Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Mikas

King w "abonamencie":)

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Casiomaniacy. Mam do Was może trochę zuchwałe pytanie, ale co mi tam. Czy znajdzie się osoba chętna wysłać mi swojego Kinga na kilka dni? Już śpieszę z wyjasninieniem o co chodzi. Otóż dwukrotnie już przymierzałem jegomościa w TT i zawsze wydaje mi się zbyt wielki. Mimo to nadal zakup chodzi mi po głowie. Stąd pomysł, że może kilka dni na nadgarstku pomoże podjąć mi decyzję.

Wersją, stan itp bez znaczenia. W sumie to nawet nie musi być sprawny bo chodzi tylko o sprawdzenie wygody noszenia. Oczywiście pokrywam wszystkie koszta przesyłek, obiecuje dbać o niego i chętnie nawet dorzucę jakiś "grosz" na napitek

Jeśli ktoś zechciałby mi pomóc, poproszę o wiadomość prywatną. Jeśli nikt się nie zgłosi też się nie obrażę. Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To opisz, proszę, swoje wrażenia ze zdjęciami po teście.

Jestem ciekawy Twojej opinii.

Mnie King na tyle onieśmiela, że nawet w sklepie bałem się poprosić o pokazanie go 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

King, pomimo swojej wielkości, jest wyjątkowo lekki w porównaniu do chociażby GWG-1000 czy GPW-1000, więc nawet pomimo gargantuicznych rozmiarów nosi się całkiem przyjemnie. Oczywiście do nadgarstka układa się tak, że między łączenie paska z kopertą, a nadgarstek wjedzie spokojnie TIR z naczepą, ale mimo to bardzo go lubię. No i czytelność w pozytywie robi bardzo dobrą robotę - grube segmenty cyfr i prosty wyświetlacz bez wodotrysków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie opiszę tutaj moje wrażenia.
Tej szpary "na frytki" boję się najbardziej. Według mnie King zyskałby wielu nowych fanów gdyby zrobili skrzydełka jak w innych modelach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i namówił. Ależ dawno go nie nosiłem.8d866c4d4755cd5ebb740bba7d4879e2.jpg

Frytki spokojnie się zmieszczą. 91208e8531d7aaef121f5a0b21264407.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia...byk!!! Ale po założeniu na rękę wydaje mi się że nie ma tragedii. Przy zapięciu na 5 dziurkę od końca szpara na frytkę robi się tylko z jednej strony. Myślałem, że będzie gorzej. Ponosimy zobaczymy

 

20221027_174111.jpg

20221027_174231.jpg

20221027_174325.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz łapę jak niedziedz a zastanawiasz się nad średniej wielkość g shockiem .Kingiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.10.2022 o 13:20, TomG80 napisał(-a):

Oczywiście do nadgarstka układa się tak, że między łączenie paska z kopertą, a nadgarstek wjedzie spokojnie TIR z naczepą,

Co Ty gadasz... :D

 

 

 

DSC08749.jpg

 

ta sama łapa inny zegarek ale też kostka :D

 

DSC08818.jpg

 

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Mikas napisał(-a):

Pierwsze wrażenia...byk!!! Ale po założeniu na rękę wydaje mi się że nie ma tragedii. Przy zapięciu na 5 dziurkę od końca szpara na frytkę robi się tylko z jednej strony. Myślałem, że będzie gorzej. Ponosimy zobaczymy

No przecież u Ciebie King wygląda miód malina. Brałbym bez zastanowienia. Ja zapinam też na 5 dziurkę, ale licząc od koperty, a nie od końca paska. U ciebie jest cacy. 👌

4 minuty temu, Daito napisał(-a):

Co Ty gadasz... :D

Piotrek, gdzie moja łapa, a gdzie Twoja. Tutaj to się nawet noworodek dżdżownicy nie prześlizgnie. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co jestem pozytywnie zaskoczony. Jednak w sklepie to nawet dobrze nie przymierzę bo strach zapiąć żeby śladu na pasku nie zrobić.
Na duży plus fajny miękki pasek. Mój gg b100 bardzo mi się podoba, ale pasek to dno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Daito napisał(-a):

Co Ty gadasz... :D

 

 

 

DSC08749.jpg

 

ta sama łapa inny zegarek ale też kostka :D

 

DSC08818.jpg

 

Kolejny się odezwał z rączka ponad 20 cm 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z każdą chwilą rośnie chęć na zakup😀

20221027_201758.jpg

Edytowane przez Mikas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Mikas napisał(-a):

Z każdą chwilą rośnie chęć na zakup😀

 

Jak dla mnie właściwy zegar na właściwej łapie ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki za opinie. Chyba już się zdecydowałem na zakup. Teraz pozostaje znaleźć wolne środki na drugi zakup w tym miesiącu Choć już za chwilę nowy miesiąc i czysta karta hahahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż to "KING", jego nie da się nie lubić 😜.

Dla mnie kwintesencja "G" ... Wygodny, prosty w obsłudze, mega wytrzymały, tani ( zazwyczaj), no i różnorodność kolorystyczna (z "customami" włącznie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie Tomkowi za pomoc. Dwa lata temu miałem na wakacjach Rangemana od Tomka i tamte "odwiedziny" skończyły się zakupem mojego własnego Romka. Tym razem jest podobnie i odwiedziny Kinga zakończyły się zakupem(póki co tylko Tomek wie na jaką wersję sie zdecydowałem). Ikona inpostu obok godziny w telefonie informuje mnie, że to będzie miłe popołudnie wieczorkiem wrzucę fotkę
Jeszcze raz wielka piona Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, budujesz napięcie tak, że już sam nie mogę się doczekać, aż wrzucisz pierwsze fotki po rozpakowaniu pudełka. 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, trochę jak duży dzieciak. Ale kurcze chyba w sprawie zegarków taki właśnie jestem. Nawet najtańszy zakup cieszy mnie tak, że tuptam z nogi na nogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu odkryłem, że zakup taniego zegarka tak samo cieszy, jak kupno drogiego czasomierza. 😁

Dlatego G-Shock-i to nie głupia pasja.

 

Dawaj zdjęcia Kinga 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.