Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Masu

Konkurs Fotograficzny Grudzień "W świet(l)nym nastroju" - GŁOSOWANIE

W świet(l)nym nastroju  

63 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Startujemy z głosowaniem w grudniowej edycji!

Dla przypomnienia tematem przewodnim jest:

 

a.thumb.jpg.8a3e6b725739760edd92d6a7c8dced42.jpg.f1036857088c46372bddbc72769a1858.jpg

 

Głosowanie potrwa do 28.12.2022 do godz. 20:00

 

Za pierwsze miejsce przyznajemy 10 punktów, za drugie 6 punktów, za trzecie 4 punkty.

 

Można oddać głosy na więcej niż jedno zdjęcie.

Zabronione jest głosowanie na własną pracę.

 

 

Enkil

 

v61DdlE.jpg

 

 

Perpetuum Mobile

 

a3iGNuN.jpg

 

 

Masu

 

2gBcdjI.jpg

 

 

Olciakk

 

VJJL6A8.jpg

 

 

Nocny Duch

 

yUqwQI4.jpg

 

 

A oto wyniki!

1. miejsce - Masu 

2. miejsce - Perpetuum Mobile

3. miejsce - Nocny Duch

 

Gratulujemy i zapraszamy do dyskusji :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kryzys w branży szarlatanów?


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba zbyt krótki termin na prace pewnie do końca roku/po świętach więcej by wpłynęło . Zagłosowane!


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że wiele osób w tym miesiącu nie ma w co ręce włożyć i sam jestem tego przykładem - wczoraj nie wyrobiłem się nawet z puszczeniem głosowania! :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zagłosowałem na bogato jak nigdy :)


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faworyt jest jeden.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanownym głosującym chciałbym tylko zwrócić uwagę, że do konkursu dołączyło jeszcze jedno zdjęcie - rzutem na taśmę!

Zatem jeśli uważacie, że chcecie oddać inaczej głosy, nie ma problemu :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Londek napisał(-a):

Poszło… powodzenia😉

Dziękujemy! Wesołych! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosujemy dalej, o zwycięstwie może zdecydować 1 głos! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro kończymy głosowanie! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto wyniki!

1. miejsce - Masu 

2. miejsce - Perpetuum Mobile

3. miejsce - Nocny Duch

 

Gratulujemy i zapraszamy do dyskusji :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja zacznę. Po pierwsze gratuluję zwycięzcy. Zarówno fotografia jak i zegarek na fotografii biją na głowę konkurentów. Ale do tego w przypadku @Masu już się pewnie wszyscy przyzwyczailiśmy 😉.

Bardzo dziękuję za wszystkie głosy oddane na moją pracę. Przyjemniej się siada do przygotowanie kolejnego zdjęcia, ze świadomością, że poprzednie się spodobało. Dlatego teraz pozostaje czekać na temat kolejnej edycji.

Mam też nadzieję, że do kolejnej edycji więcej osób zgłosi swoje prace. Kilku osób robiących piękne zdjęcia w tej edycji niestety zabrakło. Wolałbym być na dalszym miejscu, ale mieć możliwość zobaczenia ich prac w konkursie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ! Wszystkie prace są fantastyczne. Oby ten Świet(la)ny Nastrój zaklęty w Waszych zdjęciach  był obecny z nami w Nowym Roku 🎄

 

Tym razem padło na zdjęcie Perpetuum Mobile - proszę Cię o dane do wysyłki nagrody niespodzianki. Czyli adres email, nr tel i nr paczkomatu. 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za docenienie mojego zdjęcia, jeszcze nigdy tak szybko nie zrobiłem fotki, który by zyskała tyle głosów :D 

 

21 godzin temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Wolałbym być na dalszym miejscu, ale mieć możliwość zobaczenia ich prac w konkursie.

I pod tym się podpisuję w 100%, największa frajda jaką dają nam z @Carrot konkursy to fakt, że jest to dla kogoś potrzebne i pozytywne. Życzyłbym sobie aby kilka wspaniałych fotografów znanych z innych działów forum zawitało do nas i pokazało jak niesamowicie potrafią pokazać piękno zegarków. Bardzo chętnie zająłbym ostatnie miejsce wiedząc, że konkurencja serwuje fotki jak z kolorowych czasopism :D

 

Swój głos oddałem na fotkę @Olciakk bo podoba mi się prostota zdjęcia, a przy tym jasny przekaz, że chodzi o świąteczny czas. Poza tym jak zwykle zaskakujesz pozytywnie certinowym szaleństwem :D 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Masu napisał(-a):

 

Swój głos oddałem na fotkę @Olciakk bo podoba mi się prostota zdjęcia, a przy tym jasny przekaz, że chodzi o świąteczny czas. Poza tym jak zwykle zaskakujesz pozytywnie certinowym szaleństwem :D 

 

 

 

Dziękuję! Niestety w mojej fotce było słabo widać światełka, były rozstawione wokoło ale nie były w kadrze, tylko odbijały się od szkiełka. Jak na temat nastawiony na światła to były zbyt mało wyeksponowane.

 

Ciekawe co przygotujecie na kolejny miesiąc. Zawsze mam frajdę przy robieniu fotek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak oto kończymy rok. Czas pomyśleć o kolejnym. Czy @Masu skorzystasz z przywileju wyboru tematu na styczeń? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Carrot napisał(-a):

I tak oto kończymy rok. Czas pomyśleć o kolejnym. Czy @Masu skorzystasz z przywileju wyboru tematu na styczeń? 

 

Myślę że tak, ale chętnie skonsultuję z Tobą 🙁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.12.2022 o 21:46, Perpetuum Mobile napisał(-a):

To może ja zacznę. Po pierwsze gratuluję zwycięzcy. Zarówno fotografia jak i zegarek na fotografii biją na głowę konkurentów. Ale do tego w przypadku @Masu już się pewnie wszyscy przyzwyczailiśmy 😉.

Bardzo dziękuję za wszystkie głosy oddane na moją pracę. Przyjemniej się siada do przygotowanie kolejnego zdjęcia, ze świadomością, że poprzednie się spodobało. Dlatego teraz pozostaje czekać na temat kolejnej edycji.

Mam też nadzieję, że do kolejnej edycji więcej osób zgłosi swoje prace. Kilku osób robiących piękne zdjęcia w tej edycji niestety zabrakło. Wolałbym być na dalszym miejscu, ale mieć możliwość zobaczenia ich prac w konkursie.

 

Świetnie zinterpretowany temat konkursu. Właśnie tak wyobrażam sobie świet(l)ny nastrój. Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Watch-er napisał(-a):

Świetnie zinterpretowany temat konkursu. Właśnie tak wyobrażam sobie świet(l)ny nastrój. Gratulacje!

 

Bardzo dziękuję. ☺️

Była jeszcze bardziej "nastrojowa" wersja z dodatkiem dwóch lampek wina. Ale zdjęcia kiepsko wyszły. Umiejętności techniczne nie nadążyły za pomysłem. ☹️

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy temat już jest, zapraszamy:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.