Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem i polecam, wykonanie jakościowo dobre, adekwatne do kwoty zakupu.

Za lepsze jakościowo zegarki trzeba wycebulić teraz spokojne 1k.+ lub więcej.

Tak jak kolega wyżej wspominał, chyba jak każdy Pagani, luma słaba - szybko gaśnie.

To dość masywny zegarek jak na podane suche dane techniczne.

Oczywiście NH35 lepiej nabyć i to też wyraża sama cena.

Tarcza gładka czy wafel?

Oczywiście że tylko wafel 😁 

A co do zniżek i e.t.c to trzeba polować na Ali i tyle, szukać kodów i.t.d., frycowe to już teraz chyba standard wliczony w cenę 😉

Fotki:

 

 

 

IMG_20220601_182503.jpg

IMG_20220601_182328.jpg

IMG_20220530_161949.jpg

 

IMG_20220530_161134.jpg

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam na oku jedną sztukę "Paganiego" która jest na ST19.

Bezpiecznie pakować się w ten mechanizm czy lepiej sobie darować?

Edytowane przez greenmag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.10.2022 o 01:30, greenmag napisał(-a):

A ja mam na oku jedną sztukę "Paganiego" która jest na ST19.

Bezpiecznie pakować się w ten mechanizm czy lepiej sobie darować?

Dołączam się do pytania, też chciałbym to wiedzieć...

W dniu 6.10.2022 o 17:02, tomaliusz napisał(-a):

Tarcza gładka czy wafel?

Oczywiście że tylko wafel 😁

 

Czy wafel/niewafel jest jakoś zakodowane czy trzeba ślepić na kiepskie zdjęcia ...??

Bo ja jeżeli - to oczywiście wafel
 

Edytowane przez MarcinEck
interpunkcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pytanie uzupełniające : co wart mechanizm Seiko YN55? Bo i z takim jeden alibaba proponuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Wygląda, że w zasadzie podobny pod względem parametrów do NH 35, czy coś istotnego przeoczyłem...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To klon mechanizmu Orienta, zatem nie owinno być źle z parametrami i użytkowaniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Jest ciut tańszy od NH35, a ciut droższy od Miyoty, która ponoć jest trochę niżej plasowana niż Seiko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

Ten drugi mi się podoba, ale chyba nie ma sekundnika?

 

Tak, też to zauważyłem. Zawsze wrzucam sobie na jutuba model, żeby dokładniej poznać model.

Też lubię jak zegarek ma jednak sekundową wskazówkę.

Z tego względu raczej odpuszczę ale mam inne w planach 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Darek p napisał(-a):

 

Tak, też to zauważyłem. Zawsze wrzucam sobie na jutuba model, żeby dokładniej poznać model.

Też lubię jak zegarek ma jednak sekundową wskazówkę.

Z tego względu raczej odpuszczę ale mam inne w planach 😉

 

Kup tego co ja (czekam na dostawę). 

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005003361789957.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.1e881c24xgnEQz&gatewayAdapt=glo2pol 

 

 

A4c7ea779406d4fde94d2358450168804H.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Piekny gdyby tylko mozna nosic do gory deklem.

 

P.s teraz poluje na sportową cegłę zza oceanu...ale made in ch... oczywiście jak pomożesz :-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Darek p napisał(-a):

Piekny gdyby tylko mozna nosic do gory deklem.

 

P.s teraz poluje na sportową cegłę zza oceanu...ale made in ch... oczywiście jak pomożesz :-

Mnie ta zenithowa stylistyka pasuje, tak więc noszenie na obie strony mi straszne nie będzie. Do pomocy jestem chętny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy Pagani kupiony w marcu 2018. 

 

 

20230102_093315.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka "nowość" na internetach... 😉

 

Screenshot-2023-01-06-17-17-15-11-40deb4

Edytowane przez greenmag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, greenmag napisał(-a):

Taka "nowość" na internetach... 😉

 

Screenshot-2023-01-06-17-17-15-11-40deb4

Taki lepszy od oryginału bo w stalowej obudowie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, tomaliusz napisał(-a):

IMG_20230206_075040.jpg

Zamówiłem MOD Samuraja z takim bezelem, czyli samą kopertę.Resztę poskładam według własnej fantazji.Będzie całkowicie spersonalizowany i zobaczymy co wyjdzie.😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś ostatnio kupiłem.. Fajny byłby zegar, nawet bardzo... ale bezel farsa, luźny że aż strach dotykać. 

IMG_20230222_150159.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez tofiks_th
      Cześć,
      kolejna próba redukcji zawartości pudełka. Tym razem na sprzedaż lecą dwa zegareczki:
      1) fajny flieger type B full lume od Escapement Time. Koperta stalowa o średnicy 40mm (mierzone bez koronki), zakręcana koronka, szafirowe szkiełko. Mechanizm automatyczny pt5000, odpowiednik szwajcarskiej ety 2824, taktowany 28000 bph, na prawidłowym chodzie. Z tym werkiem wiąże się pewien drobny mankament, mianowicie posiada luz na łożysku wahnika (wg mojej niefachowej oceny) i przy gwałtowniejszych ruchach nadgarstka trochę grzechocze. Gościu od którego kupiłem, nie raczył był wspomnieć. Poza tym chodzi normalnie. Z tego tytułu cena adekwatnie obniżona. Piękna luminescencyjna tarcza (full lume). Zegarek bardzo uszanowany, kilka razy na nadgarstku, bez zauważalnych śladów użytkowania, subiektywnie 9/10. W zestawie oryginalne pudełko. Bez zamian i zwrotów. Cena ostateczna, 399 zł z wliczonym paczkomatem Inpostu. Wysyłka po wpłacie lub możliwość zakupu poprzez znaną platformę.
       
