Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
DawidM86

Elka

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa marka zbudowana na historycznej, nieistniejącej już nazwie, ideą jej założyciela było przywrócenie czaru lat 60. z unowocześnionymi specyfikacjami, dbałością o szczegóły i atrakcyjnym wzornictwem.

Za Elka Watches stoi człowiek o imieniu Hakim El Kadiri, weteran branży, który pracował dla Rado i Hamiltona jako szef zarządzania produktem, a także na innych stanowiskach w Grupie Swatch.

Pomysł Hakima jest dość prosty, ożywiając starą nazwę i tworząc nowoczesne zegarki o wzorach inspirowanych stylem vintage. Jak sam mówi:  „Chcę stworzyć produkt, markę podobną do mnie, produkt z duszą, z historią, której będę szukać na przełomie lat 60. i 70. XX wieku. Okres, który był dla mnie początkiem nowej ery. Początek projektowania nowoczesności, wszystko było dozwolone bez ograniczeń (…) W tym okresie była różnorodność form, pomysłów, twórcy nie mieli żadnych ograniczeń. Podstawowa idea tego czasu jest nadal obecna”.

Mając dwie kolekcje pod rękawem, przyjrzyjmy się modelom w stylu retro wprowadzonym przez Elka Watches.
 



Link do oficjalnej strony: Elka Watch Co @ Elkawatch.ch - Automatic Swiss Made watches

Jak dla mnie seria "X" ma w sobie to cos. Teddy mial juz go w swoich rekach. Od 16 minuty na video. 

(1) 10 Awesome Microbrand Watches You Should Have On Your Radar in 2022 (Updated Blog With 50+ Brands) - YouTube

Trzeba bedzie poczekac na wiecej recenzji, ale tak jak mowilem prezentuje sie swietnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez destiny
      Na wstępie nie polecam serwisu Elka na Krowoderskiej w Krakowie, dziękuję ślicznie ze porysowanie całej koperty, a szkiełka prócz porysowania to również ukruszenia. A tylko wymiana baterii i naprawa teleskopu. Wasze szczęście że nie odbierałem osobiście, bo bym chyba w twarz nim cisnął Wam w podzięce.
       
       
      Prawie 5 letni zegarek Casio Edifice Tough Solar WaveCeptor ECW-M300E. Chciałbym się zapytać o możliwość wymiany szkiełka (jeżeli jest zamiennik szafirowy, to na taki najlepiej), sprawdzeniu zegarka po partaczach (koperta w 2 miejscach od spodu to nie ma już rys, a wręcz dwa wgłębienia lekkie, profesjonalny demontaż, jeszcze upierdzielona w miejscu łączenia i uszczelniania). Serwis sprawdzony, byle w Polsce, miasto obojętnie, mogę nawet pojechać osobiście...zna ktoś taki ?
       
      Prezent na 21-sze urodziny, ''trochę'' mi na nim zależy...
       
       
      Pozdrawiam i proszę o pomoc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.