Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Eugeniusz Szwed

Spotkanie Świąteczno - Noworoczne 2022 / 2023

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mogę przytargać zgrzewkę, lub dwie, wody ze zlokalizowanej tuż obok biedronki. Nie ma problemu. 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpłata dokonana,  za 2 osoby:)

talerzyki i kubeczki czy coś jeszcze trzeba przynieść? w jakiej ilości,  tak by nie zabrakło i nie robić jakiegoś kłopotu jak zostanie;)?

program zapowiada się wyśmienicie... ta muzyka na żywo!:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopadła mnie drobna niedyspozycja i stąd to opóźnienie we wpisach. Jutro będzie lepiej ... 😜

 

agremi - widzę że doskonale znasz okolice Rytmu. Co do wody, w "biedrze" chyba nie będzie w małych butelkach. A, takie byłyby najlepsze dla nas. Liczymy wszystko na 30 osób. Jeśli coś zostanie to wraca do domu.  

 

Program jest już ustalony. Oprócz muzyki będzie trochę ...  tj. dużo ruchu 😂 Co prawda nie będzie z nami Michała Bartkiewicza, ale ... będzie nie mniej zjawiskowo !

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdrowia zatem życzę:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil, będzie dobrze ! Wszystko jest pod kontrolą 😜 Żadne brewerie nie są przewidziane.  

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę niezdecydowanych o dopisywanie się do listy. 

 

Spotkanie Świąteczno - Noworoczne 2022/2023 

zapraszamy na klubowe spotkanie, które odbędzie się w sobotę 10 grudnia 2022r. 

w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 28 w salach Studia Tańca Rytm

Planowany początek godzina 18:00 

 

 

 

Spotkanie będzie biletowane - 70 zł od osoby, płatne na rachunek Klubu.  Moderatorzy klubowego forum uczestniczą  bezpłatnie.

Stowarzyszenie Klub Miłośników Zegarów i Zegarków,   00-427 Warszawa,  ul. Dmochowskiego 4/2

Santander Bank Polska S.A.  Nr rachunku: 61 1090 1870 0000 0001 1236 5368  

( tytułem: Wigilia ) 

 

Dzieci do 18-stki wchodzą pod opieką rodziców bezpłatnie.

 

 

 

Pamiętajcie - bezwzględnie obowiązuje zmiana obuwia na sportowe np. trampki, tenisówki lub inne szykowne adidasy !!!
 
 

Lokalizacja: 
Skrzyżowanie ul. Domaniewskiej i ul. E.J Abramowskiego

800m od Metro Wilanowska
800m od tramwajów nr: 17, 18, 31 (przystanek Domaniewska 04)
800m od przystanków autobusów: 136, 138 (przystanek Domaniewska 02)
Tuż przy przystanku autobusu nr 174 (przystanek Kaczmarskiego 02)

 

IMG_2489.thumb.jpeg.34a9060d81e113532b2eccfd1a86bc58.jpeg.0b644ca1479b2894a77ef2965c68a4da.jpeg

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak było w ubiegłym roku:

 

20211204_182630.thumb.jpg.6425e35a6881fde423ab0a9a14a66c45.jpg.66cea55c544ebcecea0b2005ba4c577b.jpg

 

 

20211204_184443.thumb.jpg.59433c3b11c545d52309a2f1f03ab7f9.jpg.7f79238ed7e078e8cf00c84c5fbbb684.jpg

 

 

 

20211204_182627.thumb.jpg.56b7ed5a757faf05f884e459c4efa25e.jpg.f6f5bf15b30345a8ba8e73cfcace2432.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wcześniej była informacja o opłatach w wysokości 70zł/os.

:)

Edytowane przez pk_kamil

Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bo było kopiuj wklej i się namieszało 😜  Przepraszam, jest 70 zł ! Zresztą ja sam wpłaciłem 70 😂  Kamil jesteś dobrym Duchem naszych imprez !

 

 

Lista chętnych:

 

1. Eugeniusz Szwed + 5

2. Mario1971 + 1                               - cóż ... szkoda, do zobaczenia w takim razie na jakimś innym naszym spotkaniu. 

3. Hecke + 1

4. pk_kamil + 1

5.  eye_lip + 1

6.  Butik (może +1) ale tylko Warszawa 17.12

7. Maciej MM

8. mechatronika + 1

9. agremi + 1

10. tommy1 + 1

11. RTK-WGM  + 1

12. Piotr A. Stasiak + 3

13. Togusa

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ach ta rutyna;):)

Edytowane przez pk_kamil

Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe butelki. Rozumiem. 👍


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie za późno?

14. zasads + zasadaj


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

                                                         

 

                                                     Pamiętajcie - bezwzględnie obowiązuje zmiana obuwia na sportowe np. trampki, tenisówki lub inne szykowne adidasy !!!

