Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Smycel

Rolex GMT Master II 16710 "Pepsi"

Recommended Posts

Na sprzedaż oferuję zegarek Rolex GMT Master II „Pepsi” nr ref. 16710 z roku 2005 (u mnie od kwietnia 2019 r.).

 

Zegarek z 2005 r., w roku 2019 przeszedł pełny przegląd w autoryzowanym serwisie Rolexa w Kolonii (sam go wysyłałem, więc ręczę za jego autentyczność).  Przyjęcie zegarka na serwis i jego wykonanie przez AD poświadcza jego pełną oryginalność.

Ponadto w ubiegłym roku przeszedł test szczelności u Bauma w Gdańsku (mam wydruk).

 

W komplecie 2 pudełka (zewnętrzne i wewnętrzne), komplet dokumentów (instrukcja, certyfikat, kalendarzyk, potwierdzenie dokonania serwisu) i sam zegarek.

 

Dla poważnie zainteresowanych dorzucę dwa dodatkowe oryginalne wkładki bezela – Coke i czarną (prosta zmiana i mamy „nowy zegarek”).

 

Zegarek używany jako jeden z kilku, normalne ślady użytkowania.

 

Odbiór osobisty w Gdańsku, ewentualnie możemy się dogadać na jakieś miejsce do którego mogę podjechać.

 

Cena dla forumowiczów - 71 000 70000 zł


W razie pytań - zapraszam.

image1(1) edycja.jpeg

image12.jpeg

image23.jpeg

image6.jpeg

image5.jpeg

image19.jpeg

image16.jpeg

image15.jpeg

image20.jpeg

image10.jpeg

image1(1) edycja.jpeg

IMG_0944.jpg

Edited by Smycel

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.