Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Klepy

Chrono24 - oryginał?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli nie jesteś pewien sprzedającego lub zegarka, zrezygnuj z zakupu. Zdjęcia są słabej jakości, a dodatkowo sprzedający jest osobą prywatną. Masz wiele innych tańszych ofert na CH24 od sprzedawców profesjonalnych. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz oferty sprzedawców profesjonalnych z UE "full sety".

 

Twoja płatność przejdzie przez płatność powierniczą, pieniądze pozostaną po stronie Chrono24.

Ty po otrzymaniu zegarka będziesz mieć dwa tygodnie żeby podejść z zegarkiem potwierdzić autentyczność, lub go odesłać. 

Jeśli byś go odsyłał, pieniądze po nadaniu zegarka zwraca Ci Chrono24 nie sprzedawca. 

W przypadku sprzedawcy prywatnego już to nie obowiązuje, tym bardziej jeśli masz wątpliwości. 

 

Sam buszuję po Chrono24 bo się przymierzam. Sprzedawcy odpowiadają czasem po 3-4 dniach podsyłając mi dodatkowe zdjęcia jeśli o nie proszę, uzbrój się w cierpliwość :)  

 

Z Hiszpanii na przykład, 

https://www.chrono24.com/rolex/rolex-gmt-master-ii-126711chnr-rolesor-cerachrom-full-set-like-new--id23417985.htm 

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginal ale żadna okazja to nie jest. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chrono24 podróbki bym się chyba nie bała, to zbyt duży i zbyt dbający o rzetelność  portal /i jest ochrona pod postacią płatności powierniczej/;  ale kupno od prywatnego nawet tym portalu - zastanowiłabym się, szczególnie jeśli masz wątpliwości; zwykle nie ma możliwości odesłania /bo nie pasuje jednak, bo na żywo inny itp/ do 14dni; są po prostu inne przepisy dla sprzedawców priv i profesjonalnych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, eye_lip napisał(-a):

Oryginal ale żadna okazja to nie jest. 

 

Śledzę ogłoszenia złotych zegarków od jakiegoś czasu i do 10k często nawet, jeśli koperta jest ok to widać już upływ czasu na tarczy, nawet minimalnie. Tu kusi czysta tarcza i dość swieży rocznik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 lat to taki vintage już prawie;) 

No i doliczyć musisz vat. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważasz, że cena przesadzona? Czy jest ok tylko po prostu żadna promocja?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzona. Parę gram złota...


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna oferta:

 

https://www.chrono24.pl/omega/seamaster-cal267-solid-gold-14ct-date-1956--id26204642.htm?showAll=1

 

Jak oceniacie oryginalność? Był restaurowany?

 

I jeszcze ten:

 

https://allegro.pl/oferta/omega-14k-lite-zloto-zegarek-nienoszony-komplet-62-12854630876

 

Wydaje mi się, że tarcza czyszczona, pytanie czy też malowana?

Edytowane przez Ralf58

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z allegro polerowany, wgniotka na uchu od wewnątrz, żadnen z niego nienoszony ani nos, drogi. 

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgnioski niezauważyłem. Polerkę widziałem, bardziej zastanawiałem się czy tarcza malowana czy tylko czyszczona.

Oczywiście w 'nienoszoność' nie wierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.11.2022 o 20:31, Ralf58 napisał(-a):

Wgnioski niezauważyłem. Polerkę widziałem, bardziej zastanawiałem się czy tarcza malowana czy tylko czyszczona.

Oczywiście w 'nienoszoność' nie wierzę.

 

fajne te Omegi. W tym roczniku to raczej na pewno były polerowane i pewnie koperta przeszła uzupełnianie ubytków u złotnika. :) 

A co to Cię wzięło na te vintyge? :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbliżają się okragłe urodziny i chciałbym kupić sobie złoty zegarek do garnituru. 

Jednak z takiej aukcji trochę strach...

Może poczekam jak wrzeciono czasu coś ciekawego będzie miało na stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ralf58 napisał(-a):

Zbliżają się okragłe urodziny i chciałbym kupić sobie złoty zegarek do garnituru. 

Jednak z takiej aukcji trochę strach...

Może poczekam jak wrzeciono czasu coś ciekawego będzie miało na stanie.

 

Rozumiem

Ja teraz chcę tez kupić przez Chrono24. 

Z mojego punktu widzenia, Jeżeli nie jesteś pewien - nie kupuj. 

Dla komfortu i zwiększonego bezpieczeństwa wybierz może; (już to pisałem ale powtórzę się) :) 

- full set / czyli oryginalne pudełko i dokumenty to po pierwsze,

- po drugie sprzedawca profesjonalny właśnie jak Wrzeciono czasu lub Le Sabre?  (chroni Cię konto powiernicze gdzie Chrono trzyma pieniądze, możesz odesłać zegar po otrzymaniu przedmiotu i Chrono zwróci Ci pieniądze) 

- najlepiej kraje UE, ewentualny koszt powiększony zostaje o dostawę z ubezpieczeniem, bez opłat poza UE. to po trzecie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może porozmawiajcie z kolegą @hil2 - jest na forum od dawna i miewa ciekawe złote zegarki, może nawet z papierami, co w przypadku vintage nie jest takie częste. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też zacząłem przeglądać jego oferty ;) na allegro ma więcej niż u nas na bazarku.

Napaliłem się na złoty z małą sekundą i w tym kierunku szukam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Ralf58 napisał(-a):

Tak też zacząłem przeglądać jego oferty ;) na allegro ma więcej niż u nas na bazarku.

Napaliłem się na złoty z małą sekundą i w tym kierunku szukam.

Trzymamy kciuki i czekamy na foto 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Ralf58 napisał(-a):

Tak też zacząłem przeglądać jego oferty ;) na allegro ma więcej niż u nas na bazarku.

Napaliłem się na złoty z małą sekundą i w tym kierunku szukam.

interes z nim to przyjemność ;). choć ja akurat brałem stal. tak czy inaczej zegarki uczciwie opisane.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.