Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pdb

Marki w odwrocie? (Podsumowanie 2022)

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, eye_lip napisał(-a):

Nie, nie wydaje mi się aby to było nie za Twoich czasów;) niedawno Kruk,  wcześniej Apart, także Hermitage Boutique. 

Niech będzie Twoje na górze. 

Ja wiem tylko, że jak się marką trochę bardziej zainteresowałem (mam GP raptem od nieco ponad roku), to w praktyce nie było gdzie zobaczyć, dotknąć, czy przymierzyć. I nie mówię o obleganym pewnie już wówczas Laureato, tylko w ogóle. 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rzeczywiście jest to kwestia tylko roku, to mogło tak być, że Kruk już niewiele miał. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, eye_lip said:

Jeśli rzeczywiście jest to kwestia tylko roku, to mogło tak być, że Kruk już niewiele miał. 

Z tego co ja wiem to Kruk nie sprzedaje już GP. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, eye_lip napisał(-a): 

W Kruku na P3K były do wyboru do koloru, tylko 40k wydawało mi się wtedy strasznie dużo za stalowego GP na bransolecie😁

Chyba nie tylko Tobie Filip, był moment kiedy te zegarki w trzech wersjach kolorystycznych można było dostać od ręki z 38% rabatem- pamiętam dokładnie, bo rozważałem wtedy mocno powrót do GP :) 


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 hours ago, desmo said:

GP - marka która historycznie dobrze się kojarzy ale gdy biorę do ręki współczesnego Laureato to mam wrażenie że to bardziej spolerowany RO niż reinkarnacja modelu z lat 70 tych. W kategorii RO homage - PRX bardziej przypada mi do gustu. 

 

IMG_7452.thumb.jpeg.12cd8e1e4b9825639e1ef3cd12b6cc2c.jpeg

Hmm, porównywałem przez kilka dni GP do AP zanim się zdecydowałem... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to są homary Victorinoxa INOXa? Czy odwrotnie?

Edytowane przez T Atomicus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, T Atomicus napisał(-a):

Czy to są homary Victorinoxa INOXa? Czy odwrotnie?

 

Nie daj się wkręcić koledze @facecik, zarówno AP jak i GP to stosunkowo młode brandy o znikomym, w porównaniu do Victorinoxa, dorobku. A model INOX to 

przecież znany i ceniony klasyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, T Atomicus napisał(-a):

No, dobra. A więc kto pierwszy i kiedy wprowadził taki design?

Gerald Genta, od 1972 w AP, a potem PP, IWC, VC. A dalej to już styl podchwycili inni.

Inox to chyba 40 lat później.

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.12.2022 o 10:29, cordi7 napisał(-a):

IWC

Nie wiem, poza kolejnymi modelami z serii Mark i Portugieserem nic do mnie z ich oferty nie trafia. Patrzac na kolejny pilot XXXXXL na rece Lewisa Hamiltona uswiadamiam sobie, ze marka celuje chyba w innego klienta niz ja :)

Ingenieur, ktory byl genialnym zegarkiem, w obecnej odslonie jest nijaki do bolu i w zaden sposob nie wnosi nic do palety modelowej - moze na tym polu cos sie wkrotce ruszy, zobaczymy. Poki co ja jestem na nie.

 

 

Pełna zgoda, co do Ingenieur. W czasie, gdy (i) Tissot PRX jest hitem, (ii) Royal Oak i Nautilus są tym, czym są i (iii) stale rośnie zainteresowanie GP, Czapkiem itp., fakt, że IWC nie potrafi wskoczyć na ten wagon jest trudne do zrozumienia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMG_7452.thumb.jpeg.12cd8e1e4b9825639e1ef3cd12b6cc2c.jpeg
Hmm, porównywałem przez kilka dni GP do AP zanim się zdecydowałem... 
Ten wielki rozmiar AP razi z daleka. Zgubił zupełnie proporcje, pusta tarcza. Z tyłu też słabo wygląda malutki werk w stosunku do koperty.
Mając dwa stalowe modele ze zdjęcia, jednoznacznie wybrałbym GP.
Utyskiwania że GP kiedyś leżały na półkach i nikt nie brał nawet po rabatach są na tyle prawdziwe że rolexy też leżały, AP też można było kupić z marszu itd.
Ja z chęcią kupiłbym GP w rozmiarze 38 mm z miedzianą tarczą. Dokładnie tego co niedługo kupi kolega@agremi
A że jestem cierpliwy to poczekam aż mu się znudzi i odkupię w dobrej cenie

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lort napisał(-a):
Ja z chęcią kupiłbym GP w rozmiarze 38 mm z miedzianą tarczą. Dokładnie tego co niedługo kupi kolega@agremi emoji6.png
A że jestem cierpliwy to poczekam aż mu się znudzi i odkupię w dobrej cenie emoji846.png

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

😂🤣


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.12.2022 o 19:11, sanik napisał(-a):

No jak Ty nic ciekawego nie znajdujesz w całej ofercie Omegi, to ja już nie wiem jak to rozumieć. 🤔🤷

W obecnej ofercie Omegi ja nic nie znajduje. 

 

 

Mam nadzieję, że Breitling wróci do poprzedniego loga.

 

 

IWC jak wszyscy wiemy wypuściło nowe Inge. Zobaczymy jak będzie. 

 

 

Na Pama szkoda tracić czasu. A szkoda. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.