Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hiob

Bezel z drugą strefą czasową dla Omegi Seamaster

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem pewien, czy ten post powinien się znaleźć akurat w tym dziale, ale moje pytanie dotyczy szwajcarskiego zegarka, więc tu zamieszczam. Zawsze można to potem gdzieś przenieść. Chodzi mi o to mianowicie, czy w Omedze Seamaster Professional ze stoperem i bezelem wyskalowanym dla płetwonurków można ten bezel wymienić? Konkretnie chodzi mi o zamianę skali minutowej na oznaczenie 12 godzin, jak w zegarkach pokazujących drugą strefę czasową.

 

Może ktoś potrafi to sam zrobić? Może jest jakiś zakład zegarmistrzowski w Polsce, który zajmuje się takimi przeróbkami? Bardzo byłbym wdzięczny za każdą informację.

 

Ja nie jestem płetwonurkiem, ale jestem kimś, kto cały czas zmienia strefę czasową swego pobytu. Nie tylko przez mój zawód, ale także przez uzależnienie od netu. Jeżdżę po calych stanach, więc co parę dni muszę zmieniać ustawienia zegarka, a do tego wirtualnie siedzę w Polsce cały czas, więc taki bezel wyskalowany jak druga strefa czasowa byłby dużo bardziej przydatny dla mnie. Poniżej zdjęcie zegarka o którym mowa:

 

25b97a26642d818am.jpg

 

Z góry dziękuję za każdą pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.