Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MacSen

'Dla dziewczyny' do 3500

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym pomóc mojej dziewczynie w wyborze zagarka. Jest to o tyle istotne, że ode mnie dowiedziała się o istnieniu zegarków mechanicznych, więc ciąży na mnie pewna odpowiedzialność ;) Samemu jednak trudno znaleźć coś sensownego, stąd proszę Was o pomoc.

Kilka podstawowych kryteriów:

Typ: EDC, ale coś bardziej eleganckiego też wchodzi w grę. Ważne, żeby był na pasku. Nie musi to być 'ściśle damski' zegarek. Vintage w dobrym stanie też powinien być ok.

Tarcza: Jasna z cyframi arabskimi, trzy wskazówki

Mechanizm: automat lub ręczny (ze wskazaniem na automat)

Rozmiar: ok. 36mm

Budżet: 3500 PLN (nie musi być nowy)

Kraj pochodzenia: Szwajcaria, Japonia, USA

Miejsce zakupu: UE

 

Dzięki i pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze cyfry arabskie bo IMO fajna opcja (i to w budzecie) w dobrym rozmiarze jest Hamilton Jazzmaster Viewmatic 34 mm auto - ale tu sa nakladane indeksy:

 

Hamilton Jazzmaster Viewmatic steel 34 mm H323150 automatic... for $515 for  sale from a Trusted Seller on Chrono24

 

Hamilton Jazzmaster Viewmatic steel 34 mm H323150 automatic... for $515 for  sale from a Trusted Seller on Chrono24

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

T108.208.11.117.00_4m.jpg

T108.208.11.117.00

Trochę ponad budżet ale można negocjować.

Chronometr, przeszklony dekiel.

Edytowane przez Jxxer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam poniższe do oddania :)

 

 

Rado1.jpg

TH2.jpg

Edytowane przez rmickey
zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, cordi7 napisał(-a):

Szkoda, ze cyfry arabskie bo IMO fajna opcja (i to w budzecie) w dobrym rozmiarze jest Hamilton Jazzmaster Viewmatic 34 mm auto - ale tu sa nakladane indeksy:

 

Hamilton Jazzmaster Viewmatic steel 34 mm H323150 automatic... for $515 for  sale from a Trusted Seller on Chrono24

 

Hamilton Jazzmaster Viewmatic steel 34 mm H323150 automatic... for $515 for  sale from a Trusted Seller on Chrono24

 

 

 

 

Dzięki, faktycznie bierzemy pod uwagę jednego z Hamiltonów. Ten zaproponowany przez Ciebie byłby idealny, gdyby miał cyfry arabskie.

Pozdrawiam,

5 godzin temu, bogdan57 napisał(-a):

 

Dzięki. Faktycznie jest trochę większy, ale może przy jakieś przymiarce okazałby się tip-top. To chyba nasz faworyt póki co :) Krój cyfr przypomina nawet trochę ten z IWC Portugieser :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez Trojin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, cordi7 napisał(-a):

 

Nomos jest trochę poza zasięgiem, ale Archimede bardzo dobrze tutaj pasuje.

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycja ponad budżet musiała paść :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym celował w używanego Nomosa :)Na olx wisi np. Nomos Tangente 33mm. (nie mój) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za pomoc i za cenne sugestie. Faworytem jest Archimede i na chwilę obecną zamykamy poszukiwania.

Teraz mam dwa pytania. Jedno bardziej związane z zegarkiem, drugie z samym forum:

1) Czy wiecie, gdzie (jeśli w ogóle) można przymierzyć ten zegarek w Polsce?

2) Jak korzystać z opcji 'lubienia' komentarzy na forum? Dawno mnie tu nie było..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie masz jeszcze liczby postów wymaganej do użycia „łapki w górę” - normalnie w prawym dolnym rogu posta możesz kliknąć na strzałkę i to już :)

 

Archimede prowadzi chyba jedynie sprzedaż bezpośrednią - napisz do nich i się okazże.


@rafalmosty dobrze kojarzę, że ty masz pilota od Archimede? Czy to Dekla?

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominik @cordi7 masz świetną pamięć😉 mam Archimede. Wg mojej wiedzy nie przymierzysz tego w Polsce. Pozostaje Ci zakup bezpośrednio ze strony producenta. To bardzo fajne zegarki, w rozsądnych pieniądzach. Ja jestem pod mega wrażeniem koperty i AR. Jakość wykonanie zegarków wg mnie więcej niż bez zastrzeżeń. 
Świetny pomysł z tym zakupem Archimede👍💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, cordi7 napisał(-a):

Chyba nie masz jeszcze liczby postów wymaganej do użycia „łapki w górę” - normalnie w prawym dolnym rogu posta możesz kliknąć na strzałkę i to już :)

 

Archimede prowadzi chyba jedynie sprzedaż bezpośrednią - napisz do nich i się okazże.


@rafalmosty dobrze kojarzę, że ty masz pilota od Archimede? Czy to Dekla?

Dzięki za wyjaśnienia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.