Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Calisia1

Vodolaz - po zerwaniu gwintu koronki, gdzie oddać do wymiany

Recommended Posts

Witajcie

Posiadam Vodolaza, niestety sporadycznie  noszony ponieważ od dłuższego czasu czeka na wymianę koronki.

Pierwotnie była zakręcana, po zerwaniu gwintu wymaga wymiany koronki.

Jestem z Krakowa... gdzie radzicie oddać do naprawy?

Byłem w jednym  z krakowskich renomowanych punktów ale cena ,, zabiegu " delikatnie mówiąc spowodowała że nie zdecydowałem się zostawić sikora do naprawy..🤨

No chyba że aż tak bardzo wszystko podrożało i ja nie jestem z cenami na czasie...

Doradzicie  coś..?

Sebastian

,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Kolejny zbędny temat...

Do takich rzeczy jest już stary temat ,,szukam części i sprzedam różne do rusków''

A co do ceny naprawy to chyba nikt ci tu nie doradzi, musisz sam się przekonać 🙃

Bardzo lubie naprawiać zegarki, a ich kolekcjonowanie jest efektem ubocznym 😁

6 godzin temu, Kacperek_77u napisał(-a):

Kolejny zbędny temat...

Do takich rzeczy jest już stary temat ,,szukam części i sprzedam różne do rusków''

A co do ceny naprawy to chyba nikt ci tu nie doradzi, musisz sam się przekonać 🙃

Robiłeś takie coś ??

To nie stary rusek.

Ja bym napisał do Poljot euro. Ja kiedyś zmieniałem tubus w Oriencie .  Myślę, że oni to pewnie są w stanie zrobić ale pewnie cena nie będzie mniejsza niż 200-300 zł. 

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

2 godziny temu, kornel91 napisał(-a):

Robiłeś takie coś ??

To nie stary rusek.

Ja bym napisał do Poljot euro. Ja kiedyś zmieniałem tubus w Oriencie .  Myślę, że oni to pewnie są w stanie zrobić ale pewnie cena nie będzie mniejsza niż 200-300 zł. 

Dzięki Kolego za namiar.😉  Napiszę i zobaczymy jaka będzie odpowiedź.

Widzę że Kacperek_77u coś chyba sfrustrowany jest..Zawsze taki z niego pesymista nie wierzący w pomoc koleżeńską ?

Czasem nie warto  krytykować i stawiać do pionu...zanim się nie przemyśli swojej wypowiedzi...

,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

4 minuty temu, Calisia1 napisał(-a):

Dzięki Kolego za namiar.😉  Napiszę i zobaczymy jaka będzie odpowiedź.

Widzę że Kacperek_77u coś chyba sfrustrowany jest..Zawsze taki z niego pesymista nie wierzący w pomoc koleżeńską ?

Czasem nie warto  krytykować i stawiać do pionu...zanim się nie przemyśli swojej wypowiedzi...

To jest zegarek do którego w Polsce raczej części nie będzie i jeśli ktoś oferuje naprawę to znaczy że będzie musiał dorabiać lub zamawiać części i to nie jest tanie niestety. 

2 minuty temu, Enkil napisał(-a):

To jest zegarek do którego w Polsce raczej części nie będzie i jeśli ktoś oferuje naprawę to znaczy że będzie musiał dorabiać lub zamawiać części i to nie jest tanie niestety. 

OK, Dzięki..🙂. Był kilka lat temu servis Moscow Clasic ale widzę,  że strona zniknęła... domyślam się z jakich powodów..

gwinty w tych zegarkach były mega gówniane. mi się zerwał miesiąc po zakupie... naprawa "gwarancyjna" była taka, że gwintu nie ma i jest zwykła koronka.