Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Masu

Konkurs fotograficzny Luty

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Zwycięzca poprzedniej edycji @Z_bych skorzystał z prawa do wybrania tematu i mówiąc delikatnie zaproponował osobliwy tytuł :) 

Bez zbędnego pisania, temat na luty to:

 

"Katastrofa czyli nieszczęście..."

 

A.thumb.jpg.e87f6cfbfc58e851afbcccf1de1a6c04.jpg

 

Jesteśmy niezmiernie ciekawi jak zinterpretujecie ten temat i spodziewamy się odjechanych prac!

 

Termin nadsyłania zdjęć to: 18.02.2023 godz. 20:00

Zdjęcia proszę wysyłać na adres: [email protected] w temacie podając tytuł konkursu oraz forumowy nick.

Pełny regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

 

Czekamy na wasze zdjęcia!  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy powinniście wygrać ten konkurs za grafiki w tle haseł konkursowych, no poezja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej edycji drobiazg powędruje do autora pracy, która będzie katastrofą i nieszczęściem ! Tzn. taka która nie otrzyma od Was ani jednego głosu ! 😂 W przypadku np. dwóch lub więcej  takich na "0" wyboru dokona ... ślepy los.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Olciakk napisał(-a):

Wy powinniście wygrać ten konkurs za grafiki w tle haseł konkursowych, no poezja!

Dziękuję za docenienie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Olciakk napisał(-a):

Wy powinniście wygrać ten konkurs za grafiki w tle haseł konkursowych, no poezja!

Grafiki to w 100% robota Masu. Muszę przyznać, że zawsze trafia z nimi w punkt👌

A temat świetny, jestem bardzo ciekawa zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Carrot napisał(-a):

Grafiki to w 100% robota Masu. Muszę przyznać, że zawsze trafia z nimi w punkt👌

Dziękuję, ale bez konsultacji z Tobą nie zawsze byłoby tak dobrze jak jest :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Funky_Koval napisał(-a):

Poszło foto. To będzie piękna katastrofa 🤭

Właśnie na te katastrofy czekamy :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wasze fotki? Czekamy na nie tylko do 18 lutego! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dzisiaj startujemy z konkursem! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? Po raz drugi wysłałem pracę i po raz drugi jej nie zamieściliście. Dzięki, ale moje zainteresowanie zmalało właśnie do zera.

 

EDIT: kwintesencja traktowania użytkowników przez moderację. Czekam na punkty karne/bana bi w tym jesteście dobrzy. I nie znosicie krytyki.


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Funky_Koval napisał(-a):

Serio? Po raz drugi wysłałem pracę i po raz drugi jej nie zamieściliście. Dzięki, ale moje zainteresowanie zmalało właśnie do zera.

 

EDIT: kwintesencja traktowania użytkowników przez moderację. Czekam na punkty karne/bana bi w tym jesteście dobrzy. I nie znosicie krytyki.

 

Ja wiem, że to tylko zabawa, ale po to mamy zasady aby ich przestrzegać. Skoro piszesz publicznie to też opiszę sytuację szerszemu gronu.

 

Kolega @Funky_Koval przygotował pracę (lewa strona), która pachniała zdjęciem producenta, a nie jego własną twórczością. Na nasze zapytanie czy zdjęcie jest jego autorstwa dostaliśmy odpowiedź

Cytat

"Tak, cyknąłem ke w sklepie i przerobiłem w post-produkcji dosyć mocno."

Wpisując w wyszukiwarkach referencję w-737h-1a2v dostajemy zdjęcie po prawej. 


Dla mnie to nie wymaga większego wyjaśniania. Nieznajomość regulaminu może się zdarzyć i od tego jesteśmy żeby każdemu wyjaśnić co można, a co nie. Ale jak ktoś celowo wprowadza nas w błąd, że sam cyknął zdjęcie, które jest tak naprawdę fotką produktową producenta to dla mnie jest to nieakceptowalne. 

 

a.thumb.jpg.a9ac0a924f2fb19b1f19565f50eed84a.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wymaga komentarza ! 

Fanky_Koval   -  strzelanie focha, obrażanie się na moderację i zarzucanie braku rzetelności i obiektywizmu organizatorom kolejnych edycji konkursu foto, jest poniżej krytyki ! Oceń swoje postępowanie w tym przypadku, zanim cokolwiek publicznie napiszesz o twoim malejącym  zainteresowaniu do zera.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to skoro piszemy publicznie to warto by nadmienić, że na pracę składały się dwa zdjęcia połączone w kolaż. To raz. Dwa, że fotografia jest po mojej przeróbce, posiadałem fotografowany zegarek. Zrobiłem identyczne zdjęcie na tle białej ściany co producent, ale moderacja uznała, że to fota producenta.

