Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here
Kacperek_77u

Mam 17 lat i naprawiam zegarki 馃榿

Recommended Posts

10 godzin temu, Kacperek_77u napisa艂(-a):

Nie b臋de wymy艣la艂 wym贸wek bo to i tak by g艂upio wygl膮da艂o i nic nie da艂o, po za tym jakie korzy艣ci otrzyma艂bym z celowego trzymania zegark贸w? 馃槢

Kole偶ance dawno ju偶 napisa艂em na pv jak co .....

Odda艂e艣 kobiecie w ko艅cu te zegarki czy dalej 艣ciemniasz ?

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, 偶e osi膮gni臋cie go wymaga czasu. Czas i tak up艂ynie."

9 godzin temu, mkl1 napisa艂(-a):

Na FB ma 24 lata :)

dosta艂em takie powiadomienie :)

Tu ju偶 chyba Twoje zaufanie do fejsbuka odlecia艂o w kosmos. ;)

1 godzin臋 temu, Paulus57 napisa艂(-a):

Tu ju偶 chyba Twoje zaufanie do fejsbuka odlecia艂o w kosmos. ;)

Na fb s膮 takie informacje, jakie poda w艂a艣ciciel konta. Oczywi艣cie mog膮 nie by膰 wiarygodne...

529941287_Image002.jpg.4e44edb0538d95825fe9194ae423d3af.jpg

Tolerancja musi by膰 nietolerancyjna wobec nietolerancji. N臎mec z Kr谩lovce

Mnie cieszy fakt, 偶e m艂ody cz艂owiek zajmuje si臋 tym zamieraj膮cym zawodem, martwi natomiast ilo艣膰 skarg na przetrzymywane przedmioty.

Je偶eli sytuacja b臋dzie si臋 nagminnie powtarza膰 - powinno sie zamie艣ci膰 w temacie administracyjne uwag臋 o d艂ugim terminie zwrotu.

O rzekomych uszkodzeniach nie wypowiem si臋, bo to "Sprawa dla reportera".

Pragn臋 zwr贸ci膰 uwag臋, 偶e temat wraca. Doro艣li powinni czyta膰 uwa偶nie komu chc膮 przekaza膰 "znacz膮ce" przedmioty; cho膰by ich warto艣膰 by艂a tylko sentymentalna.

Pozdrawiam

"Cz艂owiek tyle jest wart, ile warte s膮 sprawy, kt贸rymi si臋 zajmuje." Marek Aureliusz

3 godziny temu, Autor1984 napisa艂(-a):

Mnie cieszy fakt, 偶e m艂ody cz艂owiek zajmuje si臋 tym zamieraj膮cym zawodem, martwi natomiast ilo艣膰 skarg na przetrzymywane przedmioty.

Je偶eli sytuacja b臋dzie si臋 nagminnie powtarza膰 - powinno sie zamie艣ci膰 w temacie administracyjne uwag臋 o d艂ugim terminie zwrotu.

Pragn臋 zwr贸ci膰 uwag臋, 偶e temat wraca. Doro艣li powinni czyta膰 uwa偶nie komu chc膮 przekaza膰 "znacz膮ce" przedmioty; cho膰by ich warto艣膰 by艂a tylko sentymentalna.

Pozdrawiam

Temat wr贸ci艂 razem z zako艅czeniem roku szkolnego.. Rok temu te偶 podobnie by艂o, ha艂asy przycich艂y wraz z tematem gdzie艣 we wrze艣niu/pa藕dzierniku (musia艂bym sprawdzi膰 dla pewno艣ci czy si臋 nie myl臋).

Takie falowanie sinusoidalne chyba ju偶 zostanie..

Ko艅czy si臋 szko艂a, to siedemnastolatek bierze roboty tyle, 偶e nie mo偶e przerobi膰, troszk臋 pod艂ubie, wklei kolejny post samopochwalny nie przebieraj膮c w zdj臋ciach, napisze jakie艣 PW do osoby kt贸ra szuka pomocy a oficjalnie na forum gdy s膮 podnoszone zarzuty przez "chwyconych potrzebuj膮cych" to mo偶na bardzo wiele napisa膰 i t艂umaczy膰 si臋 w niesko艅czono艣膰 nawet z艂amaniem paluszka..

Ani mnie to zi臋bi, ani grzeje... widz臋 tylko zwyk艂y rozd藕wi臋k mi臋dzy tym co cz艂owiek/klient sobie wyobrazi i tym jak wszystko wygl膮da w rzeczywisto艣ci oraz kolejny raz pewna utrata zaufania mimo i偶 chcia艂oby si臋 zaufa膰..

