Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
damp

Podróbka MoonSwatcha- lepsza niż oryginał?

Rekomendowane odpowiedzi

Wiązałem kiedyś tak jak większość z Was wielką nadzieję z MoonSwatchem ... ale.... jego jakość i cena mnie odepchnęła.

Napisałem ten post bo wczoraj na własne oczy zobaczyłem coś takiego u mojego studenta.....

I w pierwszej chwili powiedziałem świat się kończy- podróbka lepsza od oryginału?

Do tej pory gardziłem podróbkami. Ale ten zegarek - jego jakość wykonania mnie powaliła. Tak, tak wiem co powiecie .... miałem w ręku prawdziwego MoonSwatcha.

Cena tego czegoś to 1/10 ceny oryginału. Tak 100 zł z przesyłką!

Kilka faktów:

Koperta stalowa pokryta powłoką  (strukturalną farbą?) a nie tworzywo sztuczne zwane Bioceramiką. Werk można wymienić, szkło też. Szkiełko mineralne a nie akrylowe, mechanizm kwarcowy z płynnym sekundnikien versus skacząca wskazówka hmmmmm.... Nawet pasek wyglądał lepiej niż w oryginale. Dekiel nie jest jednak grawerowany - napisy są malowane.

807958203_WhatsAppImage2022-10-05at16_29_52.thumb.jpeg.2ae49ad8e190aa3cc7bcb4748ae39056.jpeg1680067640_WhatsAppImage2022-10-05at16_29_53.thumb.jpeg.bc0bd3869e59a69260768ef7e0bb3fd2.jpeg514148702_WhatsAppImage2022-10-05at16_29_49.thumb.jpeg.2d06dcef89750ac398522192615d8127.jpeg

 

Zapytałem - dlaczego kupiłeś podróbkę a on na to, że oryginał to pseudozegarek za kosmiczną cenę!

Niestety musiałem przyznać mu rację. MoonSwatch to naprawdę kiepski quasi zegarek... W mojej ocenie nie nadaje się do noszenia. Co najwyżej do gablotki.

Moje przemyślenia - dlaczego tak się stało? Dlaczego podróbka wygląda lepiej niż oryginał?

Na pewno nie taki był zamysł Chińczyków - żeby zrobić podróbkę sprawiającą lepsze wrażenie od oryginału. W środku siedzi ponoć jakiś klon Rondy. Stało się tak dlatego, że Chińczycy od lat produkują fakeowe Speedmastery. Wystarczyło tylko dostosować linie produkcyjne do MoonSwatchy....

Dodatkowo udało się to tylko dlatego, że MoonSwatch w mojej opinii to faktycznie słaby zegarek, który po wzięciu w dłoń przypomina zabawkę. A szkoda, wielka szkoda.....

Napiszcie co sądzicie? Ja byłem przerażony.......

 

 

 

Edytowane przez damp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta jest pokryta taką strukturką, żeby przypominała Bioceramikę. Napisałem pokryta farbą - to takie uproszczenie - na kopertę została nalożona powłoka - samej technologii pewnie w ogróżnieniu od Swatcha Chińczycy nie wyjawili....

Koperta na pewno była stalowa. Dekielek też. Zegarek też był dużo cięższy i sprawiał wrażenie solidniejszego niż oryginał. Na zegarku nie widziałem żadnych ubytków tej powłoki. Ale z tego co właściciel mówi ma go 2 miesiące....

Edytowane przez damp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już ja znam te chińskie powłoki. przez dwa miesiące to nawet mój lupai nie oblazł (na zdjęciu stan obecny, intensywnie noszony, tarcza i flaki już trzecie, ale bawię się w dojechanie tej koperty), więc ciężko tu mówić o sprawdzeniu jakości.

mówiąc wprost - nie wierzę, żeby to było coś porządnie zrobionego, jeśli kosztuje 100 zeta. bo "koszerny" przyzwoicie zrobiony chiński zegarek kosztuje więcej, a w niskich cenach dostaje się mniejsze lub większe g.. chińskie kwarcowe chrono posypało mi się też (zerowanie etc.) po paru dobrych miesiącach. inna sprawa, że kumam ludzi, którzy kupują podróby czegoś drogiego, ale podróba hecnego kwarcyka... no nie czaję.

