Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Czolo

Seamaster 300

Rekomendowane odpowiedzi

Slabiutkie zdjęcia, ale spytalem juz o lepszej jakosci. 
Zegarek wyglada ladnie, cena jest kuszaca. Poratujcie i podpowiedzcie dlaczego nie warto go kupowac za sume w okolicach "minimalna netto"

1756352768.jpg

1756352822.jpg

1756352815.jpg

1756352801.jpg

1756352788.jpg

1756352778.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ref. 212.30.41.20.03.001 (niebieska tarcza) z 2016r

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, że jest ok, ale na podstawie tych zdjęć to tylko wygląda, zero pewności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pudełko nie powinno być jeszcze czerwone? Nie pamiętam od kiedy Omega dawała lakierowane do 300. Nie razem z wydłużoną gwarancją do 5 lat czyli lipiec 2018? 

Zdjęcia słabej jakości więc ciężko potwierdzić z dużym prawdopodobieństwem. Ale nie doszukałem się na nich niczego co potwierdzałoby, że to fejk.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lakierowane pudełka zaczęły się pojawiać jakoś w 2015 roku. Dokładną datę trudno wskazać, bo AD dostaje osobno zegarek w opakowaniu transportowym, a osobno pudełka. Więc zakładając że mieli jeszcze na magazynie stare to mogli równolegle wydawać stare i nowe. Ja nowe pudełko dostałem wraz z AT którą kupiłem na początku 2016 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza 300 była z 2016 roku i miałem jeszcze stare, czerwone pudełko. Więc pewnie zależało od AD, jaki stock starych pudełek miał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze jakosc wola o pomste... Nie dostalem jeszcze lepszych fotek 😕 
Mozesz napisac co zwrocilo Twoja uwage (jezeli tylko o jakosc zdjec nie chodzi)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych zdjęciach dla mnie wygląda ok - zestaw jak trzeba ( nie widać tylko zawieszki ), kropka na bezelu wklęsła jak trzeba, datownik czarny, numer widać, ogólnie wygląda jak powinna. Stan trudno ocenić ale nie wygląda tutaj na poniszczoną, raczej wręcz dobrze.

Moja z 2016 ma już drewniane pudełko i 2 karty, numer zaczyna się od 87.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Czolo napisał(-a):

Wiem ze jakosc wola o pomste... Nie dostalem jeszcze lepszych fotek 😕 
Mozesz napisac co zwrocilo Twoja uwage (jezeli tylko o jakosc zdjec nie chodzi)?

 

Nie wiem co mozna stwierdzic po tych zdjeciach... tylko to, ze jest to zegarek i moze omega. Biorac pod uwage jak dobrze podrabiane sa Omegi, to w tym przypadku grube wrozenie z fusow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych zdjęć to ja bym powiedział, że fejk. Kropka na bezelu jest styczna do boków trójkąta w oryginale tak nie jest. No ale to są zdjęcia robione chyba kalkulatorem. Ja takie oferty olewam. Oczywiście może być to wina rozdzielczości i braku odpowiedniej ilości pikseli na zdjęciu aby to zobaczyć, ale no kurde umówmy się. Coś za ca 10k, gdzie pewnie 1/10 czasomierz ze znaczkiem omega jest oryginalny reszta to różnego rodzaju podróbki i do sprzedaży wrzucasz tej jakości zdjęcia. Musi zapalić się czerwona lampka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.01.2023 o 16:15, Czolo napisał(-a):

...i podpowiedzcie dlaczego nie warto go kupowac za sume w okolicach "minimalna netto"

 

 

 

ale że on jest do wzięcia za 2700, czy o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.01.2023 o 11:29, Szyszkops napisał(-a):

 

ale że on jest do wzięcia za 2700, czy o co chodzi?

~2400 + VAT + przesylka  

Nie dostałem lepszych zdjec. Nie mam nerwow az tak ryzykowac na podstawie tak slabych zdjec. 
Dziekuje wszystkim za odpowiedzi w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
~2400 + VAT + przesylka  
Nie dostałem lepszych zdjec. Nie mam nerwow az tak ryzykowac na podstawie tak slabych zdjec. 
Dziekuje wszystkim za odpowiedzi w temacie

Na podstawie ceny można z dużą dozą przekonania uznać, że ktoś sprzedaje fejka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się mylić ale za 2400 to chyba można kupić samą bransoletę (oczywiście oryginalną) albo i nawet nie.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Czolo napisał(-a):

~2400 + VAT + przesylka  

Nie dostałem lepszych zdjec. Nie mam nerwow az tak ryzykowac na podstawie tak slabych zdjec. 
Dziekuje wszystkim za odpowiedzi w temacie

Może trzeba było od razu napisać to niepotrzebne byłyby dalsze dywagacje. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiekolwiek zdjęcia - o ile mają być jedynym  źródłem weryfikacji zegarka, czy czegokolwiek innego - to taka rosyjska ruletka jest.

Nawet jeżeli będą idealne i szczegółowe, nigdy nie będzie wiadomo, czy akurat są fotografiami wystawionego przedmiotu.

Miałem sposobność dostać po kieszeni  opierając  się li tylko na takiej weryfikacji.

Wierzyłem bowiem w uczciwość sprzedającego.

Za bardzo nie zabolało, kwota nie była jakaś wielka, ale też nie symboliczna. 

Dałem się zrobić w to, czym się siku robi.

Od tego czasu jestem dużo bardziej ostrożny, co też Kolegom polecam :rolleyes:.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ejdzej Trzeba przyznać, że dobrze wypatrzyłeś, iż luma wpisana w trójkąt(punkt startu) jest oparta o jego ramiona. Chyba, że takowe też występują...

 

 

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, eye_lip said:

Może trzeba było od razu napisać to niepotrzebne byłyby dalsze dywagacje. 


Opisane było… cena w okolicach „minimalna netto” No chyba że chodziło by o minimalną innego kraju niż PL. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, może nie skojarzyłem 🥴


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprzedawca nie może zrobić wyraźnych zdjęć to:

- albo jest nieudolną łamagą, i wtedy kwestionowałbym jego umiejętność kupienia oryginalnego produktu, skoro nie zwraca uwagi na detale takie jak wyraźne i rzetelne przedstawienie szczegółów;

- albo chce coś ukryć.

 

Brrr.


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.