                                                                                                                

 

 

 

Aktualna Lista chętnych:

 

Już będzie z nami około 40 osób 🎄 Jeśli ktoś jeszcze ma chęć i wolny czas na wieczór nadchodzącej soboty, to proszę nie ociągajcie się ! Będzie artystycznie i miło 🎄 Wystarczy dopisać się do listy i zrobić przelew ! Zabierajcie ze sobą dzieci (nastolatki)  i znajomych ! 

 

1. Eugeniusz Szwed + 6

2. Mario1971 + 1                               - cóż ... szkoda, do zobaczenia w takim razie na jakimś innym naszym spotkaniu. 

3. Hecke + 1

4. pk_kamil + 1

5.  eye_lip + 1

6.  Butik (może +1) ale tylko Warszawa 17.1

7. Maciej MM

8. mechatronika + 1

9. agremi + 1

10. tommy1 + 1

11. RTK-WGM  + 1

12. Piotr A. Stasiak + 4

13. Togusa

14. zasadas + zasadaj  :)

15. Aneta + 1

16. Mariusz + 1

17. Klaudia

18. Damiance + 1?

19. papuga99 + 1

 

 

Będę wdzięczny za cukierki np. mieszanka wedlowska czy inne tego typu pralinki.

 

 

Pamiętajcie - bezwzględnie obowiązuje zmiana obuwia na sportowe np. trampki, tenisówki lub inne szykowne adidasy !!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

poproszę o dopisanie do listy uczestników Papuga 99 + 1.

Pozdrawiam

 

===================================================================

 

Bardzo dobra decyzja. Cieszę się że będziecie 🎄Proszę tylko pamiętaj o butach na zmianę. Powtarzam to do znudzenia, ale właścicielka Studia Rytm tylko pod tym warunkiem udostępnia nam salę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Poglądowa mapka. Od prawej strony mapki (stacja metra Wilanowska i Al. Niepodległości) idąc lub jadąc ul. Domaniewską skręcamy tak aby dojść/dojechać do ul. Mariana Zdziechowskiego i tam już będzie widać Studio Rytm. Niebieska strzałka.

 

1523689433_Obraz09_12.2022godz_13_13.thumb.jpeg.18391101874b64ccd1ee516ed438962d.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejsca starczy dla wszystkich !

Jeśli ktoś myśli, że czegoś nie potrafi, albo się wstydzi wykonać kilku kroków na parkiecie, to jest w błędzie ! Skoro ja ostatnio dałem popis śpiewu, to Wy z całą pewnością jesteście w stanie przełamać wszelkie tkwiące w Was blokady. Możecie jeszcze dołączyć do spotkania ! Posłuchać muzyki na żywo, obejrzeć choreografię przygotowaną specjalnie dla nas na ten wieczór, wziąć udział w quizie i być może zostać wkręconym w jakiś występ 😜

Zapraszam 

 

Pamiętajcie - bezwzględnie obowiązuje zmiana obuwia na sportowe np. trampki, tenisówki lub inne szykowne adidasy !!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś ogarnął naczynia, naczynia jednorazowe?

Jakaś lipa... szukam ich, jestem w trzecim markecie (Lidl, Obi) i nigdzie nie ma:(


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napoje podrzuciłem już na miejsce do klubu, stoją na wprost wejścia pod stojakiem z TV. 
Wszystkie napoje do ogólnego użytku, kilka rodzajów wody, trochę coli, pare butelek piwa dla tych co uważają, że woda jest dobra dla koni… 😉 

Na zdrowie!


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za spotkanie w miłej atmosferze i fajne występy:) 

 

Ps. Zostawiłem niechcący kalendarz, jak komuś wpadł w ręce to proszę o info;) 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie spotkanie nie zdarza się często ! A, dobra i miła atmosfera, to przede wszystkim Wy !

To Wam chciało się przyjść i stworzyć ten dobry nastrój przez cały wieczór. To nie był standardowy służbowy ewent tylko klubowe spotkanie klubowiczów przed Świętami i Nowym Rokiem. Czy taka formuła spotkania przy choince Wam się podoba ? Mam nadzieję, że nie było tragicznie i wszyscy w miarę  dobrze się bawili 🎄

Były występy, muzyka i przedsylwestrowa nauka tańca. Kilka osób zostało "wrobionych" w występ przed uczestnikami spotkania - uwierzcie, że nie było to reżyserowane. Tzn. tylko ja wiedziałem kogo poproszę o krótką prezentację na zadany temat. Nikt z wyrwanych do odpowiedzi wcześniej o niczym nie wiedział więc nie mógł się przygotować ! To nie powinno się wydarzyć, ale ja też zostałem wrobiony w pokaz !

