Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Francua

Versace chronograph valjoux 7751 - warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej co sądzicie o tym zegarku Versace chronograph valjoux 7751 - warto? Tylko dlaczego on taki drogi? na Jomashop ponad 6000 USD, używany 1800 franków szwajcarskich. Na Ebay używany stoi po 4750 USD.

 

Linki: https://www.ebay.com/itm/325359609531

https://www.ricardo.ch/de/a/versace-chronograph-valjoux-7751-1093079596/

 

 

IMG_2357.JPG

IMG_2358.JPG

IMG_2359.JPG

IMG_2360.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie dał. 


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Francua napisał(-a):

Hej co sądzicie o tym zegarku Versace chronograph valjoux 7751 - warto? Tylko dlaczego on taki drogi? na Jomashop ponad 6000 USD, używany 1800 franków szwajcarskich. Na Ebay używany stoi po 4750 USD.

 

Linki: https://www.ebay.com/itm/325359609531

https://www.ricardo.ch/de/a/versace-chronograph-valjoux-7751-1093079596/

 

 

Ten za 1800CHF na Ricardo jest tez nowy. I szczerze nie dalbym nawet tej ceny za tego szkaradka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak racja, teraz doczytałem ze ten za 1800CHF też jest nowy ale to wciąż niemało :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm dobry ale brzydal i za tą cenę znajdzie wiele fajniejszych zegarków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele fajniejszych? Ale to dobry mechanizm? Czy brzydal kwesta gustu? Przynajmniej się wyróżnia spośród tysięcy podobnych sobie okrągłych zegarków. Np taki Tag Heuer Monaco jednym się podoba a innym nie bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Francua napisał(-a):

Wiele fajniejszych? Ale to dobry mechanizm? Czy brzydal kwesta gustu? Przynajmniej się wyróżnia spośród tysięcy podobnych sobie okrągłych zegarków. Np taki Tag Heuer Monaco jednym się podoba a innym nie bardzo.


Jasne, wszystko kwestia gustu, ale przypadku tu nie ma. Być może firmy zegarkowe znają się na robieniu zegarków, łącznie z designem. Wyobrażasz sobie sportowy samochód wyprodukowany przez versace? Czy zmienia coś gdyby nawet do tego auta włożyli V8 i obszyli tapicerkę skórą? Dla mnie to trochę podobna historia😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pau’l napisał(-a):


Jasne, wszystko kwestia gustu, ale przypadku tu nie ma. Być może firmy zegarkowe znają się na robieniu zegarków, łącznie z designem. Wyobrażasz sobie sportowy samochód wyprodukowany przez versace? Czy zmienia coś gdyby nawet do tego auta włożyli V8 i obszyli tapicerkę skórą? Dla mnie to trochę podobna historia😉


Grając adwokata diabła (mimo że też mi się zegarek nie podoba, nie wiem jak jest wykonany i na pewno w tej cenie wybrał bym coś zupełnie innego):

Wiele marek modowych robi bardzo szanowane zegarki (np. Cartier, Hermes, Bvlgari). Poza mechanizmem (która tutaj jest outsourcowana), to produkcja reszty zegarka chyba nie różni się szczególnie od produkcji biżuterii. Zresztą nie wykluczone że ktoś inny dla nich wyprodukował ten zegarek. Wiec nie odrzucał bym go jedynie ze względu ma markę jeżeli komuś podoba się wygląd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.01.2023 o 00:54, Maciek__L napisał(-a):


Grając adwokata diabła (mimo że też mi się zegarek nie podoba, nie wiem jak jest wykonany i na pewno w tej cenie wybrał bym coś zupełnie innego):

Wiele marek modowych robi bardzo szanowane zegarki (np. Cartier, Hermes, Bvlgari). Poza mechanizmem (która tutaj jest outsourcowana), to produkcja reszty zegarka chyba nie różni się szczególnie od produkcji biżuterii. Zresztą nie wykluczone że ktoś inny dla nich wyprodukował ten zegarek. Wiec nie odrzucał bym go jedynie ze względu ma markę jeżeli komuś podoba się wygląd

I zdaje się, że Cartier czy Bvlgari robią swoje własne mechanizmy, Cartier na pewno. Więc to już nie całkiem modowa marka, przynajmniej z punktu widzenia użytkownika zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno Cartier jak i Bulgari robią własne mechanizmy (i to jakie - wystarczy popatrzeć choćby na Cartier ID One oraz ID Two czy Bulgari Octo Finissimo Ultra).

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hermes też;) (udziałowiec Vaucher Manufacture ale nie tylko to) 

Na pewno żadna z wymienionych marek nie jest marką modową w kontekście zegarków;) 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.