Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Piotr84

Kupujecie coś jeszcze na Aliexpress oprócz zegarków

Rekomendowane odpowiedzi

Kupujecie coś jeszcze na Aliexpress oprócz zegarków

Ja oprócz zegarków to części rowerowe.

Ostatnio pióro wieczne na tusz z grawerem za 18 zł. Pisze lepiej niż tani Parker którego mam za punkty z Lotosu.

Teraz czekam na konsole za 100 dla moich emerytów (czytaj rodziców).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest i jak wygląda konsola za 100 dla emerytów i do czego ona służy?

Dziadek emeryt pyta.


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz doszła SF 900

To są stare gry z lat 90 takie jak mario, pacman itp.

Moich starszych nie przekonałem po Xboxa ani PS proste gierki lubią

Konsola jest podpinana pod HDMI zasilana z portu USB telewizora

Pady bezprzewodowe.

Działają płynnie, obsługa banalna bez instrukcji z punktu widzenia 38 latka.

Instrukcja w języku angielskim. Konsola dotarła z Francji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Piotr84 napisał(-a):

Właśnie teraz doszła SF 900

To są stare gry z lat 90 takie jak mario, pacman itp.

Moich starszych nie przekonałem po Xboxa ani PS proste gierki lubią

Konsola jest podpinana pod HDMI zasilana z portu USB telewizora

Pady bezprzewodowe.

Działają płynnie, obsługa banalna bez instrukcji z punktu widzenia 38 latka.

Instrukcja w języku angielskim. Konsola dotarła z Francji.

Prowadzisz badania rynku dla bezczelnego chińczyka o płaskim ryju?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia konsola na jakiej grali rodzice to clon Atari 2600

Do kompa i laptopa nie podchodzą, nie interesuje ich. Próbowałem z PS3 jakiś czas temu.

Teraz próbuje z tym wynalazkiem aby się nie nudzili jak na dworze zimno. Taka podróż sentymentalna do lat 90.

Działa to całkiem nieźle. Szwagier ojca pyka na clonie Pegazusa ma nawet w salonie stary telewizor co jakieś 2 lata kupuje mu nową bo chce.

Osobiści wolałbym coś współczesnego ale nie przekonasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może po prostu nie chcą grać? po co na siłę im to wciskać ;)

Edytowane przez XoneX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ostatnio za 3 zł z groszami w promocji jako nowy użytkownik oto, normalnie ponad 2 dychy by wyszło. Część do roweru, całe 5 gramów.

IMG_20221122_162731.jpg

IMG_20221122_163248.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że kupujemy, standardowo paski do naszych tiktakow, końcówki do szczoteczek elektrycznych, i inne gadżety typu taśmy z rzepem do kabli itp. Raz nawet, kilka lat wstecz pokusiłem się o zakup bordowych martensow, które o dziwo są całkiem przyzwoicie wykonane, choć rzadko noszone. 

Edytowane przez tofiks_th

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuję nić

Nigdy nic nie kupiłem

 

Nie do końca czuję potrzebę by tam kupować (z różnych względów)


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co kupują: cło to się jakieś płaci kupując w Chinach? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuję jakieś badziewie czasami ale ceny poszły w górę. Podatki i koszty dostawy. I często opłaca się bardziej na alle. Nie mam żadnego cła itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nietypowy stojak pod laptop i monitor.

Niestety był tylko dostępny w Chinach. Czasem rzeczy mogą być wysyłane z np. z Hiszpanii.

Wysyłka miała być ekspresowa - za taką zapłaciłem.

W tej ekspresowej przysłali jedną część zestawu.

W drugiej przesyłce (tym razem normalnej pod względem terminu doręczenia) resztę...

Generalnie słabo bo czekałem miesiąc bodaj na całość.

 

To już wolę ebay: .uk lub .de lub .fr 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupuję jakieś badziewie czasami ale ceny poszły w górę. Podatki i koszty dostawy. I często opłaca się bardziej na alle. Nie mam żadnego cła itp.

Zgadzam się, ostatnio chciałem kupić interfejs diagnostyczny na OBD i nie dość że u Chińczyków drożej to i dostawa dłuższa. Na Allegro taniej i z paczkomatem miałem na drugi dzień.

Najczęściej kupuję paski do Apple Watch i case do iPhona. Tylko to też trzeba na spokojnie obserwować kiedy promka jakaś jest i planować wcześniej bo na tanich rzeczach wysyłka trwa długo. Na co też warto zwrócić uwagę to niektóre sklepy mnożą koszt wysyłki przez ilość sztuk, a inne nie.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że cokolwiek do mnie z alliexpress przychodzi to nie ma żadnego cła ani opłat pocztowych. Nie wiem czemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodam, że cokolwiek do mnie z alliexpress przychodzi to nie ma żadnego cła ani opłat pocztowych. Nie wiem czemu.
Pewnie kupujesz rzeczy w cenach poniżej 150 EUR. Wtedy za takie produkty płacisz od razu VAT i aliexpress o tym informuje. Idą takie pakiety przez Węgry, Holandię. Tam na miejscu ktoś to odprawia, przepakowuje, bądź nakleja naklejkę z Twoim adresem. I do Ciebie dostarcza to PP.
Od towarów powyżej 150 EUR aliexpress odejmuję VAT który płacisz u nas. Takie przesyłki trafiają na cło u nas. I wtedy dochodzą koszty cła vatu i opłat pocztowych.
Tak ja to sobie tłumaczę bo ile razy coś zamawiam to też nie płacę nic więcej ponad to zapłaciłem na aliexpress.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak jest. Czasami jest właśnie transit via Budapeszt albo Antwerpia. Ale jak miało to wejść to wszędzie trąbili, że będą opłaty pocztowe chyba 8,50 od każdej przesyłki. Niemniej rzeczywiście nic nie płacę ponad to co na Ali. Ale ceny bardzo wzrosły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na pewnie nie zegarki… 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami się zastanawiam czy tam są oryginalne zegarki albo np. telefony czy pendrivy. Jak byłem kiedyś Chinach to na każdym kroku były podrobione zegarki ale i sprzęt elektroniczny każdej dowolnej marki. Działający jak oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem sprasowaną herbatę Pu-erh. To było niezawodne źródło, gdzie można było dostać wyśmienity towar w dobrej cenie. Obecnie herbaty nie brakuje, ale ceny są dwukrotnie wyższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że ojcu konsola przypadła do gustu gra w skrzynki i Boulder Dash, próbuje też innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.