W dniu 1.07.2024 o 00:30, mkl1 napisa艂(-a):

Na FB ma 24 lata :)

dosta艂em takie powiadomienie :)

Polecam zobaczy膰 kiedy konto by艂o zak艂adane 馃槢 (listopad 2018)

,,We藕 mlody si臋 lepiej do nauki 偶eby艣 przynajmniej matur臋 zda艂, a nie bierz si臋 za p艂atne serwisy. A jak ju偶 spierdzielisz to na sw贸j koszt oddaj zegarmistrzowi, 偶eby poprawil po Tobie, jak ju偶 przyjmujesz zlecenia. Chocia偶 pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka"聽Bardzo聽lubi臋聽naprawia膰 zegarki聽a ich zbieranie jest efektem ubocznym.聽:D

Posted (edited)
W dniu 2.07.2024 o 09:20, Kacperek_77u napisa艂(-a):

Polecam zobaczy膰 kiedy konto by艂o zak艂adane 馃槢 (listopad 2018)

Czy to znaczy 偶e zak艂adaj膮c konto fb 艣wiadomie poda艂e艣聽 nieprawid艂ow膮 ilo艣膰 lat wskazujac, 偶e skonczy艂e艣 18 lat w 2018r ?

Jednym s艂owem sk艂ama艂e艣, oszuka艂e艣,聽 wprowadzi艂e艣 w b艂膮d dla w艂asnej korzy艣ci ?

Edited by zadra

6 godzin temu, zadra napisa艂(-a):

Czy to znaczy 偶e zak艂adaj膮c konto fb 艣wiadomie poda艂e艣聽 nieprawid艂ow膮 ilo艣膰 lat wskazujac, 偶e skonczy艂e艣 18 lat w 2018r ?

Jednym s艂owem sk艂ama艂e艣, oszuka艂e艣,聽 wprowadzi艂e艣 w b艂膮d dla w艂asnej korzy艣ci ?

Proponuj臋 wyluzowa膰. Na FB jest mn贸stwo takich m艂odocianych "przest臋pc贸w". ;)

To prawie tak jak na portalach randkowych, gdzie (prawie) wszyscy zamieszczaj膮 zdj臋cia mocno skorygowane albo sprzed ilu艣 tam lat. Tu akurat z wiekiem raczej odwrotnie. :)

11 godzin temu, Paulus57 napisa艂(-a):

Proponuj臋 wyluzowa膰

Ja nie wiem co jest na fb, bo mnie tam nie ma.

Ja po prostu zada艂em zwyk艂e pytanie..

To i ja si臋 wypowiem.

Co do IWC - 艣lady na tarczy by艂y jeszcze przed interwencj膮 Kacpra. On ich nie zrobi艂.

Co do sprawy przetrzymywania zegark贸w. Przez kilka tygodni z Kacprem nie by艂o 偶adnego kontaktu. Mia艂 moje zegarki o warto艣ci ponad 10 tys z艂, kt贸re mia艂y by膰 zrobione w ci膮gu tygodnia聽聽i naprawy by艂y op艂acone z g贸ry. Przez ca艂e tygodnie Kacper ignorowa艂 wiadomo艣ci ode mnie. Potem pu艣ci艂 艣ciem臋 偶e mu messengera wysypa艂o. Po przej艣ciu na inny komunikator - kilka wiadomo艣ci - i znowu tygodnie bez informacji. Kiedy zagrozi艂em 偶e mu zrobi臋 reklam臋 na fb - zadeklarowa艂 si臋 偶e ode艣l臋 zrobione zegarki. Potem informacja 偶e zegarki zostan膮 wys艂ane 鈥瀌zisiaj鈥. Oczywi艣cie nie zosta艂y. Zosta艂y wydane kilka dni p贸藕niej, gdzie nie by艂o mnie ju偶 w kraju i musia艂em anga偶owa膰 osoby trzecie do odbioru.聽

Nie pad艂o nawet g艂upie 鈥 przepraszam鈥, by艂o za to wielkie zdziwienie 偶e si臋 gor膮czkuj臋.

Og贸lnie zaprezentowa艂 bardzo aroganckie i bezczelne zachowanie.