6786876876876876.jpg


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, oszolom napisał(-a):

już ja znam te chińskie powłoki. przez dwa miesiące to nawet mój lupai nie oblazł (na zdjęciu stan obecny, intensywnie noszony, tarcza i flaki już trzecie, ale bawię się w dojechanie tej koperty), więc ciężko tu mówić o sprawdzeniu jakości.

mówiąc wprost - nie wierzę, żeby to było coś porządnie zrobionego, jeśli kosztuje 100 zeta. bo "koszerny" przyzwoicie zrobiony chiński zegarek kosztuje więcej, a w niskich cenach dostaje się mniejsze lub większe g.. chińskie kwarcowe chrono posypało mi się też (zerowanie etc.) po paru dobrych miesiącach. inna sprawa, że kumam ludzi, którzy kupują podróby czegoś drogiego, ale podróba hecnego kwarcyka... no nie czaję.

6786876876876876.jpg

Ja też tego nie mogłem pojąć. Ale cała zawierucha wokół MoonSwatcha i dyktowanie cen na wtórnym rynku zrobiło to co zrobiło. Kolego ja chcialem tylko podkreślić, że za 100 zł gośc kupił zegarek wyglądający lepiej od oryginału. Co do jakości MoonSwatcha - cena była 1200 zł a zegarek rysował szkiełko od samego patrzenia. Tak na nowym były fabryczne rysy. Obudowa jest z plastiku, który ponoć barwi ludziom nadgarstki - ta wersja granatowa przede wszystkim. Najcenniejszy w nim jest mechanizm ETA eta G 10212 który kosztuje ok 60$ a w tym przypadku jest nieserwisowalny w MoonSwatchu! Ponoć szkiełka też nie da się wymienić :(

Edytowane przez damp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, nie miałem moonswatcha w ręku, a za 2 koła dla testów nie kupię od handlarza ;). co do chińczyka, to mówię tylko tyle, że one zazwyczaj, te tanie, wyglądają dobrze na początku, a potem to jest piękny rozkład.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarozlaw

Podróbka podróbki, to sie porobiło 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

7 minut temu, Jarozlaw napisał(-a):

Podróbka podróbki, to sie porobiło 😜

Ponoć to nie podróbka. Ale kooperacja w gamach grupy Swatch 🤪. Ale koniec świata idzie - pomyślałem jak na MoonSwatchu patrzy się na 2 loga - Omegi i Swatcha - a nietkórzy myślą, że kupują wtedy Omęgę - dziś wszystko da się ludziom sprzedać....

Jednej rzeczy nie można odmówić Oryginalnemu Omedze Speedmasterowi -Moonwatchowi- jest pięęęęękny :)

Edytowane przez damp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, damp napisał(-a):

 

Napiszcie co sądzicie? Ja byłem przerażony.......

 

 

 

 

Jesli piszesz "u mojego studenta" wnioskuje, ze jestes nauczycielem akademickim. Powinienes chyba najlepiej wiedziec, ze bez zbadania czegos, nawet samemu, nie powinno sie wycuiagac wnioskow, a juz na pewnoo ich publikowac 🙈

 

Kup sobie MoonSwatcha, oryginalnego, ponos, zobacz. Ja kupilem swoje w dniu premiery, nosze dosc czesto i... mechanizm jest punktualny, przyciski nie odpadly, szkielko nie jest porysowane... Magia 😂

 

I nie, zadna podrobka nie jest warta zakupu z definicji, bo jest podrobka.


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

Jesli piszesz "u mojego studenta" wnioskuje, ze jestes nauczycielem akademickim. Powinienes chyba najlepiej wiedziec, ze bez zbadania czegos, nawet samemu, nie powinno sie wycuiagac wnioskow, a juz na pewnoo ich publikowac 🙈

 

Kup sobie MoonSwatcha, oryginalnego, ponos, zobacz. Ja kupilem swoje w dniu premiery, nosze dosc czesto i... mechanizm jest punktualny, przyciski nie odpadly, szkielko nie jest porysowane... Magia 😂

 

I nie, zadna podrobka nie jest warta zakupu z definicji, bo jest podrobka.

 

Kolego, wyciągam wnioski, gdyż miałem w ręku oba zegarki - dlatego napisałem ten post. Zdjęcia są mojego autorstwa - właściciel pozwolił, żebym je zrobił. Nie rozumiem jak wg Ciebie bardziej miałem oba zegarki zbadać?

