Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Smycel

Rolex GMT Master II 16710 "Pepsi"

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż oferuję zegarek Rolex GMT Master II „Pepsi” nr ref. 16710 z roku 2005 (u mnie od kwietnia 2019 r.).

 

Zegarek z 2005 r., w roku 2019 przeszedł pełny przegląd w autoryzowanym serwisie Rolexa w Kolonii (sam go wysyłałem, więc ręczę za jego autentyczność).  Przyjęcie zegarka na serwis i jego wykonanie przez AD poświadcza jego pełną oryginalność.

Ponadto w ubiegłym roku przeszedł test szczelności u Bauma w Gdańsku (mam wydruk).

 

W komplecie 2 pudełka (zewnętrzne i wewnętrzne), komplet dokumentów (instrukcja, certyfikat, kalendarzyk, potwierdzenie dokonania serwisu) i sam zegarek.

 

Dla poważnie zainteresowanych dorzucę dwa dodatkowe oryginalne wkładki bezela – Coke i czarną (prosta zmiana i mamy „nowy zegarek”).

 

Zegarek używany jako jeden z kilku, normalne ślady użytkowania.

 

Odbiór osobisty w Gdańsku, ewentualnie możemy się dogadać na jakieś miejsce do którego mogę podjechać.

 

Cena dla forumowiczów - 71 000 70000 zł


W razie pytań - zapraszam.

image1(1) edycja.jpeg

image12.jpeg

image23.jpeg

image6.jpeg

image5.jpeg

image19.jpeg

image16.jpeg

image15.jpeg

image20.jpeg

image10.jpeg

image1(1) edycja.jpeg

IMG_0944.jpg

Edytowane przez Smycel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hop - nowa cena.

 

70 000 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.