Ja si臋 podda艂em i zako艅czy艂em wsp贸艂prac臋 z Kacprem. Odes艂a艂 mi moje rzeczy (wibrograf kt贸ry mu u偶ycza艂em , zegarki). Zapomnia艂 odes艂a膰 cape coda( 艣ciereczki do polerki). Gdy si臋 o ni膮 upomnia艂em- dal mi do zrozumienia 偶ebym spada艂 i nie ode艣le mi jej bo si臋 pytal czy to wszystko wysy艂aj膮c zdj臋cie zegark贸w( na zdj臋ciu nie by艂o Kacperku wiibrografu a jako艣 nie zapomnia艂e艣 go odes艂a膰).聽

Na dzie艅 dzisiejszy - odradzam. Mo偶e kiedy艣- jak 偶ycie udzieli mu kilku skutecznych lekcji dotycz膮cych szacunku wobec innych.

Przykro mi.

W dniu 1.07.2024 o 12:35, Autor1984 napisa艂(-a):

Pozdrawiam

聽ja w艂a艣nie dlatego, 偶e przeczyta艂am uwa偶nie, przekaza艂am Kacprowi moje sentymentalne;) zegarki. Przyznaj臋, 偶e nie zamierza艂am ich rusza膰, bo i tak wi臋kszo艣膰 tego typu rzeczy przechowuje w stanie, jakim je dosta艂am. Pad艂a propozycja, 偶e mo偶na je nieco "zrehabilitowa膰" - dla mnie super. Zachwyci艂o mnie wr臋cz, 偶e ch艂opak si臋 tym zajmuje, prezentowa艂 prace, kt贸re zazwyczaj by艂y chwalone. Powiem wi臋cej - bra艂am pod uwag臋 opcj臋, 偶e noga mu si臋 mo偶e powin膮膰 w samej naprawie - bywa. Ale ... takiego obrotu sprawy si臋 nie spodziewa艂am :)

W dniu 9.07.2024 o 17:01, Nah napisa艂(-a):

聽ja w艂a艣nie dlatego, 偶e przeczyta艂am uwa偶nie, przekaza艂am Kacprowi moje sentymentalne;) zegarki. Przyznaj臋, 偶e nie zamierza艂am ich rusza膰, bo i tak wi臋kszo艣膰 tego typu rzeczy przechowuje w stanie, jakim je dosta艂am. Pad艂a propozycja, 偶e mo偶na je nieco "zrehabilitowa膰" - dla mnie super. Zachwyci艂o mnie wr臋cz, 偶e ch艂opak si臋 tym zajmuje, prezentowa艂 prace, kt贸re zazwyczaj by艂y chwalone. Powiem wi臋cej - bra艂am pod uwag臋 opcj臋, 偶e noga mu si臋 mo偶e powin膮膰 w samej naprawie - bywa. Ale ... takiego obrotu sprawy si臋 nie spodziewa艂am :)

I co? Otrzyma艂a艣 jak膮艣 odpowied藕?

Tolerancja musi by膰 nietolerancyjna wobec nietolerancji. N臎mec z Kr谩lovce

W dniu 9.07.2024 o 17:01, Nah napisa艂(-a):

bra艂am pod uwag臋 opcj臋, 偶e noga mu si臋 mo偶e powin膮膰 w samej naprawie - bywa. Ale ... takiego obrotu sprawy si臋 nie spodziewa艂am

Napisz ja艣niej, kto kogo zwyobraca艂 ?

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, 偶e osi膮gni臋cie go wymaga czasu. Czas i tak up艂ynie."

Wszystko jest na dobrej drodze, jeste艣my w sta艂ym kontakcie, dzi臋ki wszystkim za zaanga偶owanie :)

2 godziny temu, Nah napisa艂(-a):

Wszystko jest na dobrej drodze, jeste艣my w sta艂ym kontakcie, dzi臋ki wszystkim za zaanga偶owanie :)

Gdyby wszystko by艂o na "dobrej drodze" to by艣 tu nie pisa艂 ....

1 godzin臋 temu, J臋drula.wawa napisa艂(-a):

...a 馃槣

3 godziny temu, J臋drula.wawa napisa艂(-a):

聽nie do ko艅ca rozumiem... by艂 brak kontaktu, dlatego tu napisa艂AM , teraz kontakt jest.

7 godzin temu, Nah napisa艂(-a):

聽....聽dlatego tu napisa艂AM ....

Oooops, przepraszam 馃尮

Zmyli艂 mnie Tw贸j bezosobowy nick 聽馃