W żadnym wypadku też nie chwalę podróbek i nie zachęcam do ich kupowania. Post jest o moich spostrzeżeniach.

Tak -  przeraziła mnie jakość podróbki względem oryginału a także to, że ludzie kupują podróbki takiego zegarka jak MoonSwatch.

Mimo tego co napisałeś powyżej cieszę się, że jesteś zadowolony ze swojego MoonSwatcha...

 

 

Ale widać nie tylko ja jestem zaszokowany...

 

Edytowane przez damp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg Twojego opisu jakość podróbki odbiega kompletnie materiałami od oryginału, więc co Cię tak przeraziło? 

Jak zrobią plastikowy z hesalitem i Etą to można się bać. 

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej masz rację że różnica w cenie daje do myślenia. To nie jest jednak nowy temat - wraca on co jakiś czas w kontekście Roleksa, gdzie jest podobny stosunek ceny pomiędzy podróbką, a oryginałem jak tutaj.

 

Zawsze kwestią zapalną w takich dyskusjach jest deprecjonowanie oryginałów z powodu na cenę pomijając ich aspekty które nie są tak oczywiste. Dla przykładu: wypominasz akrylowe szkiełko jako gorsze on mineralnego, gdzie to właśnie akrylowe szkiełko jest częścią "legendy" Moonwatcha. Pominięto w podróbce drobne smaczki które właśnie budują klimat poprzez odniesienia do Moonwatcha (logo na środku szkła, logo na koronce). Podobnie można się spierać czy argumenty odnośnie materiału koperty albo mechanizmu są słuszne


instagr.am/klxn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, damp napisał(-a):

Ja też tego nie mogłem pojąć. Ale cała zawierucha wokół MoonSwatcha i dyktowanie cen na wtórnym rynku zrobiło to co zrobiło. Kolego ja chcialem tylko podkreślić, że za 100 zł gośc kupił zegarek wyglądający lepiej od oryginału. Co do jakości MoonSwatcha - cena była 1200 zł a zegarek rysował szkiełko od samego patrzenia. Tak na nowym były fabryczne rysy. Obudowa jest z plastiku, który ponoć barwi ludziom nadgarstki - ta wersja granatowa przede wszystkim. Najcenniejszy w nim jest mechanizm ETA eta G 10212 który kosztuje ok 60$ a w tym przypadku jest nieserwisowalny w MoonSwatchu! Ponoć szkiełka też nie da się wymienić :(

bo MoonSwach powstał aby przeciętny człowiek mógł kupić sobie chodź namiastkę Omegi, zasmakował  a potem zbierał kasę na właściwą Omegę (chodź z Omegi to tam jest tylko projekt i napis Omega )  - taka forma promocji - ogólnie ta linia Omega Swach podoba mi się :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, KLXN napisał(-a):

Jak najbardziej masz rację że różnica w cenie daje do myślenia. To nie jest jednak nowy temat - wraca on co jakiś czas w kontekście Roleksa, gdzie jest podobny stosunek ceny pomiędzy podróbką, a oryginałem jak tutaj.

 

Zawsze kwestią zapalną w takich dyskusjach jest deprecjonowanie oryginałów z powodu na cenę pomijając ich aspekty które nie są tak oczywiste. Dla przykładu: wypominasz akrylowe szkiełko jako gorsze on mineralnego, gdzie to właśnie akrylowe szkiełko jest częścią "legendy" Moonwatcha. Pominięto w podróbce drobne smaczki które właśnie budują klimat poprzez odniesienia do Moonwatcha (logo na środku szkła, logo na koronce). Podobnie można się spierać czy argumenty odnośnie materiału koperty albo mechanizmu są słuszne

Dokładnie masz rację. Chodzi tu jednak o to że po raz pierwszy miałem w ręce podróbkę, która sprawiała lepsze wrażenie od oryginału. Nigdy wcześniej tego nie doświadczyłem. Jej cena też mnie przeraziła. MoonSwatch sprawia wrażenie zegarka zabawkowego- naprawdę - nie do końca jestem w stanie tę politykę zrozumieć i chyba nigdy tego nie pojmę.

 

Może głównie dlatego, że moim ostatnim plastikowym zegarkiem było casio z kalkulatorkiem gdzieś w szkole podstawowej..... ale z tego co pamiętam to dekiel miał chyba metalowy.

