Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szymiii

Zegarek Roamer - czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Brzydki, nie warto.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aspekt wizualny jest indywidualną kwestią także pomijając wygląd warto go kupić?
Szukam czegoś w czerni na bransolecie także jeśli macie inne propozycje to chętnie je przejrzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś takiego. Też szwajcar (choć w przypadku kwarców to nie ma specjalnego znaczenia). Trochę inny styl (tzw. pilot), ale przede wszystkim bransolety są dopasowane do kształtu koperty i nie widać tych dziur przy kopercie jak w przypadku Roamera. Po kuponie rabatowym i po wszystkich opłatach importowych i tak powinien być sporo tańszy niż Roamer - bo wyjdzie około 1300 PLN. Do tego w czarnym masz jeszcze komplikację GMT, czyli wskazanie drugiego czasu a w białym stoper (chronograf). Moim zdaniem dużo lepsze propozycje niż ten dość mocno wyśrubowany cenowo Roamer.

 

https://www.ashford.com/brand/glycine.html?product_list_order=price~asc

 

obraz.png.eea103896149151dc4f61c440d174d48.png

 

obraz.thumb.png.d627b1459553226de97b546da18bc692.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że wizualnie nie podobają mi się ale dzięki za propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz rację z gustami się nie dyskutuje, podoba Ci się to zamawiaj, ale te które zaproponowali koledzy @Perpetuum Mobile i @Autor1984 to moim zdaniem znacznie ciekawsze propozycje i chyba bardziej cenione wśród miłośników zegarków. 

Tak czy owak życzę trafnego wyboru no i po transakcji oczywiście pochwal się nowym nabytkiem na Forum 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z której strony polecacie kupić zegarek

Ta strona zegarek.net jest godna uwagi? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, szymiii napisał(-a):

Z której strony polecacie kupić zegarek

Ta strona zegarek.net jest godna uwagi? 

Nigdy od nich nie zamawiałem, ale przeglądając net zauważyłem, że mają bardzo konkurencyjne ceny.

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek tutaj też jest dostępny: https://dolinski.pl/seiko-sport-chronograph-ssb415p1/

Sam tam nie kupowałem nigdy, ale z przeglądania forum sklep wydaję się być dość szeroko znany i sprawdzony :)

 

Cena niby ta sama, ale mają jakąś promocję i wskakuje sporo taniej. Ogólnie ceny zegarków można też w wielu przypadkach z powodzeniem negocjować, gdyż sklepy często mają takie same ceny wyjściowe na nie.

 

obraz.thumb.png.2532cfd63cc52a063eeb87759dcf1209.png

 

obraz.thumb.png.d14b9e00e16c4a83eb06e98f6786c493.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szczerze nie kupiłbym kwarca Seiko za 2k. Wolałbym używanego Oceanusa/Signature/Bulove Lunar Pilot/Conquesta.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek.net to jest pewna strona. Kilka razy korzystałem z ich sklepu. Wszystko OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, petruss napisał(-a):

Sklep pewny, kolega @RagnarPL z nimi współpracuje.

Witam, sklep pewny i legalny. Potwierdzam współpracę. Na moim kanale YT znajdziecie kod rabatowy na zakupy :) 

image.thumb.png.93db4f793f3fda033ea48a87ed13e2d4.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szymiii

Model przytoczony wyżej jest w niezłej cenie na Amazonie, tyle że na pasku: https://www.amazon.pl/Seiko-analogowy-kwarcowy-nylonowym-SSB417P1/dp/B0B4X4JV56?tag=egcplpepper2-21&ascsubtag=410955539.

A jak nie boisz się dużych zegarków, to zobacz tutaj: https://www.watchshop.pl/zegarki/tissot/meski/t1166173605202. Z kodem EXTRA25 wychodzi niecałe 1200 PLN.

 

EDYTA:

Dopiero doczytałem, że ma być na bransolecie koniecznie, ale nie kasuję - może komuś się przyda :)

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit. Nie ten temat

 

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.