

A tak na serio to jest przesyt formy nad treścią bez względu czy po jednym na nadgarstku czy dwa na jednym. Rozumiem jedynie ludzi którzy założą dodatkowo smartwatcha dla bardzo praktycznych celów jak wyprawa albo regularny pomiar tętna gdy mają problemy ze zdrowiem. Jeden w sam raz, zawsze można zmienić w trakcie dnia na inny.F0F5F824-50AE-4FAC-8F7E-0FA5979F3469.thumb.png.12fe8b8d552a348201171c4fdd0980d9.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zdarza mi się zakładać dwa, jak Maradona.

W domu, z praktycznych względów.

Taki patent na szybki i bezkosztowy rotomat. Że też wcześniej na to nie wpadłem ... ;).

Trochę ruchów nadgarstków i dwa automaty nakręcone :rolleyes:.

A noszenie dwóch na jednej ręce przypomina mi jedno historyczne zdjęcie zdjęcie z Bramy Brandenburskiej.

Szybko zresztą wyretuszowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kuklik napisał(-a):

Ostatnio zdarza mi się zakładać dwa, jak Maradona.

W domu, z praktycznych względów.

Taki patent na szybki i bezkosztowy rotomat. Że też wcześniej na to nie wpadłem ... ;).

Trochę ruchów nadgarstków i dwa automaty nakręcone :rolleyes:.

A noszenie dwóch na jednej ręce przypomina mi jedno historyczne zdjęcie zdjęcie z Bramy Brandenburskiej.

Szybko zresztą wyretuszowane...

Ruskie jak doszli do Berlina to podobno prawie wszyscy nosili po kilka zegarków na obydwu nadgarstkach i na nogach.:) 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, Kuklik napisał(-a):

Ostatnio zdarza mi się zakładać dwa, jak Maradona.

W domu, z praktycznych względów.

Taki patent na szybki i bezkosztowy rotomat. Że też wcześniej na to nie wpadłem ... ;).

 

Kolega zapomniał o nogach. Nad każdą kostką spokojnie po 2 sztuki się zmieszczą a przynajmniej nie będą się rzucały w oczy, będzie dyskretniej.

 

 Amatorzy! Niech się uczą od najlepszych...

 Tak na poważnie, dyskutować nad czymś takim? Świat kompletnie schodzi na psy.

historia_1.jpg


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, dziadek napisał(-a):

Ruskie jak doszli do Berlina to podobno prawie wszyscy nosili po kilka zegarków na obydwu nadgarstkach i na nogach.:) 

 

 Bo dbali o trofiejne.

Miały się potłuc w węzełku z granatami? 😉

7 minut temu, souls_hunter napisał(-a):

 

Kolega zapomniał o nogach. Nad każdą kostką spokojnie po 2 sztuki się zmieszczą a przynajmniej nie będą się rzucały w oczy, będzie dyskretniej.

 

 Amatorzy! Niech się uczą od najlepszych...

 Tak na poważnie, dyskutować nad czymś takim? Świat kompletnie schodzi na psy.

 

 Schodzi???

 Już dawno temu zszedł.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam wiele osob noszacych zegarek na jednej rece i smartwatcha na drugiej. Staje sie to powoli norma... 🤔


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja czekam na jakąś sensowną "fit obrączkę" dostępną w Europie. Chociaż zapłacić się nią i tak pewnie nie da, a to dla mnie najważniejsza funkcja smartwatcha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może od huku armat coś mu tam w głowie zapadło i kazało nosić 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.