Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Mroczinho

Zegarek do 15k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

stoję przed dylematem kupna zegarka. Bardzo mi się podobają zegarki marki Longines, a szczególnie model spirit titanium. Czy moglibyście podpowiedzieć czy jest to ciekawy model i czy warto go kupić ? Może macie jakieś inne propozycje ? Dodam tylko, że posiadam budżet na zegarek około 15k i interesują mnie zegarki na bransolecie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też poszukuje zegarka w tym budżecie.

Spirit jest świetny, ja pewnie wziąłbym tego mniejszego, 37mm, w stali.

Osobiście czekam na Tudora BB 36mm, mam nadzieję, że na wiosnę będzie upgrade do mechanizmu in-house i lepszej bransolety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spirit titanium to super zegarek. Jak się podoba to bierz. Świetna marka. Bardzo ciekawy i wytrzymały materiał (tytan grade 5), bardzo dobry mechanizm z długą rezerwą chodu i bardzo dobrze wyregulowany. Tylko przymierz, bo w uszach długi, nosie się większy, niż jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Longines Spirit - jak się podoba i jak masz wystarczający budżet, to brać. Bardzo ładny i porządny zegarek.

Fajnie, że nie ma datownika, bo w Spiritach Longines długo nie mógł z datownikami trafić we właściwe miejsce 😉.

Od ceny z metki negocjuj rabat. Tak do 20% zniżki idzie wyciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie 

głównie do modelu titanium przekonuje mnie brak datownika. Teraz tylko przymierzyć czy będzie ok, a właśnie czy wiecie gdzie najlepiej udać się na przymiarkę tego zegarka w Warszawie ?  Myśle o Wkruk. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarozlaw

Nie muszę, bo nie mam zamiaru go kupować - to po pierwsze. Po drugie nawet jakbym chciał, to został już sprzedany. Po trzecie przeczytaj dokładnie mojego posta. Pozdrawiam 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie muszę, bo nie mam zamiaru go kupować - to po pierwsze. Po drugie nawet jakbym chciał, to został już sprzedany. Po trzecie przeczytaj dokładnie mojego posta. Pozdrawiam

Może wyjaśnisz o co chodziło, bo nawet po przeczytaniu bardzo dokładnie Twojego posta, nie rozumiem, jak przy budżecie 15k i cenie ściągnięcia do polski pokazanego przez Ciebie zegarka ma zostać jeszcze na obiad i trunek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarozlaw

Zapytaj Dariusza Chlastawy, to on szuka dziury w całym, a ty ją tylko powiększasz. Wyjaśnię - liczyłem dolara po 4.2/4.4 . Dlaczego? Ponieważ nie jestem buchalterem i nie potrzebuje znać na bieżąco kursu wymiany - czy to wyjaśnienie jest dla ciebie satysfakcjonujące?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapytaj Dariusza Chlastawy, to on szuka dziury w całym, a ty ją tylko powiększasz. Wyjaśnię - liczyłem dolara po 4.2/4.4 . Dlaczego? Ponieważ nie jestem buchalterem i nie potrzebuje znać na bieżąco kursu wymiany - czy to wyjaśnienie jest dla ciebie satysfakcjonujące?

Oczywiście, to wszystko wyjaśnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.