Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Fazi998

Co myślicie o tym modelu?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Szukam klasycznego zegarka na ślub do czarnego garnituru lub smokingu. Wypatrzyłem takiego Roamera, co o nim myślicie? 

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-roamer-classic-line-70985641-17-07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Najważniejsze, żeby Tobie się podobał. Dla mnie wygląda na bardzo ładny i elegancki. Zwróć uwagę, że średnica koperty to 40mm. Napisz najlepiej jaki masz obwód nadgarstka. Jeśli np. 19cm i powyżej, to 40mm będzie ok. Jeśli zaś mniej, to jako elegancki po czasie i tak zapragniesz czegoś nieco mniejszego. Wiem to, bo sam to przerabiałem pół roku temu i ostatecznie skończyłem na 38,5mm - tak między 40 a 38,5 jest spora różnica, zwłaszcza przy jasnej tarczy :).

Innymi słowy, styl zegarka to Twój wybór, ale zwróć proszę uwagę na rozmiar. Im bardziej formalny, elegancki jest zegarek, tym większa szansa, że po czasie, gdy Twoje spojrzenie na temat ewoluuje, będziesz wolał nieco mniejszy.

 

Sprawdź te:

https://www.zegarek.net/zegarki/certina/zegarek_certina_c017.410.11.037.00.html

 

https://www.zegarek.net/zegarki/tissot/zegarek_tissot_t109.410.16.033.01.html

 

Jedyna wada obu propozycji to pasek 19mm. Trudno taki dobrać. Tissot bardziej formalny, nie ma lumy i daty + indeksy rzymskie są ciekawe. Certina mniej formalna. Ja bralbym Tissota, zwlaszcza na ślub 🙂

 

Z kodem NEW10 dostaniesz dodatkowy rabat i wtedy kosztuje 825zł 

 

Edytowane przez adf1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarozlaw

Rozmiar i wyglad zegarka to sprawa indywidualna, rzeklbym wręcz że intymna.

Ja np mam 20/21cm w nadgarstku (w zależności od pory dnia ;P) i noszę zegarki w rozmiarze od 28mm do 38mm. Nie cierpię na gigantomanię i nie twierdzę że klasyczne zegarki są dla kobiet. Wręcz przeciwnie. Jeżeli ci się podoba, to go bierz.

 

 

Ps, poza tematem - mam takiego napakowanego Zenona w pracy, którym nosi zegary ścienne na łapach i podśmiewa się z mojego gustu. Niestety ma pecha, bo noszę tylko zegary markowe, a on z racji swojego zboczenia, skazany jest na jakieś Oulmy, podróbki GShocka, i inne Invicty ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, a co ogólnie możecie powiedzieć o marce Roamer, jak z jakością i detalami? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarozlaw

Mogę się wypowiedzieć o klasycznym Roamerze - solidna firma, robiaca dobrej jakości konie robocze. Co się z nimi dzieje teraz? Kto jest właścicielem? Nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Fazi998 napisał(-a):

Dzięki za odpowiedzi, a co ogólnie możecie powiedzieć o marce Roamer, jak z jakością i detalami? 

Miałem chwilę Roamera Windsora i jakoś oceniam na bardzo dobrą w tej cenie. Powinieneś być zadowolony, bo Roamer robi naprawdę solidne, budżetowe zegarki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na temat Roamera się chętnie wypowiem ponieważ używam od nieco ponad 2 lat jako edc. Uwielbiam ten zegarek zachwyca nadal. Według mnie solidnie wykonany Swiss made. Może z niższej półki Szwajcarów ale w moim modelu nie dopatrzyłem się uchybień i niedoróbek mam nadzieję, że podobną jakość trzymają we wszystkich.
Na podstawie wielu przeczytanych tu na forum wypowiedzi Roamer obecnie bardziej specjalizuje się w zegarkach kwarcowych które robi zadowalająco dobre, ja mam akurat automat który bardzo sobie chwalę więc polecam.

Wysłane z mojego RMX1993 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Fazi998 napisał(-a):

Dzięki za odpowiedzi, a co ogólnie możecie powiedzieć o marce Roamer, jak z jakością i detalami? 

Dobrej jakości zegarki szwajcarskie (w przeważającej części kwarcowe) produkowane w Chinach. 

Jeśli Ci się podobają to kupuj. Stosunek ceny do jakości na dobrym poziomie.

Edytowane przez CreditFreeze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

jak szukasz takiego roamera to przeglądaj zalando lounge , często tam bywały poniżej 3 stówek :) 

Opera Zrzut ekranu_2022-09-17_195747_www.zalando-lounge.pl.png

Edytowane przez Breitling 13048

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyczny, elegancki zegarek kwarcowy "Swiss Made" w rozsądnej cenie. Roamer się w takich właśnie specjalizuje.

Jest szafirowe szkło. Są nakładane indeksy. Grubość zaledwie 7,5 mm. Jeżeli chcesz wydać kilka stówek a nie kilka tysięcy, to dobry wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.