Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Mikas

King w "abonamencie":)

Rekomendowane odpowiedzi

Więc czas się przyznać do małego oszustwa. Tak długo zastanawiałem się nad wersją Kinga, że kupiłem Mudmastera
Oczywiście nie odpuszczam Kinga i zakup dojdzie do skutku, ale to już pewnie po nowym roku. I przybijam się że będzie to czarny z czerwonymi guzikami i MB.

Tymczasem obiecana fotka25401f19fa91da6bc29135d75962ac24.jpg236e7395514df3cbbcc1f16d34f2033d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy modzie na mudmastery na forum ,nie spodziewałem się. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna go chciałem, ale cena mnie odstraszała. Miesiąc temu chyba jako substytut kupiłem gg b100, ale jednak nie zaspokoił pragnienia. Musiałem więc pozbyć się gg i zrobić to co powinienem od razu zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc...... nie trafiający w indeksy gwg1000 tak mi zepsuł nastrój, że czekając na zwrot. Kliknąłem Kinga 😀

No i krótko....świetny jest i tyle

20221115_214220.jpg

20221115_214245.jpg

20221115_214257.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę GWG 1000 nie trafiał w indeksy.

 

Gratuluję Kinga

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę GWG 1000 nie trafiał w indeksy.
 
Gratuluję Kinga
 
Tak. Od 55 do 15 sekundy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak to potrafi denerwować.

Kiedyś bardzo pragnąłem nabyć Sinn-a UX, jednak to jak tam zachowuje się wskazówka sekundnika wyleczyło mnie z tego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w sklepie mierzyłem Kinga, wchodzi na 3 dziurki od końca paska na luzie, jak dam na 4 to z nieco większym ściskiem. Obyśmy się dobrze zrozumieli, dla mnie koniec paska jest od strony klamry, początek od strony koperty. Ale lekki jest. Kusi skubany, trza kasiutę odkładać. Ale jak szaleć to z multiband 6 no i ten z czerwonymi elementami mi się podoba, a ten z pozytywem to chyba nie do dostania.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.11.2022 o 20:12, Mikas napisał(-a):

Od dawna go chciałem, ale cena mnie odstraszała. Miesiąc temu chyba jako substytut kupiłem gg b100, ale jednak nie zaspokoił pragnienia. Musiałem więc pozbyć się gg i zrobić to co powinienem od razu zrobic

Mam tak samo, kupiłem GG-B100 i oddałem z zamiarem dobierania na GWG-1000 bo jest moim marzeniem, ale z tego co piszesz z tym nietrafianiem w indeksy to nie wiem co mam sobie myśleć. To jest pojedynczy przypadek, inni też tak mają? Byłbym wdzięczny za odpowiedz. Gratuluję KINGA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, roro napisał(-a):

GWG-1000 bo jest moim marzeniem, ale z tego co piszesz z tym nietrafianiem w indeksy to nie wiem co mam sobie myśleć. To jest pojedynczy przypadek, inni też tak mają?

Szczerze? To nietrafianie sekundnika w indeksy to jest niestety zmora zegarków kwarcowych. Często występująca "wada" i to nawet w dużo droższych zegarkach bardziej renomowanych firm niż Casio 😞 Gdzieś spotkałem się z opinią, że najlepiej wybierać konkretny zegarek w salonie - i wybrać ten który trafia w indeksy; lub przy zakupie zdalnym to niestety loteria - nie pasuje, odesłać i próbować kupić gdzie indziej, może trafi się "lepszy" egzemplarz...

Są jeszcze mechanizmy "płynące" i tam nie widać nietrafiania w indeksy 😄 Chyba Bulova ma takie 6 lub 16 (nie pamiętam dokładnie) skoków wskazówki na sekundę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zauważyłem, że Gwg nie trafia w indeksy zacząłem jak maniak oglądać recenzje tegoż zegarka na YT i w każdej przyglądałem się sekundnikowi. Nie tak łatwo to wypatrzeć, ale z tego co zaobserwowałem to raczej trafiają dobrze i myślę że łatwiej trafić w dobry egzemplarz niż na taki który ma z tym problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, to jest często bardzo trudno wypatrzeć. Zwłaszcza jak jesteśmy podekscytowani nowym zegarkiem. Potem emocje opadają a tu taki "bobol" hehe. Często też jest tak, że sekundnik nie trafia tylko w część indeksów a co gorsza, potrafi nie trafiać tylko w kilka - ja mam tak u siebie w MT-G (nie trafia tylko w indeks na godzinie 12 i na godzinie 3, reszta jest ok. Na pierwszy rzut oka tego nie zauważyłem, dopiero wypatrzyłem po pewnym czasie (w zasadzie najlepiej widać to przy kalibracji wskazówek, sekundnik jest lekko odchylony od godziny 12 w stosunku do wskazówki godzinowej i minutowej), ale stwierdziłem że da się z tym żyć). Ponoć nawet ponowne osadzenie wskazówki najczęściej nic nie zmienia (i jest to logiczne skoro nie trafia w część indeksów to można założyć że nie w tym problem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.