Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Carrot

Konkurs fotograficzny Listopad "Geometria"- GŁOSOWANIE

Geometria  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za zainteresowanie moim zdjęciem! I miło mi że doceniliście połączenie tematyk - starałam się :D

 

Historia jest taka, że miałam zaplanowany wyjazd do Szwajcarii w terminie 10-19.11, oczywiście punktami obowiązkowymi był Zermatt - miejscowość pod "Tobleronem", ale również w dalszej części wyjazdu okolice Neuchatel, gdzie znajduje się wiele fabryk znanych mi marek zegarków oraz dwa fajne muzea. Oczywiście musieliśmy spakować kilka zegarków :) A jednym z kryteriów co weźmiemy ze sobą było - jaki jest temat konkursu? No więc trzeba było wybrać zegarek geometryczny. Pomysł z zegarkiem w niestandardowym kształcie na tle Matterhorna od razu przyszedł mi do głowy, zatem tu się potem nic nie zmieniło. Na miejscu ciężko było zrobić jakieś sensowne ujęcie, bo było mocne zachmurzenie i właściwie miałam jakieś 5 minut gdzie było trochę widać czubek góry. Zegarek był gotowy, także tylko na szybko położyłam na ławce i tyle :)

 

IMG20221115143629.thumb.jpg.f1403faa36c3e92fe9ddaadd0f983971.jpg

 

Muzea polecam, zarówno MIH w La Chaux-de-Fonds (nowocześniejsze) jak i muzeum w Le Locle (bardziej kameralne). Sama miejscowość Le Locle brzydkie. Wokoło dużo ciekawych muzeów, gdyby ktoś rozważał to radzę zainteresować się Neuchatel Tourist Card - dostaje się po rejestracji w dowolnym hotelu w tym kantonie i ma się darmowe wejściówki do wszystkich regionalnych atrakcji łącznie z muzeami.

 

Co do fotek to mi się spodobały wyjątkowo zdjęcie nr5 i zdjęcie nr9 - bardzo fajne kompozycje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim Wam serdecznie gratuluję 🌺

 

Dwie nagrody czyli album autorstwa Hecke trafiają  od Perpetuum Mobile dla Olciakk i drugi taki sam ode mnie dla Peri.

 

Proszę o namiary do wysyłki tzn. nr tel., adres email i nr paczkomatu. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peri - proszę, bardzo proszę o dane do wysyłki !

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ola, dziękuję za przesłanie danych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcom. Ta edycja była trudna, ale jestem pełna podziwu jak pięknie udało się wam zinterpretować temat. Zdecydowanie najbardziej podobało mi się zdjęcie Masu, jestem w stanie sobie wyobrazić ile nerwów i czasu mogło mu zająć zrobienie tego ujęcia. W tak idealny sposób wpasować ogniwa bransolety w linie, coś pięknego 😍Zdjęcie do kalendarza jak nic👌

Poza tym zdjęcia Oli i Nocnego Ducha były kolejnymi, które doskonale oddały temat geometrii i cieszyły oko.

Masu już pewnie szykuje kolejny temat niespodziankę. Może tym razem będzie łatwiej 🤔

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Peri - proszę, bardzo proszę o dane do wysyłki !
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Ola, dziękuję za przesłanie danych 

Co za zaskoczenie :)
Dziękuję, poszło PW.
Ps. Teraz to już nawet mnie nie zdziwią nasze orły wygrywając z Argentyną.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.