Występy muzyczne i pokaz tańca wymagały wcześniejszych prób, ale to jedyne elementy przygotowywane znacznie wcześniej. Nie było rozbudowanego cateringu, ale były bardzo smaczne ciasta przyniesione przez Was. Quiz i drobiazgi w nagrodę były elementami integracji. Okazało się, że jednak świat jest mały,  kilka osób znało się ze wspólnego studiowania na tym samym roku, w tej samej grupie na SGH i  po kilku latach niewidzenia się  ... spotkały się wczoraj na naszym wieczorze świątecznym.

Bardzo Wam dziękuję za pomoc z napojami, talerzykami, słodkościami i napojami trochę ognistymi 😜

 

PS

Podczas spotkania występowali dla Was:  Agata Wawrzusiszyn ( tancerka, najwyższej międzynarodowej klasy S ) - animacje i specjalny pokaz,    Justyna - choreografia i taniec do utworu Lover,   Ivva - kompozytorka i wokalistka,  Małgorzata Skrzyniarz - kompozytorka i wokalistka,  Leszek Wypych - kompozytor, muzyk sesyjny, gitarzysta,  Eugeniusz - gitary akustyczne.

Zostali wrobieni w prezentacje:  Mariusz -  turbulencje  i niegrzeczni pasażerowie na pokładzie,  Joao -  Święta w Portugalii,  Mercedes -  zloty i rajdy,   Eugeniusz & Agata  - taniec towarzyski 

 

 

Jeszcze było pusto na sali

Resized_20221210_172339.thumb.jpeg.b95d8a28e274debc7331d34e231904f3.jpeg

 

To nasze grupowe zdjęcie 

Resized_20221210_184059.thumb.jpeg.066aa06701b344aaece8ca1e8a4d2142.jpeg

 

A później się zaczęło

Resized_20221210_184256.thumb.jpeg.eb88a2eef8334016fd096dd66b12aa2e.jpeg

 

Resized_20221210_184319.thumb.jpeg.574446d7045a87d0e2814a342fe27f7f.jpeg

 

 

Duet Małgorzata Skrzyniarz i Leszek Wypych

Resized_20221210_204838.thumb.jpeg.dbb7c852ca7799192eda0c992c60e6a8.jpeg

 

 

Jeden z wrobionych. Przedstawiciel Klubu Zabytkowych Mercedesów

Resized_20221210_205551.thumb.jpeg.5ff23a4dbcefa768a76ff6c0afbc19ed.jpeg

 

 

O świętach w Portugalii opowiedział Joao 

Resized_20221210_191315.jpeg.59702130ef583771cda13aea7181f90b.jpeg

 

 

Mariusz i turbulencje

Resized_20221210_193655.thumb.jpeg.a9f7c4b57fa3fd9568c1ec4d2451105c.jpeg

 

 

 

Tu nie wiem o czym była opowieść, ale sadząc po minach musiała być ciekawa ... 

Resized_20221210_183553_237401289428966.thumb.jpeg.ff523954a453aa621efbf661515b7346.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo dziękuję w imieniu tak małżonki jak i własnym. Było przesympatycznie!
Ja też, niestety, zostawiłem gdzieś na sali kalendarz mercedesa, więc jeśli wpadł w ręce znalazcy, który nie jest nim zainteresowany, to chętnie odzyskam. 🤗


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro spotkam się z właścicielami Rytmu. Jeśli kalendarze zostały to je dla Was zatrzymam. Jeśli wyparowały, to spróbuję je zdobyć od Zabytkowych Mercedesów 😜

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy i MY za wspólnie spędzony czas! Było przesympatycznie :)

Nadal jestem pod wrażeniem tańców - dobrze, że zabawa sylwestrowa przed nami:)

A muzyka na żywo - i to taka - to jest COŚ!!! 

 

PS.

Tak się zastanawiam nad tym jak szybko niektórzy imiona zmieniają - raz Eugeniusz, innym razem Paweł. Oj pogubić się można...

 

Do zobaczenia w Nowym Roku. Najlepszego dla WAS i Najbliższych!!!

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 11.12.2022 o 19:40, eye_lip napisał(-a):

Ps. Zostawiłem niechcący kalendarz, jak komuś wpadł w ręce to proszę o info;) 

 

W dniu 13.12.2022 o 00:44, agremi napisał(-a):

Ja też, niestety, zostawiłem gdzieś na sali kalendarz mercedesa, więc jeśli wpadł w ręce znalazcy, który nie jest nim zainteresowany, to chętnie odzyskam. 🤗

 

Coś Koledzy za dużo tych napojów ognistych było 😁😉🙃

Edytowane przez pk_kamil

Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jestem tak utopiony w ekstremalnie angażujący prywatny projekt, że nawet nie zorientowałem się że już po spotkaniu. Z tego co widzę było dość liczne. Bardzo fajnie. Mam nadzieję że za rok będę już uczestniczył 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.