Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Okazje zakupu China watch

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawości zapytam kolegów. Czekacie z zakupami na urodziny aliexpress 27 marca? Czy kupujecie już teraz? Mam kilka rzeczy na oku i zastanawiam się czy się opłaca wstrzymać jeszcze te kilkanaście dni z zakupem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Bonthyc napisał(-a):

Tak z ciekawości zapytam kolegów. Czekacie z zakupami na urodziny aliexpress 27 marca? Czy kupujecie już teraz? Mam kilka rzeczy na oku i zastanawiam się czy się opłaca wstrzymać jeszcze te kilkanaście dni z zakupem?

Jak mówią mądrości ludowe: 

- co nagle, to po diable

- łap okazję, żebyś nie żałował... ;) 

 

Bardziej serio, trzeba obserwować ceny przez dłuższy czas i wtedy będzie jasne co warto i kiedy. Często przed urodzinami Ali ceny idą w górę, by potem "mocno" spaść. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem się do Rmalti gmt ale widzę, że nagle. Wyrąbali cenę w kosmos zapewne aby obniżyć na koniec marca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Miszkolc napisał(-a):

Przymierzałem się do Rmalti gmt ale widzę, że nagle. Wyrąbali cenę w kosmos emoji2.png zapewne aby obniżyć na koniec marca

Na pewno skok nie był na miarę LACZ DENTON. Tam zegarki zwykle kosztujące 80-90 USD skoczyły do poziomu 500-600 USD. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni podnieść jeszcze o 100$ za nazwę Przypomina mi to nazwę marki soków z lat '90 - Black Dick i nikt nie chciał ich pić z katronika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Miszkolc napisał(-a):

Powinni podnieść jeszcze o 100$ za nazwęemoji3.png Przypomina mi to nazwę marki soków z lat '90 - Black Dick emoji2.png i nikt nie chciał ich pić z katronika emoji23.png

Znajomość angielskiego w narodzie średnia, ale któż zacz ten Rysiek, to już wiedzieliśmy. ;) 

Co do nazw, to czasami musimy się przełamać, tym bardziej że coraz więcej zegarków z Chin ma wykonanie na przyzwoitym światowym poziomie. Mimo wszystko, jak dla mnie, LACZ DENTON brzmi lepiej, niż RMALTI a że te drugie lepiej wykonane... Bywały zresztą gorsze nazwy. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Miszkolc napisał(-a):
19 minut temu, GTB napisał(-a):
Z kodem AN5 wychodzi niecałe 190zł - ja się skusiłem emoji846.png
https://a.aliexpress.com/_EwT1BwP
 
S52f552bb62944d829af33934a906269bw.thumb.jpg.988c47e3f46df88d353d9b7388990b34.jpg

Pokaż więcej  

Dla siebie? 31mm?

Dla siebie ale to jest 40mm a nie 31.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy sobie chwalą berniego więc raczej będzie ok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Miszkolc napisał(-a):

Będzie hit czy kit?5224c393aab05fc562853e1e98180d13.jpg

Bez obaw. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pierwszy wypust Berniego bialy dworcowy, jest prosty astetyczny poprawnie wykonany. Trochę szkoda, że miyota i że ma day date.
Jak zwykle ankieta niebieski czy zielony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Miszkolc napisał(-a):

Mam pierwszy wypust Berniego bialy dworcowy, jest prosty astetyczny poprawnie wykonany. Trochę szkoda, że miyota i że ma day date.
Jak zwykle ankieta niebieski czy zielony?

Bierz zielonego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy warto kupić,bo brand znany na Forum.Mechanizm znany,ale indeksy nie proporcjonalne do wskazówek,Wskazówki trochę  kiczowate,jakby malowane.Biały najbardziej pasuje.

pl.aliexpress.com/item/1005005020520115.html?spm=a2g0o.cart.0.0.6040452cf5a0ZN&mp=1&gatewayAdapt=glo2pol

Edytowane przez McGrego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to mówią - kwestia gustu. jak dla mnie to w tym zegarku nic do siebie nie pasuje. potworek, na dodatek nieproporcjonalne to to wszystko.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, oszolom napisał(-a):

jak to mówią - kwestia gustu. jak dla mnie to w tym zegarku nic do siebie nie pasuje. potworek, na dodatek nieproporcjonalne to to wszystko.

Właśnie mam takie samo spostrzeżenie i coś mnie blokuje przed kupnem 🥴

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieudany model. MC ma sporo fajnych a ten to dziwoląg. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was ten (albo te) zegarek(ki)? Jakie opinie macie?

https://a.aliexpress.com/_mtOyl9O

https://a.aliexpress.com/_m0gu3bE


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.03.2023 o 12:45, Miszkolc napisał(-a):

Powinni podnieść jeszcze o 100$ za nazwęemoji3.png Przypomina mi to nazwę marki soków z lat '90 - Black Dick emoji2.png i nikt nie chciał ich pić z katronika emoji23.png

Aż znalazłem tą reklamę 


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie na to

Aż niedowierzam🫣

410,18 zł 80%OFF | Chiny Aviation Chronograph mewa ruch zegarek 1963 dla mężczyzn 40mm ST1901 szafir 38mm męski zegarek 2022

https://a.aliexpress.com/_mKVkDQk


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Kacperek_77u napisał(-a):

Patrzcie na to

Aż niedowierzam🫣

410,18 zł 80%OFF | Chiny Aviation Chronograph mewa ruch zegarek 1963 dla mężczyzn 40mm ST1901 szafir 38mm męski zegarek 2022

https://a.aliexpress.com/_mKVkDQk

Już koledzy o tym pisali w innym wątku chyba że ... dostaniesz kwarca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.