Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Phylida watch

Rekomendowane odpowiedzi

Jest temat San Martina, Pagani czy Steeldive to Phylida nie może być gorsza ^_^ 

Jakościowo Phylida to lepiej niż Pagani, nawet może ciut lepiej niż Steeldive albo na tym samym poziomie w zależności od modelu i powoli puka do San Martina 😉 

Moje dwie sztuki ☺️ 

 

IMG_20230105_192151.jpg

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

Jest temat San Martina, Pagani czy Steeldive to Phylida nie może być gorsza ^_^ 

Jakościowo Phylida to lepiej niż Pagani, nawet może ciut lepiej niż Steeldive albo na tym samym poziomie w zależności od modelu i powoli puka do San Martina 😉 

Moje dwie sztuki ☺️ 

 

IMG_20230105_192151.jpg

Zegarek fajny, cena też OK. Zwłaszcza ten biały,

Jedyne do czego bym się przyczepił, to mogliby zmienić choć parę elementów w porównaniu z Omegą. Ale widać idą w pełny hommage...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Homar speedmastera phylida czy Pagani? Wiem, ze phylida to st19 a Pagani VK, ale pytanie o jakość - ktoś miał obydwa w rękach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Reborn napisał(-a):

No właśnie. Homar speedmastera phylida czy Pagani? Wiem, ze phylida to st19 a Pagani VK, ale pytanie o jakość - ktoś miał obydwa w rękach?

Według mnie to Phylida jest jakościowo bardziej dopracowana, Pagani dalej jest spoko ale konkurencja mu odjeżdża a sami też ceny podnoszą a wydaje mi się że stoją w miejscu 😉 

Konkretnie to obu speedmasterów tych marek nie miałem ale w innych modelach co miałem po kilka sztuk submarinera czy seamastera to Phylida była lepsza od Pagani ☺️

 

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, tomaliusz napisał(-a):

Według mnie to Phylida jest jakościowo bardziej dopracowana, Pagani dalej jest spoko ale konkurencja mu odjeżdża a sami też ceny podnoszą a wydaje mi się że stoją w miejscu 😉 

Konkretnie to obu speedmasterów tych marek nie miałem ale w innych modelach co miałem po kilka sztuk submarinera czy seamastera to Phylida była lepsza od Pagani ☺️

 

No i Phylida brzmi lepiej niż Pagani :) A poważnie, chyba rzeczywiście jakościowo lepsza Phylida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem PD „Batmana”. Ogólnie byłem nim rozczarowany, dlatego jestem trochę zrażony do PD. No cóż muszę wypróbować Phylide, zamienie Cronosa na tę markę, bo pomimo tego, ze jest świetny to w kategorii brązów przegrywa z Boldrem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.01.2023 o 21:43, Reborn napisał(-a):

Miałem PD „Batmana”. Ogólnie byłem nim rozczarowany, dlatego jestem trochę zrażony do PD. No cóż muszę wypróbować Phylide, zamienie Cronosa na tę markę, bo pomimo tego, ze jest świetny to w kategorii brązów przegrywa z Boldrem :)

A może lepiej San Martin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem już chyba z 5 SM i żałuje tylko jednego (homara Damasko). A homar Speedego widzę, ze ok 1,6k. No to jest cena Bulovy Lunar Pilot.

Edytowane przez Reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.03.2023 o 17:04, tomaliusz napisał(-a):

😁

 

IMG_20230318_165952.jpg

 

W dniu 18.03.2023 o 17:04, tomaliusz napisał(-a):

😁

 

IMG_20230318_165952.jpg

zegarek ładny,sam takiego poszukuję i znalazłem  ale nie ma opisu co do szerokosci ,jaki ma rozmiar bez koronki?https://www.ebay.de/itm/256015417644

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, tomaliusz napisał(-a):

41 mm.

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMG_20230505_103553.thumb.jpg.b4c716091c3cd2d9400598776845149c.jpg
Świeci w miarę tą "omega"?

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak luma w tych bondowych Phylidach? Planuję zakup, ale zastanawiam się czy warto zapłacić dwa razy tyle co za tego Poganina 7309cfba710066e073171e495fa3d6f9.jpg

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od PD na pewno lepiej ale też nie powiem że rewelacja jak SM czy Steeldive ale luma to nie wszystko, imo ogólnie jakościowa Phylida lepiej się prezentuje a już na milion procent praca bezela 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ok. Kolejna sprawa to rozmiar. Mam 20cm w nadgarstku i obawiam się że phylida mała będzie. PD ma jednak 1mm średnicy i 4mm l2l więcej. Chyba już wszystko wiem.
Dzieki

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na Ali pojawił się Phylida moonwatch homar na bransolecie. Nieczęsto jest.

Edytowane przez Laponek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phylidę speeda mam od roku i mogę powiedzieć, że to bardzo fajny zegarek. Od nowości późni się około 7~9s na dobę i nic się nie zmienia, więc jest dobrze. Jakość wykonania świetna, prezentuje się dobrze zarówno na bransokecie jak i na paskach skórzanych i zulu, ale to akurat nie jest zasługą Phylidy 😉. Za to szkiełko już tak - wypukły szafir - prezentuje się świetnie iprzyciąga uwagę (oczywiście przez ten czas zero rys). Zegarek noszony bardzo często - można powiedzieć, że praktycznie cały czas - i w zasadzie nie złapał żadnych rys na kopercie, poza jakimiś włoskowatymi - naprawdę bardzo przyzwoita stal. Najbardziej obawiałem się aluminiowego, malowanego bezla - nawet kupiłem jeden na zapas - ale jak się okazało, bezel trzyma się nieźle i również nie ma żadnych rys, a tym bardziej uszkodzeń farby czy nadruku. Jedyny minus to totalizator na godzinie 6, którego wskazania dublują dużą wskazówkę godzinową - bez sensu. Dużo lepszym rozwiązaniem byłby ST1903, no ale jest jak jest. Jednym słowem z perspektywy czasy użytkowanua muszę przyznać, że był to udany zakup 😁

IMG_20230715_160017-02.jpeg

IMG_20220704_195152-01.jpeg

IMG_20220531_112602-01.jpeg

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te mocno wystające przyciski od chrono nie przeszkadzają w użytkowaniu, bo wizualnie to wygląda gorzej niż u Pagani Design?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chińczykami niestety tak już jest, że jak jednen element zrobią świetnie to inny totalnie skopią. Przyciski odstają dość mocno, ale mi nigdy nie zdarzyło się, żebym nimi zachaczył czy wbijały się w rękę, choć może mieć na to wpływ kształt nadgarstka i to jak luźno nosi się pasek/bransoletę. Pod tym względem faktycznie Pagani jest bliższy pierwowzorowi, ale niestety nie ma takich widoków 😉

IMG_20220626_202941-01.jpeg

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i tutaj jeszcze nie byłem.
20240108_095110.thumb.jpg.88e2aa0aa7d1c56a50a5e40b9dd3da54.jpg

To jest najnowsza odsłona "Fylipatka". (Mam też poprzednią wersję, która różni się brakiem ramki daty i nieco większym napisem.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.