 

Ale w sumie nie chce mi się kłócić. Zegarkiclub to wasze miejsce, traktujecie userów jak traktujecie. Nie wiem jak w innych działach ale w zegarkach japońskich w ostatnich latach kilka wartościowych osób odeszło np Jash. I z tego co wiem to w wyniku działań moderacji. Róbcie tak dalej i dziwcie się, że zainteresowanie forum spada.


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Funky_Koval napisał(-a):

No to skoro piszemy publicznie to warto by nadmienić, że na pracę składały się dwa zdjęcia połączone w kolaż. To raz. Dwa, że fotografia jest po mojej przeróbce, posiadałem fotografowany zegarek. Zrobiłem identyczne zdjęcie na tle białej ściany co producent, ale moderacja uznała, że to fota producenta.

 

Proszę bardzo, Twoja praca W CAŁOŚCI wyglądała tak. Fotka po lewej to zdjęcie producenta co przed chwilą udowodniłem, fotkę po prawej też znajdę w sieci, tak więc o którym własnym zdjęciu mówisz? 

Zrobiłeś identyczne zdjęcie na tle białej ściany? To może warto było je wrzucić, a nie okłamywać? Zresztą dobrze wiemy obaj jaka jest prawda, trochę odwagi brakuje żeby przyznać się, ale to już nie mój problem :) 

 

20230204_070020_2.thumb.jpg.d4bca4c21c5580d52d561e9666093235.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko winny się tłumaczy. Z mojej strony to by było na tyle. Powodzenia w animowaniu kolejnych konkursów. 


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Funky_Koval napisał(-a):

 ...Zrobiłem identyczne zdjęcie na tle białej ściany co producent, ale moderacja uznała, że to fota producenta....

@Funky_Koval, ale foto zegarka w tym kolażu to jest fotografia... producenta. Po co drążyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Funky_Koval napisał(-a):

No to skoro piszemy publicznie to warto by nadmienić, że na pracę składały się dwa zdjęcia połączone w kolaż. To raz. Dwa, że fotografia jest po mojej przeróbce, posiadałem fotografowany zegarek. Zrobiłem identyczne zdjęcie na tle białej ściany co producent, ale moderacja uznała, że to fota producenta.

 

Ale w sumie nie chce mi się kłócić. Zegarkiclub to wasze miejsce, traktujecie userów jak traktujecie. Nie wiem jak w innych działach ale w zegarkach japońskich w ostatnich latach kilka wartościowych osób odeszło np Jash. I z tego co wiem to w wyniku działań moderacji. Róbcie tak dalej i dziwcie się, że zainteresowanie forum spada.

Dawno nie widziałem na forum tak jawnych przejawów.. w sumie ciężko to określić, oszustwo, kłamstwo na pewno, ale robienie idiotów z forumowych kolegów bardziej by tu pasowało i chyba to jest w tym wszystkim najgorsze. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Funky_Koval napisał(-a):

Tylko winny się tłumaczy. Z mojej strony to by było na tyle. Powodzenia w animowaniu kolejnych konkursów. 

Brnij dalej aż utoniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Funky_Koval  przecież te zdjęcia to nawet przedszkolak by rozpoznał że są z neta... serio myślałeś że to przejdzie 🤣 swoją drogą ciekawe gdzie spotkałeś Robocopa i cyknełeś mu zdjęcię :)   Pozdrów ode mnie Robocopa :)  ps pomysł miałeś fajny ale zabrakło własnych zdjęć... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Funky_Koval napisał(-a):

No to skoro piszemy publicznie to warto by nadmienić, że na pracę składały się dwa zdjęcia połączone w kolaż. To raz. Dwa, że fotografia jest po mojej przeróbce, posiadałem fotografowany zegarek. Zrobiłem identyczne zdjęcie na tle białej ściany co producent, ale moderacja uznała, że to fota producenta.

 

Ale w sumie nie chce mi się kłócić. Zegarkiclub to wasze miejsce, traktujecie userów jak traktujecie. Nie wiem jak w innych działach ale w zegarkach japońskich w ostatnich latach kilka wartościowych osób odeszło np Jash. I z tego co wiem to w wyniku działań moderacji. Róbcie tak dalej i dziwcie się, że zainteresowanie forum spada.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak zdecydowałem się Was przeprosić za moje zachowanie. Coś takiego nie powinno mieć miejsca - nie mam dobrego wytłumaczenia. Miałem naprawdę trudny weekend stąd głupie upieranie się przy swoim.

To się więcej nie powtórzy.

 

Pozdrawiam

Kuba


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.