Edytowane przez damp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem że Omega weszła w segment budzetówek. Lol - Swatch z logo Omegi, i jak dobrze zrozumiałem jakość swatcha.

No  sorry , ale "szwajcar" który ma na siebie zarobić i kosztuje tysiaka, królem jakośći to nie będzie. Jakoś niespecjalnie jestem zaskoczony że Chińczyk zrobił to 10 razy taniej i nie gorzej.

Ale spoko żaby i jedni i drudzy na tym zarobią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, damp napisał(-a):

 

 

Kolego, wyciągam wnioski, gdyż miałem w ręku oba zegarki - dlatego napisałem ten post. Zdjęcia są mojego autorstwa - właściciel pozwolił, żebym je zrobił. Nie rozumiem jak wg Ciebie bardziej miałem oba zegarki zbadać?

W żadnym wypadku też nie chwalę podróbek i nie zachęcam do ich kupowania. Post jest o moich spostrzeżeniach.

Tak -  przeraziła mnie jakość podróbki względem oryginału a także to, że ludzie kupują podróbki takiego zegarka jak MoonSwatch.

Mimo tego co napisałeś powyżej cieszę się, że jesteś zadowolony ze swojego MoonSwatcha...

 

 

Ale widać nie tylko ja jestem zaszokowany...

 

 

Miales jedynie MoonSwatcha w rece i na tej podstawie takie wnioski wyciagnales? No, no... 

 

4 godziny temu, damp napisał(-a):

.... jego jakość i cena mnie odepchnęła.

I w pierwszej chwili powiedziałem świat się kończy- podróbka lepsza od oryginału?

Zapytałem - dlaczego kupiłeś podróbkę a on na to, że oryginał to pseudozegarek za kosmiczną cenę!

Niestety musiałem przyznać mu rację. MoonSwatch to naprawdę kiepski quasi zegarek... W mojej ocenie nie nadaje się do noszenia. Co najwyżej do gablotki.

Dodatkowo udało się to tylko dlatego, że MoonSwatch w mojej opinii to faktycznie słaby zegarek. A szkoda, wielka szkoda.....

 

 

Teraz to tez jestem zszokowany 

 

42 minuty temu, unadarek napisał(-a):

bo MoonSwach powstał aby przeciętny człowiek mógł kupić sobie chodź namiastkę Omegi, zasmakował  a potem zbierał kasę na właściwą Omegę (chodź z Omegi to tam jest tylko projekt i napis Omega )  - taka forma promocji - ogólnie ta linia Omega Swach podoba mi się :) 

 

Nie :) MoonSwatch powstal, zeby ratowac oczko w glowie Hayekow - Swatcha, ktory byl na przepasci.

Hype zaskoczyl wszystkich, nie mialo to tak wygladac i poczatkowo zakladano straty Omegi w zwiazku z MoonSwatchem 😉


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jesteś nieobiektywny bo Ty nie widziłeś tego fakea a też wnioski wyciągasz. Ale nie tylko ja się dziwię całą sprawą, więc chyba coś w tym jest. - to tak odnośnie badań🤪. Polecam lekturę linka na youtubie. Przeżyłem dokładnie coś w tym stylu co autor tego filmu. 

 

Edytowane przez damp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, damp napisał(-a):

Kolego jesteś nieobiektywny bo nie widziłeś tego fakea a też wnioski wyciągasz. Ale nie tylko ja się dziwię całą sprawą, więc chyba coś w tym jest. - to tak odnośnie badań🤪. Polecam lekturę linka na youtubie. Przeżyłem dokładnie coś w tym stylu co autor tego filmu. 

 

 

Mozesz przytoczyc moja wypowiedz w ktorej ocenilem tego fejkura? 


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezentuję tylko wyniki badań przeprowadzone za pomocą metody analizy porównawczej....

Edytowane przez damp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

Nie :) MoonSwatch powstal, zeby ratowac oczko w glowie Hayekow - Swatcha, ktory byl na przepasci.

