Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kurtki

Zegarek dla żony

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mam dylemat i proszę o pomoc. Chcę zafundować małżonce zegarek do 5 tys. zł. Z tego co zauważyłem to podobają się dwa Davosa Classic Automatic i Hamilton Jazzmaster Lady Auto. Który wybrać ? Inne nie wchodzą w grę ze względu na wygląd. Tylko te dwa.

Proszę o pomoc. 

Z wyrazami szacunku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kurtki napisał(-a):

Dzień dobry. Mam dylemat i proszę o pomoc. Chcę zafundować małżonce zegarek do 5 tys. zł. Z tego co zauważyłem to podobają się dwa Davosa Classic Automatic i Hamilton Jazzmaster Lady Auto. Który wybrać ? Inne nie wchodzą w grę ze względu na wygląd. Tylko te dwa.

Proszę o pomoc. 

Z wyrazami szacunku

Ja wybrałbym Hamiltona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kurtki napisał(-a):

Dzień dobry. Mam dylemat i proszę o pomoc. Chcę zafundować małżonce zegarek do 5 tys. zł. Z tego co zauważyłem to podobają się dwa Davosa Classic Automatic i Hamilton Jazzmaster Lady Auto. Który wybrać ? Inne nie wchodzą w grę ze względu na wygląd. Tylko te dwa.

Proszę o pomoc. 

Z wyrazami szacunku

 

Davosa jest o wiele bardziej "meska" w wygladzie, zalezy od tego jaka Twoja zona jest, jaki lubi styl ubierania. Jesli lubi nosic ubrania "meskie", oversize, marynarki, spodnie i podkrada Ci zegarki - Davosa. Jesli ubiera sie stereotypowo-kobieco - Hamilton. Jakosciowo zegarki beda zblizone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hamilton


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, kurtki napisał(-a):

Dzień dobry. Mam dylemat i proszę o pomoc. Chcę zafundować małżonce zegarek do 5 tys. zł. Z tego co zauważyłem to podobają się dwa Davosa Classic Automatic i Hamilton Jazzmaster Lady Auto. Który wybrać ? Inne nie wchodzą w grę ze względu na wygląd. Tylko te dwa.

Proszę o pomoc. 

Z wyrazami szacunku

Mi też się bardziej Hamilton podoba..

Ale nie wiem jak z Twoją małżonką bo niektóre kobiety lubią błyskotki. Jak zegarek nie świeci po oczach złotem, albo nie ma diamentów i perłowej tarczy to... :(

Niestety kobiety często nie zwracają uwagi na werk, a nawet na markę zegarka...

To tak, żeby przemyśleć temat, bo 5000zł nie leży na ulicy....

Ale jeżeli jesteś pewny to kupuj :)

Edytowane przez damp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba są fajne, ale patrząc na gust mojej małżonki, wybrałbym Davosę, jeśli jest też w rozmiarze poniżej 39mm. Moją żonę od bardzo dawna wkurza to o czym wspomniał @damp. Przez to że bardzo duża część kobiet nie przywiązuje wagi ani do werków, ani do marki, a wręcz woli te modowe - ciężko znaleźć naprawdę fajne damskie zegarki, które nie mają diamencików, brylancików, perełek czy innego ustrojstwa 😉 Ileż to ja się nasłuchałem sarkania że zamiast ładnych indeksów są cytując 'cholerne brylanciki' 😜

Wybierz to co żona lubi po prostu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jej, nie spodziewałem aż takiego zainteresowania moim tematem. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i podpowiedzi. Są naprawdę dla mnie cenne. Wybór padł na Hamiltona.

Pozostaję z wyrazami szacunku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dwóch zegarków, pomiędzy którymi ma się dokonać wybór brałbym Hamiltona.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch bardziej podoba mi się Hamilton. Ale to nie ja będę w tym chodził 😉.

 

Czy na pewno automat a nie kwarc? Niewiele jest kobiet, które wolą mechaniczne zegarki. One zazwyczaj mają kilka sztuk i zmieniają je jak biżuterię. Zegarek ma być zawsze gotowy do założenia i zawsze punktualny i na chodzie. Z automatem to się nie uda.

 

W podobnym stylu do Hamiltona jest taki kwarcowy Longines. Może się jej spodobać.

Połączeń stali szlachetnej ze "złotem" raczej nie lubię, ale w tym wypadku kolor "złota" jest w realu bardzo ładny o elegancki.

 

obraz.png.f79416747e6f6fe5a7790877bc5b5e1a.pngobraz.png.55dd94cb03f0e86a28aa04b5e9075d17.pngobraz.png.f52d5078610f2d8bcfae86bee558c765.png

obraz.png.b76ca6f78457a9d62c235eca30f6d9b2.pngobraz.png.a62b038e8fc0d018f710f4743b3add46.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.