Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kejwus

Jaki zegarek? Pagani-satysfakcja gwarantowana.

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.pngIMG20220922093044_Bokeh.thumb.jpg.59632d4628892d3fde640fda5fc83c68.jpgCześć i chwała 😊,

chciałem (choć wielu powie,że nie ma czym) pochwalić nowym nabytkiem.Po omedze (300m diver),Tagu i Breitlingu(colt 44 zmienił właściciela) kupiłem ŚWIETNY zegarek...Pagani Design! Diver,nie wiem co to za model,podobny(kopia) do Tudor Heritage Black Bay.

Nie będę się rozpisywać nad zaletami tego zegarka 🤭Powiem krótko,jest świetny!Po za tym,że po skróceniu bransolety wylatała mi śrubka (już opanowałem) jestem mega zadowolony.

Nie wiem co oni tam wsadzili ale jeśli chodzi o dokładność (porównuje z czasem na moim telefonie) jest mega dobrze!Siadają przy nim moje omega+1s na dobę i mój były 😭 Breitek,który(dotychczas) "trzymał" czas najlepiej bo było to -4s na...tydzień .No teraz zapiąć pasy...Po 10 dniach Pagani ma odchyłkę....UWAGA....UWAGA...UWAGA...+1s !!! napiszę słownie bo to nie pomyłka JEDNA SEKUNDA PLUS NA DZIESIĘĆ DNI!!!

Co wy na to 🤭?

Na początku myślałem,że to kwarc ale jak nie nakręcę to nie chodzi...o co tu chodzi?

Dałem za niego coś koło 120Euro a frajdy mam jak bym dał przynajmniej z 5 koła euro 😂😂😂.

No i nie szkoda nosić bo ja niemiłosiernie obijam zegarki. A za tą cenę mogę zmienić ze 3 razy w roku.Polecam zegarek za świetne wykonanie (poza śrubką),

Wygląd i dokładność.Zobaczymy ile czasu będzie się tak dobrze sprawował, pozdrawiam wszystkich forumowiczów. 

Screenshot_2022-09-22-09-37-59-35_2ea4d3671f4532c923308bfb91ca6a64.jpg

Edytowane przez kejwus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że swojego Paganiego tez bardzo lubie i ostatnio nie schodzi z ręki, mimo posiadania BB58 😉

BE33F455-93F7-4572-895D-41B34419A6A5.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miód jest, więc dołożę łyżkę dziegciu. Kupiłem swego czasu "poganina" na alipromce. Przyszedł z luźno latającym półmostkiem balansu. Ogólnie nie było co zbierać. Spór, wiadomix. Dostałem jakiś śmieszny partial return, bo to można naprawić. Owszem, można, bo można wszystko, ale za kasę podobną do ceny tego zegarka. Więc nie zawsze jest z "poganinami" cukierkowo.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.