      2) ciekawy księżycowy chronograf od Pagani Design. Stalowa powlekana koperta o średnicy 40mm (mierzone bez koronki, zakręcana koronka, szafirowe szkiełko z powłoką antyrefleksyjną. Napęd mechaquartz seiko vk63, chronograf zeruje idealnie. Zegarek w zasadzie nowy, noszony kilka godzin w domu, bez śladów użytkowania. Subiektywnie 9,5/10.  Bez zamian i zwrotów. W zestawie oryginalne pudełko. Cena ostateczna, 320 zł z wliczonym paczkomatem Inpostu.
       
      w razie pytań zapraszam
      Tomek












    • Przez Kacperek_77u
      Witam, na sprzedaż leci bardzo dobrej jakości homar Tissota PRX. Mechanizm seiko nh35 około 2 miesiące temu przeszedł naprawę i serwis-nabywcy daję 12 miesięcy gwarancji na bezawaryjne użytkowanie
      Sprzedaje ponieważ jest to w sumie jedyny współczesny zegarek jaki mam-miał być na daily ale zegarek z branzoletą nie podpasował mi na moją małą ręke.
      Stan zegarka oceniam na 8/10-są małe ryski na branzolecie.
      Z zestawie jest pudełko z dużą ilością zapasowych ogniw.
       
      CENA: 350ZŁ PLUS WYSYŁKA!!!(preferuję paczkomat ale klijent nasz pan ; )  )











    • Przez MarcinEck
      zgodni z sugestią kolegi figurującą poniżej pytanie zostało przeniesione do innego działu ...
    • Przez MarJan©
      Witam na wstępie. Zamarzyłem sobie posiadać zegarek z częściowo odkrytą tarczą, tzw. "open heart" chyba taki opis najlepiej pasuje. Jednocześnie nie jestem majętny i najlepiej, aby kwota zakupu nie przekraczała 500zł. Pierwsze co pomyślałem "parnis" lub coś w tej kategorii z AliExpress, że się tak wyrażę...może propozycje, które mi się niejako spodobały i zawierają się w cenie:
      https://pl.aliexpress.com/item/32963084310.html?gatewayAdapt=glo2pol&spm=a2g0s.8937460.0.0.2cd42e0emuD398
      https://pl.aliexpress.com/item/32917083275.html?gatewayAdapt=glo2pol&spm=a2g0s.8937460.0.0.2cd42e0emuD398
      https://pl.aliexpress.com/item/4001244805539.html?gatewayAdapt=glo2pol&spm=a2g0s.8937460.0.0.2cd42e0emuD398
      https://pl.aliexpress.com/item/1005002903378244.html?gatewayAdapt=glo2pol&spm=a2g0s.8937460.0.0.2cd42e0emuD398
      https://pl.aliexpress.com/item/4001154205829.html?gatewayAdapt=glo2pol&spm=a2g0s.8937460.0.0.2cd42e0emuD398
      Jeśli takie linki są sprzeczne, proszę o info- wkleję zdjęcie i opis jaki znajdę- tak po prostu mi łatwiej.
      Przejrzałem również "nasze" Allegro i trafiłem na kilka egzemplarzy:
      https://allegro.pl/oferta/zegarek-meski-jordan-kerr-automatic-sbb04-seiko-11513441684
      https://allegro.pl/oferta/zegarek-automatyczny-paterson-seaford-3807-11665782590
      trochę więcej by się znalazło, ale to jakiś "skmei", który nawet dla mnie jest za tani, aby był dobry...
       
      Teraz pytania:
      Jordan Kerr nic mi nie mówi, jak zresztą prawie wszystkie, domyślam się, że to wytwór modowy, ale opis przedstawia, że ma werk seiko i dlatego nad nim myślę obecnie- bardziej podoba mi się przedstawiony parnis, czy pagani design PD- 1658 jednak szczerze mam obawy kupować z Ali...córka 2x kupowała coś i dwukrotnie przyszło nie to co było zamawiane, więc mam obawy, że zegarek przyszedłby nie ten lub kolorystycznie inny od wybranego...jednocześnie wiem, że przecież niejedna osoba już kupowała...
      Ale co do pytań, czy w przedstawionym Jordan Kerr mechanizm teoretycznie powinien być lepszy niż w "chińczykach", które pokazałem? Czy opłaca mi się ryzykować i tak długo czekać na zegarek z Chin, jeśli szybciej i taniej dostanę taki z werkiem seiko?
      Który z chińczyków ewentualnie byłby najlepszy technicznie? (mi się wydaje PD- 1658- szafirowe szkło, zakręcana koronka....może rzeczywiście można go moczyć i się tak szybko nie porysuje...)
      Proszę ewentualnie o lepsze opcje w zakresie 500zł i dzięki za odpowiedzi.
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.