Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Anansi

Dobrze brzmiące słuchawki IEM bluetooth do telefonu Samsung

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakieś doświadczenia, opinie? Nieco mam dość tych kabli podłączonych do odtwarzaczy DAP, czy nawet przetworników BT. Takie do słuchania w łóżku z telefonem w pobliżu... Samsung jak dotąd z kodeków o lepszych parametrach przetwarza Aptx (podstawowe) i LDAC. Wypróbowałem Soundcore Liberty 3 pro. Dźwięk był mocny (armatura + przetwornik dynamiczny), do wyregulowania jednak w korektorze, ale niewybaczalne były przerwy trwające ok. 3 sekund co mniej więcej godzinę odtwarzania, bez względu na oddalenie słuchawek od telefonu. Teraz, od kilku dni używam Technics AZ 60. Dźwięk jest fajny, aczkolwiek zbyt przebasowany (bez korekcji) po LDAC, ale kruchy co do zasięgu. Rwanie zmniejsza praktycznie do minimum przełączenie telefonu w tryb samolotowy, pomimo wymuszenia w trybie dewelopera 990 kbps. Znacie jakieś jeszcze?


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam B&W PX7 mk2. Posłuchaj, bo nie mam pewności, że na stówe Ci się spodobają. Mnie pasują i nic się nie rwie. Trzeba tylko wyłączyć systemy ANC czy jak tam to się u B&W nazywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam te douszne PI7. Ale do Samsunga kodek zamyka się na gołym aptX i ... nie mają regulacji głośności w sobie,


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam TaoTronics TH060 

 

szukasz budżetow?

czy bez limitu?

 

Dokanałowe, nauszne ? Otwarte, zamkniete?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Lawnowerman napisał(-a):

Ja mam TaoTronics TH060 

 

szukasz budżetow?

czy bez limitu?

 

Dokanałowe, nauszne ? Otwarte, zamkniete?

 

W tytule podałem: IEM - In ear monitor (z lekkim zadęciem jak na produkt masowy). Technics AZ 60 ceną zbliża się do stanów wyższych wśród słuchawek TWS.


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam z Samsungiem Panasonic RZ-S500W i jestem z nich zadowolony. 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam takie zagadnienie - mam słuchawki Edifier X3s - zastanawiam się nad tym czy za pomocą adaptera Bluetooth do pc - będę mógł na nich słuchać muzyki z pc i rozmawiać w grach? Jeśli się bardzo teraz zbłaźniłem tym zapytaniem to sorry ale wydaje mi się to ..... możliwe :) 


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Solve napisał(-a):

A mam takie zagadnienie - mam słuchawki Edifier X3s - zastanawiam się nad tym czy za pomocą adaptera Bluetooth do pc - będę mógł na nich słuchać muzyki z pc i rozmawiać w grach? Jeśli się bardzo teraz zbłaźniłem tym zapytaniem to sorry ale wydaje mi się to ..... możliwe :) 


Wydaje sie mozliwe. 
Ja mialem spiete AirPodsy z PC


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam od ponad dwóch lat Sony WF-1000XM3

Całkiem spoko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lawnowerman napisał(-a):


Wydaje sie mozliwe. 
Ja mialem spiete AirPodsy z PC

Bo nie wiem czy się w to bawić czy kupić najtańszy mikrofon i już - czy jednak jakiś adapter bt i się przekonać :) 


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.