Hype zaskoczyl wszystkich, nie mialo to tak wygladac i poczatkowo zakladano straty Omegi w zwiazku z MoonSwatchem 😉

może i tak ale  Swatch Grup wykazuje  zyski za połówkę  roku 2022 - ale może masz rację 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, unadarek napisał(-a):

może i tak ale  Swatch Grup wykazuje  zyski za połówkę  roku 2022 - ale może masz rację 

Swatch a Swatch Group to nie to samo;) 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, eye_lip napisał(-a):

Swatch a Swatch Group to nie to samo;) 

ale Swatch jest w tej grupie obok Omega, Hamilton, Certina itd... - myślałem że nie jest oddzielnym bytem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Swatch jak każda z tych firm może mieć zyski lub straty niezależnie od zysku grupy Swatch. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez grejtfrut
      Sprzedam Omegę Speedmaster. Hesalit i manualny naciąg.
      Ref. 311.30.42.30.01.005, kupiony w Polsce w 2020 roku, w Kruku. Zegarek oceniam na 9/10, minimalne ślady na tarczy i hesalicie. Jeżeli ma być nieskazitelny, Cape Cod poradzi sobie w zupełności. W zestawie ręcznie szyty pasek z ładownicy z 1976 w stanie 8/10, nieużywana bransoleta, nieużywane 2 oryginalne paski, medal, szkło powiększające, przyrząd do skracania bransolety. Cena: 21700pln. Zegarek jest w do obejrzenia w Sanoku, ale często bywam w Rzeszowie, Tarnowie, Krakowie. 



       



       
       
    • Przez TonyMega
      Dzień dobry.
      Mam pytanie. Czy poniższy zegarek Omega Seamaster Aqua Terra jest oryginalny? Jestem trochę zielony w tym temacie i pytam z czystej ciekawości. Przeglądałem z ciekawości OLX i natrafiłem na taką ofertę. Czy jest autentyczna i warta uwagi?
      image;s=1000x700(3).webpimage;s=1000x700(5).webp
    • Przez sebwiecz
      Cześć.
      Poszukuję Seamaster Diver, najlepiej taki 210.30.42.20.03.001 jeśli ktoś będzie miał ciekawą ofertę to kolor ma drugorzędne znaczenie.
      Wraz z dokumentami oraz pudełkiem, nowy lub lekko używany.
       
      Pozdrawiam
      Sebastian
       
       
    • Przez KOVVAL
      Cześć. Zegarek nawet mi wygląda na podróbkę. Ale ceny tych zegarków są tak wysokie, że chciałbym mieć sto procent pewności. Zapięcie zegarka jest lekko uszkodzone. Dziękuję z góry za wszelką pomoc.




    • Przez dodge66
      Na sprzedaż leci Omega Seamaster Aqua Terra 38mm z niebieską tarczą, ref. 220.10.38.20.03.001. Zegarek jest w zasadzie nowy, był na nadgarstku dosłownie parę razy - nie ma żadnych śladów używania. Bransoleta została skrócona na mój nadgarstek w salonie, zapasowe ogniwa są oczywiście w komplecie. W styczniu 2023 zostało wymienione zapięcie w bransolecie na nowe (ciężko się odpinało, nie zauważyłem tego wcześniej więc zareklamowałem), także termin gwarancji biegnie od tego momentu (jeszcze 4 lata). Od tego czasu zegarek właściwie nie opuszczał pudełka - na zapięciu są nadal folie Z uwagi na skrócenie bransolety i wymianę zapięcia - zgodnie z regulaminem stan określam na 9/10.
       
      Pełny zestaw sklepowy:
      - pudełko transportowe
      - pudełko białe
      - pudełko właściwe - drewniane (a w nim etui podróżne)
      - etui na karty z trzema kartami i dodatkową białą kartą gwarancyjną
      - rachunek oraz potwierdzenie chodu i szczelności
      - zawieszka
      - instrukcja
      - katalog Omega
      - papirus od AD
      - torba prezentowa z oryginalną wstążką
       
      Posiadam również The Master Chronometer Certification w PDF z podpisem elektronicznym Omegi, który prześlę nowemu właścicielowi
       
      Cena: 25 550 zł za praktycznie nowy zegarek - czyli 20% zniżki od ceny w salonie
      Możliwa wysyłka na koszt i ryzyko kupującego lub odbiór osobisty (miejsce do ustalenia, jestem w ciągłym ruchu)
       
      Poniżej trochę zdjęć zrobionych podczas miesiąca miodowego z nowym zegarkiem - AT ma bardzo dużo smaczków:
       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       
      Etui podróżne jest ukryte w drewnianym pudełku:
       

       
      Poniżej zdjęcia zrobione przed chwilą z lampą, aby wszystko było wyraźnie widoczne
       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       
       
       

       

       

       

       

       

       

       
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.